eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 20:24
Alıntı yapılan OIdCiTy

ya acaba bu acılış macında meşale ler için ceza fln gelmez dimi takıma bide sokarken içeri problem yaşarmız

Yok ceza gibi bi sorun yok...
İçeri sokarkende sorun olmaz güzel saklarsan...

Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 20:42
Herkes nası içeri sokucaz diyor..Bu kadar dert etmeyin bunu ya..Adam gibi sakladınmı sorun yok..
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
omer_26 Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı omer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 20:56
Bu gün stad müdürüne sordum nu meşale konusunu özel maç olmıyacağı için gözlemci gelmeyeceğini ama polisin meşale yakanı tespiti halinde 1,630 ytl cezası olduğunu söyledi.Yani federasyonda kulübe ceza gelmez ama polisten taraftara gelebilir dedi.Ama bu güne kadar polisin meşale yüzünden taraftara ceza yazdığı sayılıdır.Pek sorun olmaz sanırım
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 21:02
bu stsd yanacak demektir
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 21:16
Alıntı yapılan FairPlay

Orhan abimizle ara sıra konuşuyorum.Bu konuşmalardan çıkardığım sonuç  çok kısaca;
-Ekonomik bakımdan çok kuvvetli/düzgün bir yönetim oluşmadığı ve dolayısıyla başa oynayacak bir kadro oluşturulmadığı sürece,
-Kentteki tüm işadamları,esnaf,sivil toplum örgütleri,bürokratlar,belediyeler,basın,futbolcu, teknik kadro, yönetim,taraftar vb.kenetlenmesi sağlanmadığı ve siyasi görüşleri farklı olanların dahi sadece ESES sevdası ve bayrağı altında tek vucut olamadıkları sürece,
-Tribünlerdeki gurupçuluk zihniyeti ve düzensizlik bitmediği sürece,
Amigo Orhan maçlara gelmez,boşuna beklemeyin,birbirinizi umutlandırmayın.

o zaman geldiğinde inşallah orhan abimizde hayatta olur( tabi Allah korusunda) yani demekki hiç gelemeyecek stada. bence o da olamayacağını bildiği için bunları ortaya atmış olabilir
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 21:20
  ya anlamıyorum neden saklıyoruz , herşey bizemi  yasak el alem cayır cayır stad yakıyor kimsenin sesi çıkmıyor es es yapınca bütün yasalar işlemeye başlıyor
  hem polis anlamıyacakmı meşale olacağını  aramayı ona göre yapmıyacaklar mı ?
  1 kişinin meşalesi yakalansa bile yazık günah değilmi
 vede olduda polis meşalelerin yarısını yakaladı ne olacak bütün caba organizasyon vr bir dünya para boşa gitmiş olacak
 bu iş için derneğin emniyetle anlaşması lazım herkez elindeki meşaleleri rahatlıkla içeri sokması lazım
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 21:27
Maviş Erkan izin konusunu halletmeye çalışacaktı..Bugün yarın belli olur ne sonuç çıktığı..
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 21:58

Staduymun havası, dumansız hava sahası

[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum.

Bu başlatılan "dumansız hava sahası" sadece sigara için değildir beyler, meşala yakarsanız herkesi en az 10 sigara içmiş kadar zehirlersiniz, başta kendinizi.

Nedir bu meşale yakma merakı anlamıyorum, bayrak açılsın, ne bileyim Büyükşehir Belediye maçındaki bigi kartonlarla yazı yazalım, konfetiler atılsın, tezaürarlar yapılsın(tabii ki küfürsüz), yani bunca yapılacak şey varken, neden meşale? anlamış değilim.

ben karşıyım meşaleye umarım yakanlar da veya yakmaya teşebbüs edenler de yakalanır, kimsenin ceza yemesini istemem, o yüzden boşverin meşaleyi daha başka alternatifler geliştirilsin, ki ESES taraftarının yaratıcılığı üzerine yoktur, buluruz birşeyler...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 22:05
hayatımda ilk defa bir taraftar sitesinde böyle bir temenni ("inşallah meşale yakanlar yakalanır.")   duymanın şaşkınlığını yaşıyorum. ne kadar renkli ilginç, "geniş" bir taraftar topluluğuyuz.
meşale sevdasına gelince: meşale tribün kültürü ile özdeşleşmiş bir araçtır. o yakma hevesi ondan geliyo. yoksa kimse o dumandan veya yanarken sıçrattığı 50-60 derece sıcaklıktaki partiküllerin orasına burasına çarpmasından felen hoşlandığından yakmıyor.
sigara meselesi hakkında da şöyle düşünüyorum. stad da hiç yanınızdaki biri sigara içerken hiç aşırı rahatsız oldunuz mu. ben olmadım.  ama sigara içen biri maçın stresi altında eğer içmezse çok rahatsız olur.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 22:07

2 Gün önce 30 adet ilk siparişi vermişti görüştüğüm oyuncakçı...Bugün de KIRMIZI meşaleler istanbuldan geldi ve 1 tanesini anlaşma gereği bana verdi...

Az önce denedim kibrit gibi yananlardan değilmiş güzel yananlardan...Kronometre bile tuttum 30-35 saniye yanıyor...Thumbs%20Up

Artık paraları toplamada son 2 güne giriyoruz...Cuma günü 20.30a kadar son...Listede adı olanlar paralarını bir an önce getirmeye çalışsınlar...Bu arada ismi listede olmayanlar da ekleyebilir...Wink

Meşale Alacaklar Listesi;

1-Emre ANGI ( 1 Adet )  (Ücreti alınmıştır...4 Ağustos Pazartesi)
2-Serkan Çeltik ( 1 Adet )  (Ücreti alınmıştır...4 Ağustos Pazartesi)
3-Sarper YILMAZ ( 1 Adet ) (Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
4-trym (1 Adet) 
5- esin varnalı-esesesin (5 adet) (Ücreti alınmıştır...4 Ağustos Pazartesi)
6-semih(2 adet) 
7-Yasin Güneri (1 adet) 
8-Sephodyrm ( 1 adet)(Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
9-Mustafa Sabi (1 adet)(Ücreti alınmıştır...6 Ağustos Çarşamba)
10-esme_deli(1 adet) (Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
11-026_alp(1 adet)
12- ati26    (1 adet)
13-aSLn    ( 1 adet )
14-Ümit Ay   (10 adet)
15-Misseeses_26(3 Adet)
16-Güven (1 adeti)  (Ücreti alınmıştır...3 Ağustos Pazar)
17-26_MuRaT_26    (1 Adet)(Ücreti alınmıştır...5 Ağustos Salı)
18-Ali Sabi (1 Adet)(Ücreti alınmıştır...6 Ağustos Çarşamba)
19-Semih Taşkın (2 Adet)
20-mmt26-mustafa mesut (1 adet)
21-Emo262626 (2 adet)
22-Darkevil_26(1 adet)
23-Emre Karabacak  ( 1 Adet )
24-Yasin Gündüz    ( 1 Adet )
25-Can Konrat-ckonrat26(1 Adet)(Ücreti alınmıştır...6 Ağustos Çarşamba)
26-Özer Alkan (1 Adet)
27-Ömer (50 Adet)

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır