eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:33
Alıntı yapılan 26SS

Gereksiz düşmanlıklara olduğu kadar gereksiz dostluklara da karşıyım. En son istanbuldaki diyarbakır maçında gördük maçın 16. dk. bursa bağırmaya başlayınca Çarşının adamları hemen susturmak için atladılar ve ortalık karıştı maç 26. 27.dk. kadar olaylar durdurulup esesimize destek olamadık.Orada Tatar mustafa dahil amigoların hiçbiri müdahale etmedi
ben herzaman şunu bilir şunu söylerim ESES'in ES ES'ten BAŞKA dostu yoktur.

Siz olayı yanlış biliyorsunuz..Orda zaten sadece 1 tane bursalı vardı ve maçın 16. dakikasında  Bursanın lehine değil alehine tezahurat yapılmak istendi..Çarşı grubundan olan şerefsizler maçın 16. dakikasında "s...miş Bursa" diye bağırmaya çalıştılar ama seslerini tabiki bastırdık..Ayrıca o esnada sağa sola saldıran bejekeli şerefsizlerin karşısında durması gereken bizim taraftarımız olması gerekirken PAŞALILAR oldu... Ayrıca olaylara Tatar Mustafa müdahale etmeye çalıştı.
  Senin tribününe adamlar gelip olay çıkartıyo,sen bi köşeye çekilmiş izliyosun başka bi grup müdahale ediyo ve sen kalkmış hala laf yapıyosun...
  Olayları bilip bilmeden anlatmayalım lütfen....

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:36
Alıntı yapılan ati26

Alıntı yapılan 26SS

Gereksiz düşmanlıklara olduğu kadar gereksiz dostluklara da karşıyım. En son istanbuldaki diyarbakır maçında gördük maçın 16. dk. bursa bağırmaya başlayınca Çarşının adamları hemen susturmak için atladılar ve ortalık karıştı maç 26. 27.dk. kadar olaylar durdurulup esesimize destek olamadık.Orada Tatar mustafa dahil amigoların hiçbiri müdahale etmedi
ben herzaman şunu bilir şunu söylerim ESES'in ES ES'ten BAŞKA dostu yoktur.

Siz olayı yanlış biliyorsunuz..Orda zaten sadece 1 tane bursalı vardı ve maçın 16. dakikasında  Bursanın lehine değil alehine tezahurat yapılmak istendi..Çarşı grubundan olan şerefsizler maçın 16. dakikasında "s...miş Bursa" diye bağırmaya çalıştılar ama seslerini tabiki bastırdık..Ayrıca o esnada sağa sola saldıran bejekeli şerefsizlerin karşısında durması gereken bizim taraftarımız olması gerekirken PAŞALILAR oldu... Ayrıca olaylara Tatar Mustafa müdahale etmeye çalıştı.
  Senin tribününe adamlar gelip olay çıkartıyo,sen bi köşeye çekilmiş izliyosun başka bi grup müdahale ediyo ve sen kalkmış hala laf yapıyosun...
  Olayları bilip bilmeden anlatmayalım lütfen....

Olaylar aynen bu şekilde oldu tam önümde yaşandı hatta...O civarda olanların haricinde herkez kafasına göre yorumladı...
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:39
Alıntı yapılan ati26

Ayrıca olaylara Tatar Mustafa müdahale etmeye çalıştı. 

Tatar Mustafa'nın da Bejeke tribün liderleri ile çarşıda muhabetleri de iyi idi hani...
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:41
Alıntı yapılan Banderas_26

Alıntı yapılan ati26

Ayrıca olaylara Tatar Mustafa müdahale etmeye çalıştı. 

Tatar Mustafa'nın da Bejeke tribün liderleri ile çarşıda muhabetleri de iyi idi hani...

Bende müdahale etmeye çalıştı dedim müdahale etti demedim Ali abi Smile
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:48
Alıntı yapılan 26SS

Ha bide şunu belirteyim istanbuldaki diyar maçında 10-15 kasımpaşalı gelmiş kocaman bayrak açıyorlar ya kardeşim bizim üzerimizden rant elde ediyorlar
ES ES 'in marka değeri mi yüksek yoksa Kasımpaşa ( XXXXXX)  mı? DÜŞÜNÜN

10-15 tane mi???  ben bize destek olmayaglen sadece 10-15 tane feriköyspor atkılı eleman gördümmm.

kasımpaşalılar 15 kişi ise heralde ben yanlış maça gittimBig%20smile

kasımpaşalı kardeşlerimizeburadan tekrar teşekkür ediyorummm..

ayrıca 06-16-26 yı destekliyorum...
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 20:01
dıyar macındakı olaylarda o bolumde bulunan insanların hemen hemen hepsı yasını basını almıs ınsanlardı ne bısım guvenlık aramasından gecılıyuo  herkesın elınde bıcak fılan anlamak mumkun degıl neysekı ölum olayı olmadı. o macda bıze destek lan pasalı arkadaslara ve abılerıme cok tesekkur edıyorum bızı pasajlarında en iyi sekılde agırladılar.. ESPASA 06_16_26 
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 23:57
İşte birileriyle dost olduğunuzda bu da biyerden patlak veriyo ve yeni bi düşmanda kazanabiliyorsunuz...Mesela bu sene gidenler bilir Göztepe'nin amatörden yükselme maçları Eskişehir'deydi...Yaklaşık 200 Eskişehir'li Göztepe'yi desteklemek için ordaydık...Ama Göztepelilerde bulunan 2 tane Sakarya atkısı yüzünden orda olay çıkmıştı...Göztepeylede aramzı bozmuştuk...O yüzden bence bi takımla ne dost olucaksınız ne de düşman en güzeli budur bana göre...

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 00:00
Ben dostluk kardeşlik ismi verilsin verilmesin bunda değilim...Gelen tüm ANADOLU klüplerini alkışlayalım...Biz Anadolu birliği adına böyle bir adım atalım...

Zor değil geçen sene de yapmıştık...Giresunluların orada yaptıklarına karşı biz buradan onları alkışlarla uğurlamıştık...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 01:41
Şimdi dost istemiyoz falan muhabbetlerini bırakalım biraz düşünelim.061626 diye bir proje yapılmış.Şimdi Bursa atatürk stadında herhangi bir maçta dk 26 da EseS çekiliyor.yada 19 mayıs stadında.Veya bursanın sahasındaki bjk maçına eses formanı giyip atkını alıp rahatlıkla girip maçını izleyebiliyorsan dk 26 da ayrı bi gurur duyuyorsan..Bu dostlugun bu arkadaşlıgın neyi kötü ?

Ayrıca es_emre26 nın dediklerinede katılıyorum.Anadolu takımlarını yensek de  yenilsekde burdan alkışla yollarsak farkımız o zaman belli olur.
Yukarı
26mustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 01:50

En güzelide bu zaten buraya gelen Anadolu klüplerini alkışla karşılarsın orya gittiğindede alkış görürsün,ben bunun fazlasına karşıyım..! fazlası her zaman zarar doğurmuştur diye düşünüyorum..! tabiki bursada,ankarada 26.dakikalarda EsEs çekilsin ama bunun olması için bence sanaL alem yeterli değildir..! bakalım ankaragücüyle dost olmamızı ,kardeş olmamızı kaç kişi istiyor ayın 10 unda görürüz,isteyenler alır çiçekleri gelceklerse tabi karşılar ankaragüçlüleri ama bence fazla kişi olacağını zannetmiyorum..! sadece Anadolu birliğine varım..! bizim bizden başka dostumuz yok..!

BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır