eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 15:43
Alıntı yapılan efsane_esesli

forma haricinde neler var bilen varmı gerçi bugün gidip bi bakıcam.Umarım güzel bişeyler çıkarmışlardır yönetim geliri sadece bilet fiyatlarından çıkarmayı bırakırsa gerçeklerşir buda.

Nereye gidip bakmayı düşünüyorsun? 
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 15:56
ya benim anlamadığım bişey var komiğime gidiyor şimdi iki farklı fiyattan bahsediliyor biri 79 ytl biri 20ytl veya 35ytl şimdi bunların arasındaki ayrım şöyle tanımlıyorlar 20ytl yada 35ytl olan taraftar forması diye geçiyor şimdi bu ayrımı belirleyen şey ne?yani bunun taraftar forması olacağı neye göre belirlenmiş fiyata ve kalitesizliğe göremi?bu taraftar formasıysa diğeri ne forması?Bence bu çifte standart bırakılmalı artık daha profesyonelce düşünülmeli ancak ayrım gözetmeden,çifte standartı kaldırarak tek yürek tek vücut olabiliriz.Bu heryerde olabilir ama bizde olmamalı çünkü biz es-es liyiz zaten istanbul'ada bu hanedanlığı yıkmak için gitmiyormuyuz.Camiamız arasında ki kardeşlik duygusu böyle daha iyi gelişir bence
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 15:58
Alıntı yapılan omerbihlar

forma haricinde neler var bilen varmı gerçi bugün gidip bi bakıcam.Umarım güzel bişeyler çıkarmışlardır yönetim geliri sadece bilet fiyatlarından çıkarmayı bırakırsa gerçeklerşir buda.

atatürk caddesinde bilet satılan yerlerde açılışa sunulmuş diye okudum yanlış haber mi yoksa forumda okudum gene
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:00

Alıntı yapılan omerbihlar

atatürk caddesinde bilet satılan yerlerde açılışa sunulmuş diye okudum yanlış haber mi yoksa forumda okudum gene

Taraftar Ürünleri Mağazası bu durumda

Ömer Bıhlar
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:03

ya benim anlamadığım bişey var komiğime gidiyor şimdi iki farklı fiyattan bahsediliyor biri 79 ytl biri 20ytl veya 35ytl şimdi bunların arasındaki ayrım şöyle tanımlıyorlar 20ytl yada 35ytl olan taraftar forması diye geçiyor şimdi bu ayrımı belirleyen şey ne?yani bunun taraftar forması olacağı neye göre belirlenmiş fiyata ve kalitesizliğe göremi?bu taraftar formasıysa diğeri ne forması?Bence bu çifte standart bırakılmalı artık daha profesyonelce düşünülmeli ancak ayrım gözetmeden,çifte standartı kaldırarak tek yürek tek vücut olabiliriz.Bu heryerde olabilir ama bizde olmamalı çünkü biz es-es liyiz zaten istanbul'ada bu hanedanlığı yıkmak için gitmiyormuyuz.Camiamız arasında ki kardeşlik duygusu böyle daha iyi gelişir bence
Orijinal formayı Nike üretiyor,taraftar formasını ise başka bir firma!Fiyat farkı da kumaş kalitesi,yaka modeli,marka vs.den kaynaklanıyor.
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:54

Valla yazdıklarınıza biraz zor anlam veriyorum ama yinede açıklamaya çalışayım. Bu sezon ki fiyatlar net olarak açıklanmadığı için geçen seneye göre konuşalım.

Geçen sene satılan orjinal forma Nike firmasının ürettiği, futbolcuların da maçlarda giydiği formanın tıpa tıp aynısıdır. Markası Nike olması dolayısıyla daha kalitelidir. Fiyatı 70 YTL

Geçen sene satılan taraftar forması Sportive adlı bir firmanın ürettiği ve tasarımı orjinal formaya benzeyen bir üründür. Diğer formanın pahalı olması nedeniyle bu forma taraftar tarafından tercih edilebilir. Fiyatı 25 YTL

Şimdi sizin yorumlarına gelirsek. Böyle iki çeşit forma çıkarmanın çifte standart olacağını yazmışsınız. Bence böyle bir şey söz konusu değildir. Her iki forma da kulübümüze gelir sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı kimse orjinal forma giyenle taraftar forması giyeni birbirinden farklı tutmaz. Ayrıca her ürünün pahalısı olduğu gibi ucuzuda mutlaka olmalıdır.
Ömer Bıhlar
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:57
Forma satışı geçen seneye dönmez umarım.Playofflar sırasında doğru düzgün forma yoktu.İsportacıların işine yaradı sadece..
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 17:01
1000 tane orjinal forma az olmuş.İnşallah arttırılır bu sayı.
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 17:11
1000 tanecikmi ya tamam 2 ayrı forma yapıyosunuz oda kabul ama 1000 ne yav? sanki eskişehirin nüfusu çok azmış gibi... yönetim şunu 10000 yapın ya valla satılır emin olun burası eskişehir ya futbol kenti burası... diyoruz ama orjinal formamız sadece 1000 tane basılıyo yazık çok yazık Cry okadar heveslenmiştim orjinal bi forma alıcam diye ama 1000 tanecik formadan bize kalırmı bilmem ayıp ya Ouch
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 17:29
Alıntı yapılan Darkevil_26

1000 tane orjinal forma az olmuş.İnşallah arttırılır bu sayı.

1000 tane forma Nıke ile yapılan sponsorluk anlaşması gereği kulübe bedelsiz verilen forma sayısı.Talep fazla olursa yine belli bir fiyattan nike'den temin edilecek.Yeterki talep olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır