eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-İBB. Deplasman Org.Foto16sy

Cevapla Cevapla Sayfa  123 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES-İBB. Deplasman Org.Foto16sy
    Tarih: 23/Tem/2008 saat 13:32
Evet arkadaşlar bugün çekilen fikstür'e göre yıllar sonra süper ligdeki ilk maçımız bir deplasmanda. Taraftar olarak bu maçta her zamanki yerimizi alacağız.
Üniversiteli arkadaşların yapacağımız Otobüslü deplasman organizasyonuna iştirak edeceklerini umuyorum. Semih hocam engin bağlantıları sayesinde bizlere güzel bir organizasyon yaşatacaktır. Fiyat alacağız.
Ayrıca İbrahim arkadaşımızında  bir teklifi bulunmaktaydı. Buradan ona da sesleniyorum, o da  İstanbul için fiyat alsın. Ona göre öğrenci arkadaşlar için en uygununu seçelim.
Bu maça gelmek isteyenler isimlerini yazdırabilir. (40-45 kişi) (İçki ve sigarasız)
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Parsel Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir!!!
  Alıntı Parsel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 13:45
Yönetim otobüs kaldırmazmı bu maça ?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 13:46
Alıntı yapılan Parsel

Yönetim otobüs kaldırmazmı bu maça ?

Gören de yönetim sürekli otobüs kaldırıyor deplasmanlarına sanacak...Tabii ki taraftar yine kendi imkanlarıyla gidecektir...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 13:49
Şu an geçmiş dönemdeki tecrübelerden bilinçli taraftarın birlikte gitmesi ve birlikte org. yapması en doğrusudur.Bizim organizasyon bu noktada tabiri caizse "biz bize" yapılacak bir organizasyondur. www.eskisehirspor.com camiası ve her yerdeki üniversiteli arkadaşlar birlikte olalım istiyoruz. Bizim otobüs kendi imkanlarımızla sadece maliyeti karşılanacak tarzda olacaktır.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
MeHmEteses Liste gör
Yazar

mehmet donat
  Alıntı MeHmEteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 13:54
ben bu maçı deplasman olarak görmüyorum zaten inşallah otobüs kalkarda gidilir nasıl olsa koskoca olimpiyat stadı bu maçta rekor kıralım ....
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 14:01
Son play off maçında İstanbul'dan çıktık.Yine ve yeni bir lige tekrar İstanbul'dan başlayacağız..
Olimpiyat stadını renklerimizle boyayalım ve İstanbul takımlarına gözdağı vererek başlayalım..
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 14:08
sadece üniversitelileri kapsayan bi organisazyon demi bu???
güvensoy istifa
Yukarı
26başar26 Liste gör
Yazar

yücel
  Alıntı 26başar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 14:13

( içki ve sigarasız )  alkışlar sizindir.ClapClap

gurbette bile eses
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 14:17
ben varım murat hocam
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2008 saat 14:19

İstanbul Büyükşehir, kendini feshedip, Kasımpaşa olacaktı, ne oldu o olay?

Eğer Kasımpaşa olursa, maç Kasımpaşa stadında olur, o zamanda işte süper maç olur, Eskişehir'den en az 10.000 kişi akar.

Ancak Büyükşehir Bel. olarak kalırsa maç Olimpiyatta olacak, oraya gitmek biraz zor gibi, ama belli mi olur ya, bakarsınız gideriz 15.000-20.000 kişi :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,454 saniyede hazırlanmıştır