eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 23:23

Formalarda güzel tasarımlar yapılabilirdi.Bu cok klasik olmuş

Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 23:25
bu tıp formalar amblem ve reklamla beraber futbolcu gıydıgınde cok sık bır hal alır resımde gozukuldugune ınanmayın gıyıldıgınde hayran kalıcaksınız
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 00:06
Alıntı yapılan blackandred

Bu sene dört adet forma siparişi verilmiş.
Biri klasik çubuklu,Biri beyaz zeminli,Biri kırmızı zeminli ve biri de yukarıda resmi konulan forma.
Nike geçen seneki vişne çürüğü renkleri kullanmaz inşallah.Es-Es'ime kan kırmızı'sı yakışıyor.

blackandred'in dediği gibi 4 formanın biri. Diğer formalar henüz elime ulaşmadı.
Fotoğrafı telefonla çektiğim için renkler çok net değil. Ama güzel bir kırmızısı var. Ve inanıyorum ki, logo ve reklam da konduğu zaman oldukça güzel olacak.

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 02:20

forma konusunda adidas bu sene süper yani yeni cubuklu formalar şahane ama malesef nike o kadarda güzel gözükmüyor. BİZİM İLK BAŞ KIRMIZI RENGİMİZİ VİŞNE ÇÜRÜĞÜNDEN KANKIRMIZISINA CEVİRMELİYİZ. ORJİNAL ES ES FORMAM VARDI AMA RENKLERİNDEN VE TASARIMINDAN DOLAYI GİTTİM BİDE MİLAN FORMASI ALDIM. İKİ FORMAYI YAN YANA KOYUNCA KIRMIZI RENK COK GÖZE BATIYOR BİZİMKİ SOLUK DURUYOR.

KIRMIZ RENK ÖYLE ATEŞLİ DURMALIKİ FORMAMIZDAN CANLI DURMALIYIZ SAHADA. İLK ÖNCE FORMAYLA GÖZE HİTAP ETMELİ.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 02:24

BİRDE İNŞ. BU SENE " ES ES " FUTBOL TOPLU CIKAR PİYASAYA ZATEN ARMAMIZI AYNEN UYGULASAK SÜPER BİŞEY OLUR. SARI BİR TOP ÜZERİNDE 6-8 TANE "ES" YAZILYOR SÜPER OLUR. FUTBOL TOPU KESİN DÜŞÜNÜLMELİ ÖZELLİKLE ARMAMIZIN AYNISI OLURSA ŞAHANE OLUR.

ANTREMANDA , ESK.DE HALI SAHALARDA EVİMİZDE BAŞ KÖŞEDE. SÜPER OLUR BİZANS TAKIMLARI CIKARTIYOR BİZİM NE EKSİĞİMİZ VAR

SARI(ARMAMIZDAKİ TONUNDA)ÜZERİNE KIRMIZI SİYAH "ES" YAZILI FUTBOL TOPU CIKARMALIYIZ  

SİZİN DÜŞÜNCENİZ NEDİR GÜZEL OLURMU ??

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 02:35
Güzel bir düşünce kardeşim. Aslında güzel olur. Fakat aklımada gelmiyor deil; Şanlı armamızın Rengimizin ayaklar altına alınır vurulmasıda bana biraz ters gibime geliyor.
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 02:45
Alıntı yapılan grk26es

Güzel bir düşünce kardeşim. Aslında güzel olur. Fakat aklımada gelmiyor deil; Şanlı armamızın Rengimizin ayaklar altına alınır vurulmasıda bana biraz ters gibime geliyor.

ARtık böyle düşüncelerden arınalım lütfen.Topmuş,terlikmiş,çorapmış..Örnek vermek istiyorum; Barcelona klübünün toplarıda var.Muhtemelen çoraplarıda var.Barcelona formanın,armanın kutsallıgına inanıp Formalarına reklam bile almıyorlar.(unicef yardım amaçlı).Hatta bu yıl 110milyon $ forma teklifi aldılar.Kabul etmediler.Bu adamlar bu şartlarda topunuda ,corabınıda cıkarıyorsa bizim beklememiz hata.
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 03:34
ben açıkçası resimdekini hiç beyenmedim hiç kalite kokmuyor evde giydiğimiz t-shirtlerin siyah kırmızı hali gibi sıradan geldi bana... o kutsal çubuklu formamız olursa eyvallah... ayrıca biraz kaliteli yapsınlar ürünleri ya en kaliteli forma bizde olsun 20 lira fazla olsun almazsam Smile ama kalitesizse isterse 5 lira olsun benim için bi önemi yok...
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 11:06
Parçalı forma uzun zamandır giymiyorduk.Bu habere sevindim işte.Klasik çubuklu formamızda illaki olur.Diğer formalar nasıl olur bilmiyorum ama her yıl olduğu gibi bir düz kırmızı,birde düz beyaz forma olur heralde.Düz kırmızı iyi hoşta,şu düz beyaz formalar hiç hoşuma gitmiyor.Onun yerine düz siyah olursa çok iyi olur.

Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2008 saat 16:47
Hafta sonu Eskişehirdeydim cumartesi günü mağaza kapalıydı alışveriş yapamadım.İlk maçımız dolayısıyla küçükte olsa motorize bir mağazayı belediye maçı öncesi İstanbula bekliyoruz.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır