eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_gokhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 16:50
maçlarda çekirdek çıtlayalım takım kazansın.....:-)
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 17:16
Bence üzerinde Kırmızı üstüne Siyah  tıpkı arkadasımızın sablon olarak yaptıgı gibi Amigo Orhan ın baskısı olan T-Shirt 'ünüde yapmaları lazım Çekirdek ten daha fazla satılacağına eminim..
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 19:31

her hafta bi taraftar ürünü alalım.bırakalım boyle taraftar ürünü olmaz muhabbetlerini yonetime birazda olsun destek cıkalım.Ben inanıyorumki seneye daha organize bir şekilde olucak herşey toyuz daha .

Yönetim iia..
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 20:32
Alıntı yapılan Özgür

Taraftar ürünleriyle ilgili basın toplantısını izledim az önce,işyerlerini kapı kapı gezecek,çalışmak isteyen gönüllü arkadaşlar arıyorlar,satışların % 5'i kendilerine kalacak.

Kombineye gücüm yetmiyor diyen arkadaşlara duyurulur!!!Günlük 1000 YTL'lik satıştan 50 YTL gelir elde edebilirsiniz....Hem siz kazanın,hem klübümüz...
Nete giremedim halada giremıyorum bu haberi duydum çok sevindim.Bu iş için nereye müracat edebilirim.Çok acil...
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 20:41
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan Özgür

Taraftar ürünleriyle ilgili basın toplantısını izledim az önce,işyerlerini kapı kapı gezecek,çalışmak isteyen gönüllü arkadaşlar arıyorlar,satışların % 5'i kendilerine kalacak.

Kombineye gücüm yetmiyor diyen arkadaşlara duyurulur!!!Günlük 1000 YTL'lik satıştan 50 YTL gelir elde edebilirsiniz....Hem siz kazanın,hem klübümüz...
Nete giremedim halada giremıyorum bu haberi duydum çok sevindim.Bu iş için nereye müracat edebilirim.Çok acil...

Özel mesaj attım...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 20:43
Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan Özgür

Özel mesaj attım...

E bizde öğrenelim ama, herkese tek tek mesaj mı atıyorsunuz??
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 21:48
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan Özgür

Alıntı yapılan Özgür

Özel mesaj attım...

E bizde öğrenelim ama, herkese tek tek mesaj mı atıyorsunuz??
banada atarmısın su ozel mesajı
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 21:50

Sürekli alıntı yaparak mesaj cevaplamayın, onun yerine mesajınızın başına cevap verdiğiniz kişinin ismini yazın...

3-4 mesajlık alıntılar forum sayfalarını okunmaz bir hale getirmektedir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 23:40
Evet bugün Cumartesi pazarının içinde (eski otagar yanı kurtuluş pazarı)Abbas ve birkaç kişi satışa başlamışlar 2.5 ytl verip ben ES ES arması aldım.Abbas al abi al bu para kulübe gidecek dedi.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 23:54
espark - neo - kanatlıya stand açılmalı forma / flama / atkı vb satmalı..

geçen sene kanatlıda varmış galiba sanırım ama ?! eskişehire pek sık gelemediğim için göremedim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır