eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Özgür ÖCAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cihan_eses Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

cihan
Yer: ESES
Online Durum: Offline
  Alıntı cihan_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2008 saat 20:21
özgüre güvenimiz tam kasımpaşada iyiydi o şimdi bizi yanıltmaz
Yukarı
ESESli_295 Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı ESESli_295 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2008 saat 20:56
özgür bencede bizi yanıltmaz hırslı ve koşan bi oyuncu....
HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 23:37
Sahada en beğendiğim oyuncuydu çok çalışkan ve hızlı bir oyuncu Es-Es e çok faydalı olacak inşallah.
Belki Bir Gün!
Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
Yer: Turkey
  Alıntı İrfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 00:15
Bugün çok iyi bir oyun çıkardı.Çıkınca takımın ambiyansı bozuldu...Hep böyle oynamasını bekliyorum.Tebrikler.
İrfan
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 13:27
Topu aldığı zaman götürüyor. Hızlı, hırsl, etkili... Bir iki pozisyon biraz bencil davrandı ama o kadar da olur.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 13:51
Solda Pojak sağda da Özgür çok iyiydi inşallah bu oyunlarına devam ederler .
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 14:48

Hacettepe maçında Özgür'ün zamansız olarak oyundan alınması adeta takımın kolunu kanadını kırdı.  İlk yarıda zaten sol kanattta adeta hiç oyun kuramazken, sağ tarafta Özgür ile ortalar yaptık.  Ancak, bu ortalarda Özgür çok başarılı olamadı. Aynı şekilde ikinci yarıda da çok topla buluşmuş olması onun iyi bir oyuncu olduğunu gösterir nitelikte idi.  Yalnız ben Rıza Çalımbay'ı anlayamadım.  Niçin Özgür'ü oyundan aldığını çözemedim.  Yerine bari Abdullah'ı oyuna alsaydı da sağ kanadı kullanmaya devam etseydik olurdu.  Özgür'e bir tavsiyem bol bol orta yapmak konusunda çalışması.  Bunu idmanların dışında rahatlıkla başarabilir.  Eğer dün buluştuğu çok sayıdaki  topuı daha iyi kullanabilseydi çok farklı bir sonuç elde edebilirdik.  Sezon süresince kendisine iyi bakar ve iyi yaşar, iyi çalışırsa, başarılı olabilmesi için herhangi bir sorun olacağını zannetmiyorum.  Kendisine başarılar dilerim.      

Yukarı
es_ali Liste gör
Yazar

ali uysal
  Alıntı es_ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 14:54
dün gecenin en iyilerindendi özgür öcal.daha da iyi olacağını düşünüyorum.bu sene takımımızın değişmezi olacak bence...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 14:55
Dün çok iyiydi. İnşallah performansı artarak devam eder.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 13:54
Ben maça gidemedim ama arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla takım kötü ama Özgür iyi oynamış Serdar ve Özgür sağ kanatta iyi çekişirler.Keşke diğre mevkilerde çekişme olsada
 3 hafta ezbere 11 çıkartılmasa.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,517 saniyede hazırlanmıştır