eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 00:17
Alıntı yapılan es_emre26

Valla ben Eskişehir'e adabıyla gelen ortam germeden gelen ANADOLU KLÜPLERini maçtan önce alkışlamaktan yanayım...Çok onurlu bir davranış olacaktır bence...Belediye ve istanbul takımlarına ise her türlü...!!!

ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI,TRİBÜN KÜLTÜRÜ...!!!

olması gerekende bu zaten ordu kafkaf sakaryda yok zaten :))
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 00:19
Ne güzel... Gaziantep taraftarınıda aramızda görmekten mutluluk duyarız değilmi arkadaşlar !?

Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 02:09
061626 değilde benim asıl merak ettiğim Bizim İstanbul deplasmanları nasıl bir atmosferde geçicek!
Şimdi adamlar tutupta güzel karşılarlar sorada bize hosgeldınız falan diye bagırırlar mazallah ondan korkuom ben. Big%20smile
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 12:51
BU PROJEYE SICAK BAKAN BURSALI ANKARALI TARAFTARLAR OLDUĞU GİBİ OLUMSUZ BAKAN TARAFTARLARDA VAR GEÇENDE AJANSSPOR DA YAZAN BİR BURSALI TARFTAR ESES KARDEŞİMİZ DEĞİL YAZMIŞ ÖNEMLİ OLAN ZATEN ÇATIŞMA ORTAMINI SÜRTÜŞMEYİ AZALTMAK KARDEŞ OLARAK GÖRMESEDE BİZİ,BİZE LAF ATMAYA HAKKI YOK AMA YİNEDE PROJEYE DESTEK VEREN ÇOK
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 13:34
061626...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 14:37
Bütün Anadolu klubleriyle dostuz kardeşiz vs vs ne derseniz deyin.061626 oluşumunu destekliyorum çünkü en azından ankaradan eskişehire arkadaşlarımı Eskişehirspor macına götürüp olay çıkmayacağını bildiğim için kafam rahat olur. Bu tip ceremeyi geçen senelerde çok iyi çektim. Tribünlerde kendi aramızda kavga edip arkadaşlarım  bana soruyorlar "bunlar ne yapıyor eses taraftarı kendi içinde neden kavga eder" söyliyecek laf bulamıyorum. Benim kendime göre amacım gurbetteki (ankaradaki) arkadaşlarımı büyük taraftar nasıl olunur takım nasıl desteklenir gururla göstermekdir. işte bu tip olaylar olunca yerin dibine giriyorum  söyliyecek cvp bulamıyorum arkadaşlara. işte bu nedenle 061626 oluşumunu destekliyorum. Umarım bu sene Anadolu karşılaşmalarında herhangi bir olay olmaz klubumuz ve taraftarımız hem maddi  manevi kayıba uğramaz..

Saygılar....
Ankaradan Sevgilerle...
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 14:54
BursAnkara dayanışması ile ilgili ve bizi de kapsıyan bir Blog Yazısı

http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=73283
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 15:11
2007-2008sezonu 2.yarısında ankaragucu-bursa macına bursalı bır arkadasımla gıttım.. bursa trıbunune gırdık benım ustumde tabıkı eses atkım vardı! bursa trıbununde ankaraguclulerde vardı ancak kımse bana ters bır hareket yapmadı hatta geldıler foto cekıldık, benım atkıyı takıp foto cekıldıler, dostca tezehuratlar ettık! (ayrıca bu macta benım trıbunde bı eseslı kardesımız daha vardı onunlada tanıstım yabancı trıbunlerde bızım taraftarımızı gormek guzel duyguydu) bu maça ilişkin tek eleştirim ıkı takımında trıbun şovlarının kötü oluşu.. takımlara destek yoktu bu yuzden kendı seyırcımızın degerını cok ıyı bılmelıyız... ayrıca o macta ankaragucunun anti-x grubu eses aleyhıne tezehuratlarda bulunmustu ancak bursadan bıze karsı herhangı bır tezehuratta bulunulmadı
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 15:21
Alıntı yapılan ahmet26dt

2007-2008sezonu 2.yarısında ankaragucu-bursa macına bursalı bır arkadasımla gıttım.. bursa trıbunune gırdık benım ustumde tabıkı eses atkım vardı! bursa trıbununde ankaraguclulerde vardı ancak kımse bana ters bır hareket yapmadı hatta geldıler foto cekıldık, benım atkıyı takıp foto cekıldıler, dostca tezehuratlar ettık! (ayrıca bu macta benım trıbunde bı eseslı kardesımız daha vardı onunlada tanıstım yabancı trıbunlerde bızım taraftarımızı gormek guzel duyguydu) bu maça ilişkin tek eleştirim ıkı takımında trıbun şovlarının kötü oluşu.. takımlara destek yoktu bu yuzden kendı seyırcımızın degerını cok ıyı bılmelıyız... ayrıca o macta ankaragucunun anti-x grubu eses aleyhıne tezehuratlarda bulunmustu ancak bursadan bıze karsı herhangı bır tezehuratta bulunulmadı

o tezarühat sadece anti-x de olmuya ankarada okuduğum için biliyorum çok maçlarına gittim daha öncede yazmıştın onların bir tezarühatı var yok izmirde rizede eskişehirde biz vardık korktular kaçtılar diye bu olşum olduktan sonrada söylendi genel olarak bizi istediklerini zannetmiyorum ankaragüçlülerin
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2008 saat 16:25
emr26e katılıyorum sana.projenin sitesi 061626.com da bile bazı ankaragücü taraftarları tek kardeş bursa diyorlar.Fakat bursalılar daha farklı yaklaşıyor bize.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır