eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:36
karanlıktan ışık cümbüşünün altından yükselen sesler olarak düşünün bide az önce yazdığım tezahüratı ne söylemek istediğimi daha iyi anlayacaksının bence akıllardan çıkmayan bişey olur tüm üyuncularımı hele hele bizimle yeni karşılacak oyuncularımız çok etkilenir bence böyle ortamda olmaktan mutluluk duyarlar gibi geliyor bana vala şimdiden heyecanlandım bile ben
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
trym Liste gör
Yazar

Ozan
  Alıntı trym Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:36
Alıntı yapılan efsane_esesli

konfeti shovda çok güzel olur bunu da yapalım bence. aslında yönetimle ilişki kurabilecek birisi olsa maç başlamadan yani bizimkiler stada girerken ışıklandırmayı biraz kapatıp yada en azından biraz kısıp çakmaklı bi shov'da yapabiliriz düşünsenize takım kulübeden çıkıyor ve karşısında bi ateş,ısık cümbüşüyle karşılanıyor(karşılaşıyor) çok hoş olmazmı maç başladıktan sonrada meşaleler yakılıyor of ben oyuncu olsam çosarım vala hatta buna bi tezahürat bile tasarladım kafamda şimdi çakmaklı gösteride takım sahaya girerken HEP SENİ BEKLEDİK GECELER BOYU/GELİŞİNLE AYDINLANIR TÜM ANADOLU/BU BEKLEYİŞ SESSİZDİR KORKMA SAKIN SEN/GELİŞİNLE ÇOŞARIZ ESERİZ YENİDEN... (gelişinle çoşarız eseriz yeniden) kısmını söylerkende meşalelerimizi yakabiliriz.Etkileyici olmazmı sizcede

stadın ışıklarını kısarlar mı kısa bir süre için ??
Eskişehirli isen gurur duy , Değilsen İtaat Et

Yukarı
trym Liste gör
Yazar

Ozan
  Alıntı trym Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:36

karanlıktan ışık cümbüşünün altından yükselen sesler olarak düşünün bide az önce yazdığım tezahüratı ne söylemek istediğimi daha iyi anlayacaksının bence akıllardan çıkmayan bişey olur tüm üyuncularımı hele hele bizimle yeni karşılacak oyuncularımız çok etkilenir bence böyle ortamda olmaktan mutluluk duyarlar gibi geliyor bana vala şimdiden heyecanlandım bile ben

hocam heyecandan oynayamıyorlarmış pehehehhe :D

Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:41
Alıntı yapılan trym

valla etkileyici olur hemde cok güzel olur ama stadın ışıklarını kısarlar mı dediğiniz gibi ???Confused
aslında bu bi hazırlık maçı yönetim bunu sağlamalı bence bizim tek isteğimiz oyuncularımıza destek vermek onları duygulandırmak bu maçtada bu sağlanabilir
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:44
Alıntı yapılan trym

hocam heyecandan oynayamıyorlarmış pehehehhe :D

yok yok daha iyi oynarlar çoşarlar hemde
Yukarı
trym Liste gör
Yazar

Ozan
  Alıntı trym Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:45
zaten bizimde amacımız coşmaları :D

Yukarı
trym Liste gör
Yazar

Ozan
  Alıntı trym Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:50
hocam yalnız hayal ediyorumda mükemmel olur stad aynı anda o tezahurat Big%20smile meşaleler hafiften loş ortam :)

Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:54
Alıntı yapılan trym

hocam yalnız hayal ediyorumda mükemmel olur stad aynı anda o tezahurat Big%20smile meşaleler hafiften loş ortam :)

vallahi kardeşim ne yalan söyliyim bencede çok hoş olur gibi düşünce bile heyecanlanıyor insan
Yukarı
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
  Alıntı esesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:55

konfeti shovda çok güzel olur bunu da yapalım bence. aslında yönetimle ilişki kurabilecek birisi olsa maç başlamadan yani bizimkiler stada girerken ışıklandırmayı biraz kapatıp yada en azından biraz kısıp çakmaklı bi shov'da yapabiliriz düşünsenize takım kulübeden çıkıyor ve karşısında bi ateş,ısık cümbüşüyle karşılanıyor(karşılaşıyor) çok hoş olmazmı maç başladıktan sonrada meşaleler yakılıyor of ben oyuncu olsam çosarım vala hatta buna bi tezahürat bile tasarladım kafamda şimdi çakmaklı gösteride takım sahaya girerken HEP SENİ BEKLEDİK GECELER BOYU/GELİŞİNLE AYDINLANIR TÜM ANADOLU/BU BEKLEYİŞ SESSİZDİR KORKMA SAKIN SEN/GELİŞİNLE ÇOŞARIZ ESERİZ YENİDEN... (gelişinle çoşarız eseriz yeniden) kısmını söylerkende meşalelerimizi yakabiliriz.Etkileyici olmazmı sizcede

+++++ClapClapClap
İşte ya fikir fikirden üstündür hesabı bende meşalelerle nasıl daha farklı birşeyler yapabiliriz diye düşünüyordum +tezahürat muhteşem ötesi TEBRİKLER (Ben 10 tane alıcam meşale listede ismim var tezahüratıda ezberlemeye başladım melodisi nasıl olcak...?)
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 16:58
bide tezahüratın ilk kısmı bi ayin havasında olacak son kısmında da meşaleler yakılacak stat çoşacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır