eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 17:38

Bizim yürek büyük ne yapalım? İçine ANADOLU'yu koymuşsak Trakyası'ndan Güneydoğusu'na kabahitimiz ne? Yaşasın Anadolu'da birlik! Kültür de birlik, siyaset de birlik; futbol ve tribünde de birlik..Wink

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 19:10
Alıntı yapılan emr26e

Alıntı yapılan ahmet26dt

2007-2008sezonu 2.yarısında ankaragucu-bursa macına bursalı bır arkadasımla gıttım.. bursa trıbunune gırdık benım ustumde tabıkı eses atkım vardı! bursa trıbununde ankaraguclulerde vardı ancak kımse bana ters bır hareket yapmadı hatta geldıler foto cekıldık, benım atkıyı takıp foto cekıldıler, dostca tezehuratlar ettık! (ayrıca bu macta benım trıbunde bı eseslı kardesımız daha vardı onunlada tanıstım yabancı trıbunlerde bızım taraftarımızı gormek guzel duyguydu) bu maça ilişkin tek eleştirim ıkı takımında trıbun şovlarının kötü oluşu.. takımlara destek yoktu bu yuzden kendı seyırcımızın degerını cok ıyı bılmelıyız... ayrıca o macta ankaragucunun anti-x grubu eses aleyhıne tezehuratlarda bulunmustu ancak bursadan bıze karsı herhangı bır tezehuratta bulunulmadı

o tezarühat sadece anti-x de olmuya ankarada okuduğum için biliyorum çok maçlarına gittim daha öncede yazmıştın onların bir tezarühatı var yok izmirde rizede eskişehirde biz vardık korktular kaçtılar diye bu olşum olduktan sonrada söylendi genel olarak bizi istediklerini zannetmiyorum ankaragüçlülerin

O sadece yılllar öncesinden kalmış bir tezahurat arkadaşlar onla kıyaslarsak dostlugumuzu bi yere varamayız .. ona kalırsa Ankaragücünün kardeşi Bursasporunda içinde geçen tezahuratı var Bursa olsun izmir olsun bu taraftar hep yanında.... felan diye Bursaspor ismi geçiyo önemli olan maçlarda her 3 taarfında birbirine göstercegi saygıdır...
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 19:10
Alıntı yapılan Sessiz

Fakat Bursalılar daha farklı yaklaşıyor bize.

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
FoRZa 26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 19:12
061626
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 19:53
Tüm eses sevdalısı büyük cefakar ve vefakar taraftarlar ben 26ETD başkanı olarak sadece 06.16.26 projesine değil eskişehire gelen tüm takımların taraftarıyla kavga döğüş etmemeyi öneriyorum.Artık B ve A kategorisinde değiliz allahıma şükürler olsun 12 yıl aradan sonra layık olduğumuz ligteyiz allah bir daha bu kadar büyük taraftarı olan büyük esesime o ligleri göstermesin.Bizde taraftar olarak her zaman süper ligteydik arkadaşlar şehrimize gelen rakip takım taraftarları eskişehir esnafına faydaları olacağına inanıyorum maddi yönden rahatlayan esnaflarımız hem devlete hem esesimize faydalı olur biz nasıl deplasmana gidip rahatça dolaşıyorsak o şehrin esnafına faydamız oluyorsa bizim esnafımızda kazansın artık rakip  takım taraftarı şehirde gezemez modunu bir kenara bırakıp onlara stadta yapacağımız tezahüratlar ve onların takımlarına atıcağız gollerle cevap verelim biz olayın ekonomik boyutuna bakalım .Esnaflarız kan ağlamaktadır kazançları yeterli olmadığından belki bu sene kombine alamayıp belkide maçlara gelemeyebilirler ve esesimizin üç büyük diye tabir edilen takımları atatürk stadının çimlerine gömmesini tw den seyredebilecekler.                            
Ben bu konuda taraftarıma sonuna kadar güveniyorum ve her zaman her yerde arkalarında olduğumu bilsinler.Bu konuda onlara güveniyor emniyete söz veriyorum benim taraftarım türkiyenin en centilmen ve en büyük taraftarıdır.Hedefimiz bu sene kulübümüze en ufak bir ceza aldırmamak ve stadımızda centilmenlik ödülü olan mavi bayraklar astırmaktır
ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI HER ZAMAN HER YERDE  EN BÜYÜK VE EN  CENTİLMEN TARAFTARDIR .    26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN HERKESE SAYGILAR
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 20:41
Alıntı yapılan EsEs

Tüm eses sevdalısı büyük cefakar ve vefakar taraftarlar ben 26ETD başkanı olarak sadece 06.16.26 projesine değil eskişehire gelen tüm takımların taraftarıyla kavga döğüş etmemeyi öneriyorum.Artık B ve A kategorisinde değiliz allahıma şükürler olsun 12 yıl aradan sonra layık olduğumuz ligteyiz allah bir daha bu kadar büyük taraftarı olan büyük esesime o ligleri göstermesin.Bizde taraftar olarak her zaman süper ligteydik arkadaşlar şehrimize gelen rakip takım taraftarları eskişehir esnafına faydaları olacağına inanıyorum maddi yönden rahatlayan esnaflarımız hem devlete hem esesimize faydalı olur biz nasıl deplasmana gidip rahatça dolaşıyorsak o şehrin esnafına faydamız oluyorsa bizim esnafımızda kazansın artık rakip  takım taraftarı şehirde gezemez modunu bir kenara bırakıp onlara stadta yapacağımız tezahüratlar ve onların takımlarına atıcağız gollerle cevap verelim biz olayın ekonomik boyutuna bakalım .Esnaflarız kan ağlamaktadır kazançları yeterli olmadığından belki bu sene kombine alamayıp belkide maçlara gelemeyebilirler ve esesimizin üç büyük diye tabir edilen takımları atatürk stadının çimlerine gömmesini tw den seyredebilecekler.                            
Ben bu konuda taraftarıma sonuna kadar güveniyorum ve her zaman her yerde arkalarında olduğumu bilsinler.Bu konuda onlara güveniyor emniyete söz veriyorum benim taraftarım türkiyenin en centilmen ve en büyük taraftarıdır.Hedefimiz bu sene kulübümüze en ufak bir ceza aldırmamak ve stadımızda centilmenlik ödülü olan mavi bayraklar astırmaktır
ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI HER ZAMAN HER YERDE  EN BÜYÜK VE EN  CENTİLMEN TARAFTARDIR .    26 ETD BAŞKANI YAVUZ ORHAN HERKESE SAYGILAR

Bence de Anadolu klüpleri gelsin gezsin tozsun ANCAK o 3 istanbul takım taraftarları için asla ve asla böyle bir durum söz konusu olmadı olmamalıdır...

Ant-i-Stanbul ForzAnadolu...Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 20:43
ClapClapClapClapClapClapClapClap HELAL OLSUN ClapClapClapClapClapClapClapClap
KENDİ İÇİMİZDE DE ANADOLU KULÜPLERİYLE DE ÇATIŞMAYA HAYIR!
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
cougar anti-x Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 21:23
[o tezarühat sadece anti-x de olmuya ankarada okuduğum için biliyorum çok maçlarına gittim daha öncede yazmıştın onların bir tezarühatı var yok izmirde rizede eskişehirde biz vardık korktular kaçtılar diye bu olşum olduktan sonrada söylendi genel olarak bizi istediklerini zannetmiyorum ankaragüçlülerin [/QUOTE]
O sadece yılllar öncesinden kalmış bir tezahurat arkadaşlar onla kıyaslarsak dostlugumuzu bi yere varamayız .. ona kalırsa Ankaragücünün kardeşi Bursasporunda içinde geçen tezahuratı var Bursa olsun izmir olsun bu taraftar hep yanında.... felan diye Bursaspor ismi geçiyo önemli olan maçlarda her 3 taarfında birbirine göstercegi saygıdır...[/QUOTE]

BIR ANKARAGÜÇLÜ OLARAK HEPİNİZE SELAM ARKADAŞLAR
kardeşim sana bu şekilde düşümdügün ve buraya sağ duyu ile yansıttıgın için ayrıca teşekkür derim.  hiç bir ankaragüçlülünün; bazı arkadaşların düşündüğü gibi eses hakkında olumsuz düşünceğini sanmıyorum. sunu eklemek istiiyorum sizlerinde bildiği gibi bursankara kardeşliğnin yazılara sığmayacak kadar önemli bir sehiç emanetidir. sözlerim lütfen yanlış anlaşılmasın ancak bu sebepten eses ile bursankara nın DOSTLUKTAN daha öte gidiceğini sanmıyorum ve tepki gösteren tüm bursa ve ankaragüçlü arkadaşlar şehiti göz önüne alarak hareket ediyor. yanlız ŞUNU söylüye bilirim ESES taraftarı ile BURSANKARA' nın eşi görülmemiş bir dostluk yaşayacağına eminim.

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 21:25
Anadolu takımlarına saygım sonsuz ama istanbul takımlarından nefret ediyorum!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 21:36
Sevgili Cougar-Anti X
Güzel temennilerine Anadolu Birliği'ne inanan birçok ES ES'linin katıldığını düşünüyorum. BursAnkara kardeşliğinin derinliği ve anlamını herkes takdir ediyor. Benzer ilişkiyi biz de özellikle İstanbul'daki ES ESli ağabeylerimizin attığı adımlarla Kasımpaşa ile kurduk, yaşıyoruz. Anadolu'da, her anlamda, siyasetten futbola birliğin tribünde dostluğun varolması gerektiğine inanan bir taraftar olarak bu forum başlığının "her şeyden önce dostluğa vesile olması"nı birçok ES ESli gibi diliyorum.
EStanbul'dan sevgilerle
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5354555657 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır