eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 04:28
Alıntı yapılan esesli_-sarı-_1965

tam banner senin dediğin gibi olsun ama öyle atışmalrın takıma ne gibi faydası olur ????
  karşıya küfretmeden bir şekilde tiye aldıkça kimse kimseye husumet doğurucak şekilde kızmaz. misal bjk buraya gelir bilindik bi beste söyler içinde küfür olmadan sen o besteyi değiştirip onlara ters gelicek bir şekilde söylersin. tabi bunun için pratik zekalı insanlara ihtiyaç var. bu bizde varmı yokmu bilmioyrum. bank asyadayken yoktu gerçi karşımızda değişik bestelerle gelen takımda yoktu çok ama bu sene 3-4 tane olucak. adamlara o anda cevap yazmak gayet güzel olur....
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 04:39
Olay darkness'in dediği gibi. Adamlar sana bir beste söylüyor sen anında mizahi sözlerle kontrasını yapıyorsun, adamlar sana kızamazdı bile, helal olsun anında yanıtladılar diye takdir eder, aralarında gülüşürlerdi. En sonunda başa çıkamayacaklarını anlayınca da alkışlarlardı. Çok güldürürdük eskiden bu tür şeylerle özellikle ısınan rakip futbolcuları. Adamlar ısınmayı bırakır şimdi ne diyecekler acaba tribünleri seyrederlerdi. Eskişehirspor taraftarını farklı yapan unsurlardan biri de buydu. Yaratıcılığı sevilirdi.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 07:26
Alıntı yapılan banner

Leventizm rakip taraftarla atışmak demiş, siz iki dakikad adama apaçi muamelesi yapmışsınızLOL Vuralım, kıralım, dövelim dememiş atışmak derken. Hani aşıklar saz çalarak yaparlar ya, atışma işte odur. Futbolun da bu kadar cazip olmasının sebebi o atışmalardır. Bel altına inmemek şartı ile rakip taraftar sana birşey der, sen mizahi bir şekilde cevabını verirsin. Ama tabi şimdiki nesilin atışmadan anladığı karşılıklı küfürleşme olduğu için böyle tepki gösterilmesini de doğal karşılamak lazım.

Şimdiki nesil???? Aldı başını gidiyor bu laf.....Öyle olsun bakalım ama unutmayın ki şimdiki nesil bu takıma sahip çıkmazsa gelecekte bu takımın neferi kim olacak??Siz şimdiki nesile atıfta bulunacağınıza halen yönetimde bulunan Fb'lilere atıfta bulunun bana kalırsa....
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 07:29
   Ayrıca kendi adıma söylüyorum ki(şimdiki nesilden sayılırız) bu takımda gördüğüm en büyük başarı Süper Lige çıkmak olmuştur.Yıllarca abilerimiz,reislerimiz bize o eskilerde başarılarımızdan bahsederek tribündeki duruşumuzu öğretti.Yine söylüyorum bizler bir tane başarı olmadan bu takımın neferi olduk...
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 09:32
http://www.izlesene.com/video/spor-eses/375148
bnm videom izlerseniz sevinirim
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 09:34
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan essmrah

Birdaha kardeşlik muhabbeti yapan adamlar gelmesin bu siteye burası eskişehirsporun resmi sitesidir sadece biz konusuluruz burda.Biz kardeş istemiyoruz beni esesden başka hiç bir takım etkilemez ne oldu kardes dediğimiz takımlar kazandı  örnek verıom e sonra ne  dıyecek esesli genc kardeslerımız olsun kaybettık ama kardesımız kazandı bugun hem kaybettık hem kazandık dıyecekler emin olun.Banane kardesım diğer takımlardan beni tuttuğum takım ESKİŞEHİRSPOR ilgilendirir.Ben izmir karşıyakada oturuyorum karşıyakada hangı takımı tutuyorsun dedıklerı zaman göğsümü gere gere eskişehirspor diyorum.Demek istediğim ESESDEN başka hiç bir takıma en ufak destek vermem ve sempati duymam .Çoğunuz uyuyor ama uyanın artık hepsi bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor tıpki antalyanın yaptığı gibi

Kardeşlik muhabbeti yapanın da yapmayanın da bu sitede yeri vardır. Sen kimseye "buraya gelmesin" diyemezsin. Burası Eskişehirspor resmi sitesi değil taraftarın sitesidir. Ayrıca burası Eskişehirspor taraftarlarına ait bir site olsa bile 131 profesyonel futbol takımının taraftarının hatta amatör takım taraftarlarının bile buraya yorum yazma hakkı vardır. Şimdi sen burda "hiçbir takıma destek vermem ve sempati duymam" diyorsun. Ama aramızın kötü olduğu takımları yaz deseler "düşmanlarımız" der yazarsın.
Sen kimsinde benim ne yazacagım hakkında yorum yapıyorsun.Benim ne yazacağımı benden daha iyi bılıyorsun.Yorum yaparken bir daha dikkatli ol .
Semt-i Mukaddes Örnekköy (İZMİR-ESES)----   CaDDe-i KıZıLCıKLı!!!   ----EMRAH !!!
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 09:38
Alıntı yapılan mocol26

gaza gelipte burda kimse rüzgar yapmasın.06-16-16 mantıklı kendi maçımız olduğu zman gideriz deplasmanda isek(gidemiceksek) ya da maç günlei ise gideriz ankaraya bursaya..
sevmeyen sevmeyebilir ama düşmanca yaklaşmak doğru olmaz bursa da ankaragücü de buraya gelip bize destek verdiler.Ben bursaya maça gittim ES-ES kaşkolu ile misafir ettiler şaraplarını paylaştılar..bize yakışmaz rengimiz belli ama yakınımızda bellidir bizim.Tribün kültürü böyle olmalıdır derim ben
Ankaragücü hangi macına geldı sana destek vermeye.Gelen ankaraguclu atkılıları dıyorsan onların hepsi ankaragucu atkısı takmıs bursalıydılar.
Semt-i Mukaddes Örnekköy (İZMİR-ESES)----   CaDDe-i KıZıLCıKLı!!!   ----EMRAH !!!
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 09:48
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 10:42
böyle bir EfSaneden bir tane daha yoksa eyvallah diyeceksiniz.KIZILCIKLI ESKİŞEHİRSPORLUDUR.ANADOLUNUN coğu şehrinde olduğu gibi 1.takımım 2.takımım muhabbetıne karsıdır.Samimi olmamızı istiyebilirsiniz ama tarafsız olmamızı asla.ESKİŞEHİRSPOR bizansa baş kaldıran ilk anadolu takımıdır.Atasını bilmeyenler it peşinde koşar Futbolda hiç bir şey tesadüf değildir.Biz bu takımı sevinmek için sevmedık.ESKİŞEHİRSPORDA basarısızlık uzuntu cefa başarıdan daha gercektır.Gecmişimizi unutanlara en güzel cevabımız gelecekteki başarılarımız olacaktır.Kimi takımların kurulus yılları cok eskı olmasına ragmen kendi çiftliklerınde at tımar ederken biz bizansı tımar ediyorduk.(DOSTUMUZ OLMAZ) düşmanımız yaşamaz CILDIRIRSA KIZILCIKLI  kimse tutamaz Bizim hayatımızda her şey yalan tek gercek ESKİŞEHİRSPORDUR.İNADINA KIZILCIKLI
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 11:18
Bir Takımı ve Taraftarını Sevmek Zorunda Değilsin Düşman Kelimesi Bence Çok Abartılı Geliyor Düşman Olucak Ne Var Sanki  

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır