eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 22:31
Az önce Maviş Erkan'la görüştüm...

Meşale konusunda konuştuk...Maviş Erkan Eskişehir Valiliği tarafından ''Taraftar Temsilcisi'' seçilmiş ve bunun dahilinde bu hafta için Emniyetle toplantıya katılacakmıŞ...Toplantıda bu durumu dile getirip meşale yaktığı için herhangi bir taraftarın ceza almaması için çabalayacakmıŞ...

Biliyorsunuz meşale yakmanın cezası 6 ay hak mahrumiyeti ve 1.100 tl para cezası...

Emniyetin izin vereceğini düşünüyorum...Smile

Laylaralaylaralaylaralay Savaş YÜCEL Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 22:33
Bu açılış maçında şu konularda pankart yapmalıyız , forum olarak bunun parasını denkleştirebiliriz ben elimden geldiğince destek olurum konular şunlar :

1) Trafik kazası geçiren Ali kardeşimiz için bir pankart
2) FB'li Gültekin Güvensoy için bir pankart
3) Kadro dışı bırakılan BÜYÜK KAPTAN için bir pankart ( Kalsın diye değil zorluk çıkartıldığı için )
4) Doğa ile hala sözleşme imzalanmaması ve kombine fiyatlarında biraz daha indirim yapılması ,

gibi önemli sorunlar için pankart yapılmasını öneriyorum ayrıca tezahüratlarla da bu konuları dile getiririz . Ne dersiniz ?
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 22:37
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bu açılış maçında şu konularda pankart yapmalıyız , forum olarak bunun parasını denkleştirebiliriz ben elimden geldiğince destek olurum konular şunlar :

3) Kadro dışı bırakılan BÜYÜK KAPTAN için bir pankart ( Kalsın diye değil zorluk çıkartıldığı için )
4) Doğa ile hala sözleşme imzalanmaması ve kombine fiyatlarında biraz daha indirim yapılması ,

gibi önemli sorunlar için pankart yapılmasını öneriyorum ayrıca tezahüratlarla da bu konuları dile getiririz . Ne dersiniz ?

Ben bu yazdıklarının altına imzamı atıyorum sevgili kardeşim. Ayırca esesimin maçlarına gidemeyeceğim ama sezon açılışına gideceğim ve açılışı ömrümüz yeterse rabbimin izni ile  dört gözle bekliyorum 2 kızımıda yanıma alıp orda olmayı çok istiyorum ayrıca lovrek'i çok merak ediyorum. Şimdiden formalar hazırlandı ütülendi bandlarmız hazır kızlarımın ve kendimin heycanım gitikçe artıyor gel 10 ağustos gel....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
armi26 Liste gör
Yazar

HiKMeT ArMaĞaN
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı armi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 22:44

ünal abi formalar hakkında bilgi werdigine göre ne zaman satısa cıkacagı hakkındada bi fikrin warmı?

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 22:44
ES_Kadir abi msn adresimi ekler misin bi ?

fanatikeses@msn.com
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 22:57
Alıntı yapılan armi26

ünal abi formalar hakkında bilgi werdigine göre ne zaman satısa cıkacagı hakkındada bi fikrin warmı?

Kardeşim benim geçen seneki formamı giyecem kendime ve kızlarıma almıştım yani yeni formalar değil güzel kardeşim.. Ama sakrya gazetsınde bugun okudum metni kopyalıyorum formalar hakkında.
FORMALAR
YENİLENDİ
Yeni sezonda Nıke firmasıyla anlaştık. Ligde renkdaşımız olan takımlar bulunuyor. Onlardan farklı olmak için özel olarak tasarlanmış 5 adet farklı modellerde forma yaptırdık. Futbolcularımızın maçlarda giymiş olduğu formaların aynısını sezon başı taraftarlarımızın da satın alma imkanı olacak.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 23:05
Alıntı yapılan efsane_esesli

arkadaşlar benim çıkmam gerekiyor kendinize çok iyi bakın yarın görüşmek üzere...

Sende kardeşim Allaha emanet ol Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

Msn kapatılır. Çevrimdısı Big%20smile Hey Allam aksam aksam güldürdün ya beni Allahta senı güldüğrsün Big%20smile

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 23:08
Alıntı yapılan ES_Kadir

Malzeme olduğu sürece biz pankartı yaparız Kadir abi hiç sorun değil...

2.Maddeyi çıkartabilirsin...

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 23:15

Saygı gereği falan soyadıyla hitap edilir, biz direk adıyla mesajımızı gönderiyoruz :)
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 23:17
Bunu maç baslamadan once asmayın sakın Emre.
Yönetımden elemanlar görüp indirtebilir.
Mac sırasında asarsanız daha güzel Olur.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,617 saniyede hazırlanmıştır