eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 22:56
   maç kesinlikle paralı olmalı...5 ytl çok para değil...Takıma kaynak arayıp duruyo yöneticilerimiz bundan daha iyi bi fırsat mı var?
   100 milyar gelir elde edilebilir bu maçtan..bu rakamı yönetim önemsemiyosa bişi diyemeyiz tabi..
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 22:58
Konu açalım sezon açılışı ücretli olsun diye ??? Site yönetimi ne der acaba ???
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:04
Üç dükânın yönetimi taraftarını ciddiye alır, bizim yönetim onlardan çok daha vizyon sahibi olduğundan(!) ve yönetime bir fb'linin renk katacağından olsa gerek kendi itici ve en etkin gücünü GüGü'ye tercih eder... Bir aklın yanlışında diretmesi ya inat(hırs) ya da bilgi ve algı sorunudur. Ama ikisi de kazandırmaz aksine insanı bitirir. Allah, başta yönetim kurulunun parlayan yıldızı Gügü olmak üzere bu kulübü yönetenlere gerçekten yardım etsin.
EStanbul'dan sevgiler...
Sen üstüne alma Gügü!

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:08
Burada bazı arkadaşlar gerçek taraftar diye yazıyor.Kimin gerçek kimin sahte taraftar olduğuna kimse karar veremez.Herkes  kendine göre en iyi taraftardır.Adam maçta bağırmaz,hatta maçada gelmeyebilir ama hepimizden iyi eskişehirsporludur.En azından takımına zararıda yoktur.Hepinize saygılar.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:13
Alıntı yapılan nöbetçi golcü...

Burada bazı arkadaşlar gerçek taraftar diye yazıyor.Kimin gerçek kimin sahte taraftar olduğuna kimse karar veremez.Herkes  kendine göre en iyi taraftardır.Adam maçta bağırmaz,hatta maçada gelmeyebilir ama hepimizden iyi eskişehirsporludur.En azından takımına zararıda yoktur.Hepinize saygılar.(Ayrıca maç paralı olsun diye kendini paralayan arkadaşlar hiç üzülmeyin:Bu yönetim beleş maç yapmaz.Bilet fiyatını görünce lütfen şaşırmayın.Malum, yönetime para lazım)

Özel sebepler dışında...Maça gelmeyen... bağırmayan..Oturduğu yerden ben Eskişehirsporluyum diye geçinen adamları ben gerçek taraftar olarak görmüyorum...Kendi yorumum...Wink

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:16

Burada bazı arkadaşlar gerçek taraftar diye yazıyor.Kimin gerçek kimin sahte taraftar olduğuna kimse karar veremez.Herkes  kendine göre en iyi taraftardır.Adam maçta bağırmaz,hatta maçada gelmeyebilir ama hepimizden iyi eskişehirsporludur.En azından takımına zararıda yoktur.Hepinize saygılar.(Ayrıca maç paralı olsun diye kendini paralayan arkadaşlar hiç üzülmeyin:Bu yönetim beleş maç yapmaz.Bilet fiyatını görünce lütfen şaşırmayın.Malum, yönetime para lazım)

Kimin gerçek taraftar olup kimin gerçek taraftar olmadığına biz karar veremeyiz...Zaten bizim çabamız da gerçek taraftarın elini cebine atabileceğini bildiğimiz ve stadımızın açılış maçında TARAFTARla dolması için ücretli olması şarttır...

Afedersiniz ama Deniz Baykal gibi muhalefet yapıyorsunuz herşeye...Sleepy
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:17

Bence de en azından 3-5 YTL olmalı.Hem kulübe gelir olur hem de stadın önünden geçen herkes gelmez.

Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:19
Bu arada yeri burası degil ama transferler sanırım bitti artık başkan gügü yü kovabilirsin
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:26
Alıntı yapılan es_emre26

Kimin gerçek taraftar olup kimin gerçek taraftar olmadığına biz karar veremeyiz...Zaten bizim çabamız da gerçek taraftarın elini cebine atabileceğini bildiğimiz ve stadımızın açılış maçında TARAFTARla dolması için ücretli olması şarttır...

Afedersiniz ama Deniz Baykal gibi muhalefet yapıyorsunuz herşeye...Sleepy
Sevgili kardeşim.Bana cevap yazdın beni yanıltmadın.Forumun amacı budur zaten.Herkes fikrini söyler ve fikirler tartışılır.Katılırsın katılmazsın sana kalmış.Allah'a emanet ol!
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 23:31
Belli olmaz birisi çıkıp .100 milyarı çıkarıp vermiştir.Sezon açılışı bedava olsun ben parayı veririm demiş olabilir.Hani ES ES 'i seven çok ya.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır