eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 16:05
Alıntı yapılan 26mustafa26

Bırakın ankarayı ,bursayıda biz işimize bakaLım..! bi kocaeli antalya arasına girdik çıktık, bi bursa ankara ben bu durumda kendimi  ortalıkta ona buna yaranmaya çalışan bir tribün olarak görüyürum..! ankaragüçlüler bursayla aralarına girmemizi istemiyorlar..! bursadada bunu destekleyen bi kaç kişiden fazlası değil..! Es Es in esesten başka dostu yoktur bu böyledir..! kendimizi kandırmayı bırakalım işimize bakalım..!

Kocael, antalya arsına girmedik onlar birbiriyle hala dost bizim aramızdad kocaeli,den iyi dostları olanlar var bursada geneli destekliyor bunu desteklemeyen sadece bir kaç kişi Ankara yaşadıgımdan biliyorum Ankaragüçlülerde bursa gibi kardeş olarak degilde saglam bir dost olarak çoktan kabullendiler bile bizi eses taraftarı kimseye yamanma ihtiyacı yoktur..
anadoluda en saglam 3 taraftar denince 061626 gelir akla birleşmeside korku saldı tüm bizansa
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
sz Liste gör
Yazar

Şükrü ZenbeL
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 16:07
bence önemli olan kardeşlik değil, bizansa karşı durmaktır.
[ z n b L >
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 16:17
bu ne lan sitede mesajlara bakıyorum 13 14 yasındakı bebeler asıo kesiyo yok şu şole olur bbu bole olur esesden dost olmaz yorum yapıyo keza ankaragücü taraftar sitelerinde aynısın yapıolar olum siz kimsiniz lan hayatında deplasman yapmamış adamlar sanaldan esio ben 9 yasından beri maclara giderim sizin kadar bile söz sahıbı deilmiiz sanıyosunuz ama biz abilerimizi saygımızdan bişey yazmıoz siz kalkıp kıme dost kime duşman olcagımızı karar veriosunuz milleti kırıp gecirıosunuz hiç bir buyugumuz uzatılan eli geri cevirmez onun için burda alınan esesli dostlarımıza aldırmayın bu mesajları takmayın anadoluda düşmanlıklara son artık bizim davamız aynı ama adı başka biri a.gücü biri bursa biride eses fark yok yanı bizim dost olamıcamız anadolu klubu(sakarYALI .. GİBİLER HARİÇ) yok hatta gecen sene anteple bile güzel muhabbetler oldu seyirci olmamamsına ragmen maclarımız cok zevkli gececek bekleyin ve görün
Yukarıdaki bu yazı Ankaragüölü bir arkadaşın 061626 comda yazdıgı bir yaazıdır Ankaragüçlüler bizi istemiyolar diyen arkadaşlar okusun bizi kendi tarftarlarına bile nasıl savunduklarını görsünler
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
sivedi Liste gör
Yeni Yazar

sercan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 16:44
herkese merhaba ben bir eskişehhirsporlu olarak istanbul takımlarından birini tutmamakla birlikte bursaspora sempati duyuyorum.köken olarak baktığınızda da eskişehir ve bursa halkının birbirine ne kadar yakın olduğunu görürsünüz.biz geçen sene bank asya da oynarken bursaspor taraftarı burdaki maçların çoğuna gelip bize destek olmadı mı?ne çıkarları vardı ki bizden.bize düşen en önemli görev bu dostluğa gereken karşılığı verip anadolu birliğinin daha da gçlenmesini sağlamaktır.ankaragücüne gelince bugüne kadar bi hukukumuz olmamakla birlikte onlara da belki kardeşlikle değil ama yine de dosthane yaklaşım eskişehirsprun yararınadır.bazı arkadaşlar diyolar ki es es in es es ten başka dostu yok tamam belki bi yönden doğru bi yaklaşım ama neden bursayla,ankaragücüyle düşman olalım bu sene 4 tane ankara deplasmanımız var herkes aklını başına alsın bu foruma ona göre bişeyler yazsın düşmanlıktan kim ne kazanmış ki biz kazanalım bizim düşmanlarımız belli istanbul takımları,sakarya,karşıyaka ve ordu.herkese saygılar TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR
şampiyon eskişehir
Yukarı
26mustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 17:13

Ben bu tek kişinin yazdığı mesajların bi tirübünün görüşü gibi yansıtılmasına karşıyım( başka sitelerden alıntı )... yaşım 17 istanbul hariç hiçbir takıma kin,nefret duymuyorum sakarya ve karşıyaka dahil olmak üzere..! ama bu dostluk,kardeşlik muhabbetlerinide hiçmi hiç sevmem ve bide bu dostluk sanal alemde gerçekleşiyorsa..! bıraksakta olayları akışına göre şekillense,hangi tribün ile dost ve kardeş olacağımızı zaman gösterse..! bu dostluk,kardeşlik konusunda her ne kadar olumlu adımlarda atılsa reelde bunun hiçbir değeri kalmayacağuı düşüncesindeyim..! 3 senedir her maça gitmeye çalışan biri olarak biz başkasıyla dost olamayız..! heleki ortada puan kaybı,durumun kötüye gitmesi gibi bi olay sözkonusu ise..! mesela Türkiye kupası finaline bursadaki maça gitmiştik 6. ve 16. dakikalardaki bursanın başkentten ,başkentin bursadan başka dostu yok tezarahatı hala kulaklarımda ve o andan sonra anLadımki aralarına girmek doğru olmaz..! sakın yanlış anlamayın kavgalı olalım,oralara gittiğimizde olay çıkaralım demiyoruz..! sadece bu işlerin sanaldan yürümeyeceğini düşünüyorum..! tekrara çok doğru bulduğum sözü söylemkte fayda buluyorum EsEs in EsEs ten başka dostu yok :)

BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 18:23
Alıntı yapılan sz

bence önemli olan kardeşlik değil, bizansa karşı durmaktır.

Bencede asıl olay budur Clap
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
26SS Liste gör
Yazar

Metehan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:03
Gereksiz düşmanlıklara olduğu kadar gereksiz dostluklara da karşıyım. En son istanbuldaki diyarbakır maçında gördük maçın 16. dk. bursa bağırmaya başlayınca Çarşının adamları hemen susturmak için atladılar ve ortalık karıştı maç 26. 27.dk. kadar olaylar durdurulup esesimize destek olamadık.Orada Tatar mustafa dahil amigoların hiçbiri müdahale etmedi
ben herzaman şunu bilir şunu söylerim ESES'in ES ES'ten BAŞKA dostu yoktur.

SENDEN BAŞKASI YALAN
Yukarı
26SS Liste gör
Yazar

Metehan
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:15
Ha bide şunu belirteyim istanbuldaki diyar maçında 10-15 kasımpaşalı gelmiş kocaman bayrak açıyorlar ya kardeşim bizim üzerimizden rant elde ediyorlar
ES ES 'in marka değeri mi yüksek yoksa Kasımpaşa ( XXXXXX)  mı? DÜŞÜNÜN
SENDEN BAŞKASI YALAN
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:24
Alıntı yapılan 26SS

Ha bide şunu belirteyim istanbuldaki diyar maçında 10-15 kasımpaşalı gelmiş kocaman bayrak açıyorlar ya kardeşim bizim üzerimizden rant elde ediyorlar
ES ES 'in marka değeri mi yüksek yoksa Kasımpaşa ( XXXXXX)  mı? DÜŞÜNÜN

10-15 tane mi?
KoreoESES
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 19:24
Alıntı yapılan 26mustafa26

Bırakın ankarayı ,bursayıda biz işimize bakaLım..! bi kocaeli antalya arasına girdik çıktık, bi bursa ankara ben bu durumda kendimi  ortalıkta ona buna yaranmaya çalışan bir tribün olarak görüyürum..! ankaragüçlüler bursayla aralarına girmemizi istemiyorlar..! bursadada bunu destekleyen bi kaç kişiden fazlası değil..! Es Es in esesten başka dostu yoktur bu böyledir..! kendimizi kandırmayı bırakalım işimize bakalım..!

Önemli olan birileriyle kardeş olmak değil..Önemli olan gereksiz yere yaşanan kavga gürültüyü giderip, Bizans Hanedanlığına SON VERMEK...
   Bursada Bursalılarla, Ankarada Ankaralılarla birbirimize girsek daha mı iyi?
   Onlar buraya geldiğinde yine olaylar yaşansa,bi kaç kişinin kafası gözü yarılsa? sonra kulüpler ağır para cezaları alsa? Sezon sonunda eziklerden biri yine şampiyon...

Bazı şeyleri lütfen idrak edelim artık...
    BURSALI , ANKARALI , KÖRFEZLİ , PAŞALI  vs. diye değil İNSAN oldukları için kardeş olalım..Aynı zamanda kendimizinde insan oldugunu unutmayalım...

Efsane takımımız ve efsane taraftarımız Bizans`a kök söktürdüğü yıllarda,onların kafasını gözünü kırdıkları için mi bizden korkuyolardı? çekiniyolardı?

Büyüklük sadece sportif başarıyla yada maç sonlarında birilerini bıçaklayıp,kafa göz yarmakla olmuyor..

Ben 70li yıllardaki Eskişehirspor u ve Eskişehirspor taraftarını başkalarının ağzından dinlediğimde, işte gerçek büyüklük buymuş dedim...Malesef bugün hepimizinde bildiği gibi hem sahada hemde tribünde o yıllardan çok uzağız...

Biz Anadoluda herzman öncü olduk bence ANADOLU BİRLİĞİNİN sağlanmasında da bize düşen yine öncülük etmek, örnek olmak...

SAYGILARIMLA

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır