eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses3426 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı eses3426 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:26
Yukarı
eses3426 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eses3426 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:28
Yukarı
eses3426 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı eses3426 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:30
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 22:52
Başkanı ben de seviyordum.Açık sözlü,şamata ve palavrayı sevmeyen bir insandı.(Halil Ünal nadarevic için dünyaca ünlü bir futbolcu dedi)
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
FoRZa 26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı FoRZa 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 23:09
Şampiyon Şampiyon ESES Şampiyon ;
HATİPOĞLU Başkan ESES Şampiyon !!
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 23:48
Alıntı yapılan kitapcıES

Dünden beri bekliyorum, inciğe boncuğa bile konu başlığı açılırken ki, çoğunu modlarımız kapatıyor, Nebi başkana da bir teşekkür konusu açılır, nerde...Neyse iş başa düştü diyelim...
Kimi zaman kızdık, öfkelendik, eleştri bombardımanına tuttuk; kimi zamansa alkışladık, övgüler düzdük.
Nebi bey, iki yıllık başkanlık döneminde tesisleşme gibi önemli bir sorunu çözdü. Kurumsallaşma konusunda adımlar attı, istediğimiz noktada olmasa bile bu konuyu yönetimin gündemine sokmak, bir yerlerden başlamanın ilk adımıydı zaten.
Ve şampiyonluk ki, yılların özlemiydi....
Araya siyaset girdi, şu oldu bu oldu değil bu yazının mevzuu.
Bu kulüpte uzun süreli yöneticiliğinin son iki yılını başkanlık makamında geçirmiş bir Eskişehirspor sevdalısına teşekkürdür.

Yeri gelmişken bende teşekkür edeyim dedim.
Nasıl geçirdin 8,5 trilyonluk temliği Nebi.
Nasıl becerdin bu kadar alacağı.
Bu alacakların içinde Sergen'le aldığın atın parası da vardır herhalde.
Eskişehirspor sevdalısıymış.
Sadece gülüyorum.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 23:55
Görevde olduğu zamanlarda epey eliştirdik ama yaptığı işleri şimdi daha iyi anlayabiliyoruz...
Teşekkürler Nebi Hatipoğlu...Umarım ileriki yıllarda tekrar kulübün başına geçer...

Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan kraleses

Görevde olduğu zamanlarda epey eliştirdik ama yaptığı işleri şimdi daha iyi anlayabiliyoruz...
Teşekkürler Nebi Hatipoğlu...Umarım ileriki yıllarda tekrar kulübün başına geçer...

Tabii tabii,
Gelsin gelsin.Bi kulak arkamız kalmıştı.Ismarladığı çayların parasını bile kulüpten alan,
(8.5.-trilyonluk alacağın ve temliğin başka izahı yok) bedavaya reklamını yapan Nebi Hatipoğlu muhakkak geri gelsin.Sonra tekrar Halil Ünal geri gelir.Sırayla bu işler.
Yukarı
adalı Liste gör
Yazar

hayri
Yer: Turkey
  Alıntı adalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 11:24
çok teşekkür ediyoruz.....:)
Bu Büyük Kulübü amaçlarına alet ettiği, hedefleri için bi merdiven gibi gördüğü sonrada sırtını dönerken bi son dakika golü attığı için ÇOOOOK teşekür ediyorum.

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 11:45
Alıntı yapılan kraleses

öZer kardeşim adam sağ gösterip sol vurdu...Veda konuşmasında söyledikleri ile yaptıkları arasında 31958297589275 derece fark var...

Teşekkür etmiştim önceki sayfalarda...Teşekkürümü geri alıyorum...!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır