eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 22:12
06-16-26 derken ANADOLU BİRLİĞİ için sahada rakip tribünde dost olmanın temellerini inşallah birçoğumuzun göremediği ama gıpta ettiği 65'lerin ruhuyla hayata geçirmek bizlere nasip olur. 43 yıl önce yola çıkanlar, ne Sin-Kaf'a ne Sakarya'ya düşmandı. 40 yıl önce Bursa'da yaşanan nahoş(istenmedik) olaylara rağmen bugün Bursasporla dostluk girişimini konuşuyorsak; Anadolu'nun lider, öncü takımına gönül veren bizler gün gelir bu birliği de Rabbin izniyle sağlarız. Yeter ki sevdamızı küfür ve şiddet yerine çayımızla, çorbamızla anlatabilelim.

"ES ES'in ES ES'ten başka dostu yok" ifadesini de azıcık değiştirelim; "ES ES isterse Doğu da Batı da olur ona dost"... Bolu maçında 300'e yakın Paşalı İnönü'nün Kapalısı'na çekirdek çitlemek için gelmedi gönüldaşlar... Şunu da söyleyim bu yıl tek başıma da olsam İstanbul'da Körfez'in de, Bursa'nın da, Sin-Kaf'ın da Sakarya'nın da maçlarına boynumda ES ES atkımla gideceğim. Ve tek bir şey söyleyeceğim: "Biz bir alt gruptayken sizden yerimizin süper lig olduğunu duyduk, sizin de yeriniz bizim yanımızdır." Onların bizden farkı sadece yüreklerinde taşıdıkları sevdadır. Bizim şampiyonluğumuzu elimizden alan da küme düşmemize neden olan da Anadolu değildir.

Dilerim üç güzide taraftar derneğimiz de birbirinden "Şimşek" olma gayreti içinde olan taraftar gruplarımız da ANADOLU BİRLİĞİ için adım ve adımlar atarlar.  Yuvanın kuracağı sıcak iletişim ve bahsi geçen kulüplerimizin taraftar temsilcileriyle yapılacak ortak basın açıklaması atla deve değildir. Atılacak adımı Türkiye'ye duyurmaksa o da bize borçtur. ANCAK; ANADOLU BİRLİĞİ'NİN İLAN EDİLECEĞİ YER KUŞKUSUZ DÜNYANIN EN KUTSAL TOPRAKLARI OLAN ESKİŞEHİRDİR!
EStanbul'dan sevgilerle
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 22:27
Alıntı yapılan Baba

06-16-26 derken ANADOLU BİRLİĞİ için sahada rakip tribünde dost olmanın temellerini inşallah birçoğumuzun göremediği ama gıpta ettiği 65'lerin ruhuyla hayata geçirmek bizlere nasip olur. 43 yıl önce yola çıkanlar, ne Sin-Kaf'a ne Sakarya'ya düşmandı. 40 yıl önce Bursa'da yaşanan nahoş(istenmedik) olaylara rağmen bugün Bursasporla dostluk girişimini konuşuyorsak; Anadolu'nun lider, öncü takımına gönül veren bizler gün gelir bu birliği de Rabbin izniyle sağlarız. Yeter ki sevdamızı küfür ve şiddet yerine çayımızla, çorbamızla anlatabilelim.

"ES ES'in ES ES'ten başka dostu yok" ifadesini de azıcık değiştirelim; "ES ES isterse Doğu da Batı da olur ona dost"... Bolu maçında 300'e yakın Paşalı İnönü'nün Kapalısı'na çekirdek çitlemek için gelmedi gönüldaşlar... Şunu da söyleyim bu yıl tek başıma da olsam İstanbul'da Körfez'in de, Bursa'nın da, Sin-Kaf'ın da Sakarya'nın da maçlarına boynumda ES ES atkımla gideceğim. Ve tek bir şey söyleyeceğim: "Biz bir alt gruptayken sizden yerimizin süper lig olduğunu duyduk, sizin de yeriniz bizim yanımızdır." Onların bizden farkı sadece yüreklerinde taşıdıkları sevdadır. Bizim şampiyonluğumuzu elimizden alan da küme düşmemize neden olan da Anadolu değildir.

Dilerim üç güzide taraftar derneğimiz de birbirinden "Şimşek" olma gayreti içinde olan taraftar gruplarımız da ANADOLU BİRLİĞİ için adım ve adımlar atarlar.  Yuvanın kuracağı sıcak iletişim ve bahsi geçen kulüplerimizin taraftar temsilcileriyle yapılacak ortak basın açıklaması atla deve değildir. Atılacak adımı Türkiye'ye duyurmaksa o da bize borçtur. ANCAK; ANADOLU BİRLİĞİ'NİN İLAN EDİLECEĞİ YER KUŞKUSUZ DÜNYANIN EN KUTSAL TOPRAKLARI OLAN ESKİŞEHİRDİR!
EStanbul'dan sevgilerle

alper abim şu sözlerinin 1 kelimesinin bile ne kadar değerlli olduğunu burada anlatmama gerek yok...herkesin okuması da var yazması da!!!!!!!
ClapClapClapClapClapClap
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 22:33
bravo bence de doğru söylemişsin.Anadolunun sesinin duyulması için birlik şart ama biz birbirimizi yiyiyoruz..
ne kadar can düşmanı gibi görünsekte keşke ksk'de,sakaryada süper ligde olabilse...Üç istanbul takımı hegomanyasını ancak böyle devirebiliriz..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
leventizm Liste gör
Yazar

Levent NAMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 00:44
Ben dost takımlarla yapılan maçlara gitmek istemiyorum ve de gitmiyorum.
Geçen sene Kocaeli maçlarının hiç birine gitmedim mesela.
Benim gibi hissedenler eminim ki vardır.
Maçı güzel yapan şeylerden biri rakip taraftarın taraftarı olması ve onlarca maç boyunca atışmak.Ne olucak Kocaeli maçında biz Kocaeli onlar EsEs diye bağıracaklar ve beraberce keyifle maç izleyeceğiz öylemi?Ben böyle maçlardan keyif almıyorum.
Zaten !7 rakibimiz var 3 tanesi dost takım.6 maç güme gitti benim için.
Yanlış anlamayın ama ben daha fazla dost istemiyorum...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 01:40
Alıntı yapılan leventizm

Maçı güzel yapan şeylerden biri rakip taraftarın taraftarı olması ve onlarca maç boyunca atışmak.Ne olucak Kocaeli maçında biz Kocaeli onlar EsEs diye bağıracaklar ve beraberce keyifle maç izleyeceğiz öylemi?Ben böyle maçlardan keyif almıyorum.

O zaman inşallah geleceğiniz maçlar gün geçtikçe azalır.Eskişehirspor dostça tavırlarıyla Anadolu sempatisini yeniden toplamalıdır..!
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 01:41
Alıntı yapılan leventizm

Yani senin anladığın her maçta deplasman takımına küfür edilmesi, kavga çıkması. Dostça maç izlemek sana batıyo demekki.Nasıl bi mantığın var anlamak mümkün değil, senin maçlara gelmedeki amacın ne?!
Yukarı
silverplate26 Liste gör
Yazar

abdullah
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 02:05
  biz sadece istanbula kafa tutan futbolumuzla değil,taraftarımızın saygısı ve centilmenliğiyle gönüllere taht kurduk..eğer her gittiğin şehirde göğsünü gere gere dolaşıyor ve ''ya bende bir zamanlar EsEs'i tutardım ne günlerdi be'' diyen birilerini buluyorsan bunu ozamanki tribün kültürümüze borçluyuz...
  eğer birileri bize dostluk için elini uzatıyorsa o eli boş çevirmemeliyiz.
  efsane taraftara bu yakışır
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 03:31
Alıntı yapılan leventizm

birgün sevdiklerinin basına birsey gelirse anlarsın atısmayı falanı filanı ...
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 03:39
Leventizm rakip taraftarla atışmak demiş, siz iki dakikada adama apaçi muamelesi yapmışsınızLOL Vuralım, kıralım, dövelim dememiş atışmak derken. Hani aşıklar saz çalarak yaparlar ya, atışma işte odur. Futbolun da bu kadar cazip olmasının sebebi o atışmalardır. Bel altına inmemek şartı ile rakip taraftar sana birşey der, sen mizahi bir şekilde cevabını verirsin. Ama tabi şimdiki nesilin atışmadan anladığı karşılıklı küfürleşme olduğu için böyle tepki gösterilmesini de doğal karşılamak lazım.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 04:12
tam banner senin dediğin gibi olsun ama öyle atışmalrın takıma ne gibi faydası olur ????
güvensoy istifa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır