eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 290291292293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 10:44
Alıntı yapılan ES_Kadir

Yine daha önce önerdiğim gibi 10 numara adayı olarak bizim Vucko'nun takım arkadaşı Anas Sharbini alınabilir listemizde olan Strok'tan çok daha yetenekli ve 21 yaşında 28 maçta 11 gol atmış 8 tane de asisti var . İlerde çok iyi paraya satabileceğimiz bir isim . Kendisini yakın zamanda Avrupa'da görebiliriz kaçırmamak lazım işte bu da videosu sarışın uzun saçlı 10 numaralı futbolcu :  http://www.dailymotion.com/video/x40iii_anas-sharbini_sport 

transferlerle alakasız abuk subuk mesajlar yazacağınıza bu arkadaşımız gibi önerdiğiniz futbolcularla ilgili detaylı bilgi verip bunları görsel öğelerle güçlendirebilirsiniz.

linkte verilen videoyu tam 3 defa izledim. bu futbolcu hakkaten tam bizim aradığımız tarzda bir oyuncu, belki bi süre sonra hırvatistanın yetiştirdiği en iyi topçulardan biri olur. biraz abartı olduğunu düşünmezseniz modric ayarında biri oldugunu bile söyleyebilirim. ama acaba hırvatistan ligi gibi zayıf bir ligde gösterdiği performansı bizim ligde gösterebilir mi? yada devamlılığı bizim için yeterli mi?
KKŞ
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 10:52
maalesef gece yatiyoruz siyaset tartismasi okuyoruz, gunduz kalkiyoruz siyaset tartismasi.. ustelikte gayet ici bos laflarla, kalitesiz bir sekilde oluyor.. eger siyaset izlemek istesem TV'de acar izlerim kardesim.. ne anlayissiz insanlarmissiniz.. mecbur muyuz sizlerin bu sacma sapan atismalarini her gun forumda alakasiz basliklarda okumaya... su sayfada en altta dun yazdigim ikinci  mesajim var... anlasilan  bazi arkadaslar anlayamadi.. okuyun tekrar..

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1157&PN=289

anlayacaginiz sekilde, forumlarda birbirinize ya da 3. kisilere yazdiginiz hakaretvari yazilar da sizleri mahkemeye cikarabilir... sanmayin ki isim soyad yazmiyorsunuz diye sizi kimse bulamaz... IP numaraniz ve baglanti saatinizi net olarak Telekom'dan alip, eviniz, isyeriniz ya da internet cafe'den her turlu bilgiye ulasilir..kapinizi da calarlar... yeter artik, konusacaksaniz futbol konusun... Moderatorlere de alakasiz mesajlari temizler misiniz demistik aslinda ama onlarda yoktu sanirim...

@ Sevgili ES-Kadir, ibricic olsun, sharbini olsun bu isimler Hırvatistan'in her yil ingiltere takımlarina yolladigi 1-2 yildiz oyuncu adayindan biri... seneye gorursun gidecekler..tipki Luka Modric  gibi .......  bu adamlarin degerli ve yetenekli olduklarini bizim burdan farkedip, Hirvatlarin ilerde bundan cok para kazaniriz diye dusunememesi ve bize 1 milyona bu adamlari filan vermesi mumkun degil tahmin edecegin uzere... ozetle alamayiz o 2 ismi.. 26-27 yasina gelmis yada  Avrupa'da kisa bir tur atmis, kaliteli Hirvatlar bizim butcemize uygun..

bu arada bir kac sayfa geride Lovrek olmazsa bari bu olsun diye onerdigim bir oyuncu vardi...milletin siyaset tartismasinda arada kaynadi...  en iyisi o mesaji tekrar buraya kopyalayayim da izleyin.. sizlerin de gorusleri onemli benim icin.. Peter Utaka'ydi ismi..

Alıntı yapılan Martin_Mistre

bir hafta aradan sonra tekrar merhaba... bugun gercekten "Kruno Lovrek" ismiyle kendimi biraz daha iyi hissettim... goruntuler icin alttaki linki kullanin artik bence... KTUNNEL'in modasi gecti...olmadi videoyu  bilgisayariniza indirin oyle izleyin..iste Kruna Lovrek

http://www.yasaktube.com/index.php?tag=kruno+lovrek&type=tag&video_id=sK1QxPclzUI

Zelimir Terkes bu senenin Hırvat ligi krali, Lovrek de gecen senenin diyebiliriz.. kesinlikle Dahmane'den daha cok yararli olacaktir diye dusunuyorum... uyum sorunu da bence az olacaktir...

Hirvatistan'da Dalovic yine bu sene gol kralliginda 2. olmustu diye hatirliyorum... o da 2 sene onceki Kayseri Erciyes'in golcusu... bu son cumlem hepimize birsey anlatiyor mu? evet bu adamlar Hırvatistan liginde gayet iyi golculer ama yine de  kume dusulebiliyor...  sadece iyi bir golcu de yetmez...  pozisyonlari iyi hazirlayan bir lider de cok onemli... gecenlerde Mario Carevic demistim..gercekten iyi oyuncu.. Belcika'li bir FIFA menajerimiz de olduguna gore Lokeren'deki bu oyuncu icin bir fikri mutlaka vardir...

Ancak, ben bu foruma uye oldugumda ilk kez dile getirdigim "Tarek El Taib" bu ligde bizi ucururdu... Sergen'in Lig A'da yaklasik yillik maliyeti 1,2 milyondu... suanda Super Lig'deyiz ve bu fiyata El Taib hayal degil...  Ronaldinho'yu, Rivaldo'yu alabiliriz diyenler bunu getirsinler bize yeter... Gaziantep'liler hala bu adami hayal ediyorlar... ES-ES formasi giydigini dusunerek, sadece izleyin..

http://www.yasaktube.com/index.php?tag=tarek+el+taib&type=tag&video_id=mYGsOnT32vI

http://www.yasaktube.com/index.php?tag=tarek+el+taib&type=tag&video_id=QY7tMAmDLsE

ote yandan her zaman transferde yedekli olmak lazim... yani olmazsa B plani diyelim.. ben Lovrek icin Terkes haricinde bir alternatif isim daha oneriyorum... Belcika 2. liginin gol krali Peter Utaka.. agabeyi ingilterede oynuyor... Peter Utaka bu sezon Antwerp'te muhtesem bir performans sergiledi ve takimi Play-offlarda cikamayip 2. olunca takimindan da ayrildi, Fransa'dan gelen talepleri degerlendiriyormus... bizim Belcika'daki Eskisehirspor'u cok sevdigini soyleyen ! Fifa Menajeri acaba neden bunu onermiyorda, bonservisi olan sorunlu adamlari oneriyor anlamak mumkun degil !..  Riza Calimbay bize hizli, seri bir golcu lazim demisti degil mi? buyrun..karsinizda Nijeryali 24 yasindaki PETER UTAKA..

http://www.yasaktube.com/index.php?tag=Peter+Utaka&type=tag&video_id=2H3jV7vcjSU

http://www.yasaktube.com/index.php?tag=Peter+Utaka&type=tag&video_id=4dwBV7Bijuc

nasil ? iyi degil mi? bazen sadece bir golcu ve 1 oyun kurucu..yani 2 kisi takimi bir anda cok sey degistirebilir...

sonucta Lovrek, Terkes veya Utaka... hepsi kral golculer... yani birden fazla gol atma kulturu olan golculer... bu bir karakterdir... Dahmane'nin boyle bir istatistigi yok...takiminin birinci golcusu o olmamis.. hep baskasina yardimci olmus... bize 1. adam olmayi isteyecek golcu lazim...

kalin saglicakla...

NOT: arkadaslar, bu forumda siyasete ve eski baskan yeni baskan konularina girererek bosuna tartismayin... bunlar gereksiz ve yararsizdir...bir sonuca varamazsiniz... ustelik konudan uzaklasilir...lutfen buna dikkat edelim..
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:00
Alıntı yapılan aztek26

Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan REDBLACK26ES

Alıntı yapılan tmac26

Bu adam Dahmane den daha iyi.Para yoksa hazırda Unakıtan getirsin bu adamı.Fizik gücü yerinde bi oyuncu görüntüsü veriyor youtube de.

Yeter artık yeter. Unakıtan şu adamı getirsin veya bu adamı getirsin deyip durmayın. Takımımızı küçültmekten başka birşey yapmıyorsunuz.AngryAngry Kemal Unakıtan takımımızı reklam olarak kullanıyor ve bunu görmeyecek kadar körsünüz. Kemal Unakıtan'ın getireceği adamı
İS-TE-Mİ-YO-RUZ!

Yıllardır neden şikayet ediyoruz biz.Takıma destek yok elinden tutan yok diye niye kızıyoruz yıllardır.Şu dar zamanda takıma bi kuruş faydası olan adamlar lazım bize.Boş boş konuşma. Serdar Özbayraktarı da o getirmişti.Kötü mü eder yani transfer etse.Yıllardır herkes yapıyo reklamını zaten ES ES ten.

Boş boş konuşan benmiyim? Dinime küfreden müslüman olsa. Asıl boş konuşan sizsiniz. Sokaktan çevirin 10 Es-Es sevdalısı 9'u istemez Unakıtan yardımı.Wink

Ama Büyükerşen yaparsa istersiniz değilmi sizi önyargılılar. Trübünlerde SERDAAAAAAAr SERDAAAAAAAr demeyi biliyordunuz demi. Şu sporuda kendi siyasi görüşlerinize göre değerlendirmeye kalmasanaız ne iyi olacak. Ama yok Unakıtan AKP l olunca verin itirazı, ama CHPLi olsaydı baştacı ederdiniz demi.

Size bişey demiyorum. Sadece alkışlıyorum. Ancak bu kadar çarpıtılabilirdi. Ne Büyükerşenin yardımının ne Unakıtan'ın yardımını istemiyoruz. Futbolda siyaset istemiyoruz. Sonra bütün futbol takımları sırtını dönsün bize değil mi? Üvey evlat muamelesi görelim değil mi? Mehmet Çakır'ı neden vermedi Cavcav? Ya da Engin Baytar'ı. Bana istediğinizi deyin. Ama ben burda hiç bir partiyi savunmuyorum. Serdar diye bağırmicamda ne diye bağırcam? Seçimleri kazanmasaydı görürdünüz siz Serdar'ı. Serdar neden seçimlerden sonra geldi?

kadirgulen bey sizede sesleniyorum. Zamanında bizde isimler önerdik. Ama onları hiç görmediniz. Zaten önersekte istediğimiz yerlere ulaşmıyor. Artık ne cevap yazarım ne başka bir şey yaparım.

Futbolda siyaset istemiyorum. Ne AKP, Ne CHP, Ne DSP, Ne DP yardımı istemiyorum. Belediye yardımı istemiyorum. Sadece Es-Es'imin adının reklam olarak kullanılmamasını istiyorum. Es-Es'imin isminin karalanmamasını istiyorum.

Ayrıca yaşım kaç ki siyaset yapayım istiyim.LOL Daha 19 yaşındayım. Ne siyasetle ilgilenirim ne bilmem neyle? Sadece Es-Es vardır benim için.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:08

maalesef gece yatiyoruz siyaset tartismasi okuyoruz, gunduz kalkiyoruz siyaset tartismasi.. ustelikte gayet ici bos laflarla, kalitesiz bir sekilde oluyor.. eger siyaset izlemek istesem TV'de acar izlerim kardesim.. ne anlayissiz insanlarmissiniz.. mecbur muyuz sizlerin bu sacma sapan atismalarini her gun forumda alakasiz basliklarda okumaya... su sayfada en altta dun yazdigim ikinci  mesajim var... anlasilan  bazi arkadaslar anlayamadi.. okuyun tekrar..

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1157&PN=289

anlayacaginiz sekilde, forumlarda birbirinize ya da 3. kisilere yazdiginiz hakaretvari yazilar da sizleri mahkemeye cikarabilir... sanmayin ki isim soyad yazmiyorsunuz diye sizi kimse bulamaz... IP numaraniz ve baglanti saatinizi net olarak Telekom'dan alip, eviniz, isyeriniz ya da internet cafe'den her turlu bilgiye ulasilir..kapinizi da calarlar... yeter artik, konusacaksaniz futbol konusun... Moderatorlere de alakasiz mesajlari temizler misiniz demistik aslinda ama onlarda yoktu sanirim...

@ Sevgili ES-Kadir, ibricic olsun, sharbini olsun bu isimler Hırvatistan'in her yil ingiltere takımlarina yolladigi 1-2 yildiz oyuncu adayindan biri... seneye gorursun gidecekler..tipki Luka Modric  gibi .......  bu adamlarin degerli ve yetenekli olduklarini bizim burdan farkedip, Hirvatlarin ilerde bundan cok para kazaniriz diye dusunememesi ve bize 1 milyona bu adamlari filan vermesi mumkun degil tahmin edecegin uzere... ozetle alamayiz o 2 ismi.. 26-27 yasina gelmis yada  Avrupa'da kisa bir tur atmis, kaliteli Hirvatlar bizim butcemize uygun..

bu arada bir kac sayfa geride Lovrek olmazsa bari bu olsun diye onerdigim bir oyuncu vardi...milletin siyaset tartismasinda arada kaynadi...  en iyisi o mesaji tekrar buraya kopyalayayim da izleyin.. sizlerin de gorusleri onemli benim icin.. Peter Utaka'ydi ismi..

Peter Utaka'nın videolarını izledim.Hakkaten bence iyi golcü.Leblebi gibi gol atar bence.Hem de takımdan ayrılmış olması transferini kolaylaştırır.Bu ismi yönetime ulaştırabilsek tabi onların da ilgileneceği meçhul ancak yine de bir şekilde öğrenseler mutlaka bize yararlı olur.Teşekkürler Martin_Mistre Liste%20gör
Yukarı
umur26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: South Africa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:10
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan aztek26

Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan tmac26

Bu adam Dahmane den daha iyi.Para yoksa hazırda Unakıtan getirsin bu adamı.Fizik gücü yerinde bi oyuncu görüntüsü veriyor youtube de.

Yeter artık yeter. Unakıtan şu adamı getirsin veya bu adamı getirsin deyip durmayın. Takımımızı küçültmekten başka birşey yapmıyorsunuz.AngryAngry Kemal Unakıtan takımımızı reklam olarak kullanıyor ve bunu görmeyecek kadar körsünüz. Kemal Unakıtan'ın getireceği adamı
İS-TE-Mİ-YO-RUZ!

Yıllardır neden şikayet ediyoruz biz.Takıma destek yok elinden tutan yok diye niye kızıyoruz yıllardır.Şu dar zamanda takıma bi kuruş faydası olan adamlar lazım bize.Boş boş konuşma. Serdar Özbayraktarı da o getirmişti.Kötü mü eder yani transfer etse.Yıllardır herkes yapıyo reklamını zaten ES ES ten.

Ama Büyükerşen yaparsa istersiniz değilmi sizi önyargılılar. Trübünlerde SERDAAAAAAAr SERDAAAAAAAr demeyi biliyordunuz demi. Şu sporuda kendi siyasi görüşlerinize göre değerlendirmeye kalmasanaız ne iyi olacak. Ama yok Unakıtan AKP l olunca verin itirazı, ama CHPLi olsaydı baştacı ederdiniz demi.

Bunun akp ile chp ile ne alaksı var. ortamı böyle şeylerle germeyin. Dışardan şu foruma giren bir yabancı güler bu halimize.... Hiçbir siyasi destek istemiyoruz.. Hiçbir siyasi parti Eskişehirsprumuzdan büyük değildir. Böyle oyunlara gelmeyelim lütfen!
Bizim aşkımız mum ışığında göz göze değil,Meşaleler altında omuz omuza...
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:10
Bu Peter Utaka, John Utaka'nın kardeşimi?

Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:15
Alıntı yapılan tmac26

Sorunun Cevabı :

Belcika 2. liginin gol krali Peter Utaka.. agabeyi ingilterede oynuyor... Peter Utaka bu sezon Antwerp'te muhtesem bir performans sergiledi ve takimi Play-offlarda cikamayip 2. olunca takimindan da ayrildi, Fransa'dan gelen talepleri degerlendiriyormus... bizim Belcika'daki Eskisehirspor'u cok sevdigini soyleyen ! Fifa Menajeri acaba neden bunu onermiyorda, bonservisi olan sorunlu adamlari oneriyor anlamak mumkun degil !..  Riza Calimbay bize hizli, seri bir golcu lazim demisti degil mi? buyrun..karsinizda Nijeryali 24 yasindaki PETER UTAKA..

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan gimp

Alıntı yapılan tmac26

Sorunun Cevabı :

Belcika 2. liginin gol krali Peter Utaka.. agabeyi ingilterede oynuyor... Peter Utaka bu sezon Antwerp'te muhtesem bir performans sergiledi ve takimi Play-offlarda cikamayip 2. olunca takimindan da ayrildi, Fransa'dan gelen talepleri degerlendiriyormus... bizim Belcika'daki Eskisehirspor'u cok sevdigini soyleyen ! Fifa Menajeri acaba neden bunu onermiyorda, bonservisi olan sorunlu adamlari oneriyor anlamak mumkun degil !..  Riza Calimbay bize hizli, seri bir golcu lazim demisti degil mi? buyrun..karsinizda Nijeryali 24 yasindaki PETER UTAKA..

Teşekkür ederim gözümden kaçmış özür dilerim.Smile

Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:24
KEMAL UNAKITAN ı tebrik ediyoruz.Eskişehirspor için hissettikleri ve yaptıkları için.Kim ne derse desin.hikaye bunlar . herkese yardım ediyo siyasiler.Büyükerşen de yardım eder inşallah.Yardım etmeyeceksede İnönü stadında yaptığı gibi fotoğrafta ben çıkıcam diye kupaya saldırmaz inşallah :)
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 11:27
   Siyaset yok...Konu başlığı transferler ile ilgili..Vallahi ne çok siyasetten konuşmayı seviyorsunuz....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 290291292293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır