eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:38
Arkadaşlar maçlarda sadece takımızı destekleyelim küfür olmasın. Herkes ağzını sabretsin. Küfürden kimseye fayda yok. Küfüre sarfedeceğimiz enerjiyi takımımızı Es-Es-Es Ki-Ki-Ki Eski-Eski Es derken harcayalım. Tamam bazen pozisyon icabı insan kendini tutamaz birden bi küfür patlatabilir ama toplu halde yapmayalım ne olursa olsun. Bence bu mesele 2000 veya 15-20 meselesi değil. Küfür etmeyelim çocuklarımızı da bayan taraftarlarını maçlara getirebilelim. Kocaeli maçında bu sinyalleri aldık inşallah istediğimiz gibi olacak herşey.
Belki Bir Gün!
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:38
Taraftar olarak yapmamız gerekenlerden biri de bence Mardin maçında Metin DİYADİN'i tribünlere cagırmak

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:39
Alıntı yapılan esesli_asik

ne dıyon sen ya 15 ytl bilet tamam mı bende küfüre karşıyım ama ben 15 lira vercem kulebe 2 milyar para cezası gelcek başkan cıkcak 2 milyar ceza geldi vayy napcaz diycek stada bağırmaya gelenlerin coğu öğrenci benim gibi ee onlar napsın 1 haftada 30 ytl para nerden bulsun bunun da cevabını vermelisin

Öncelikle düzgün cevap vermeyi öğren karşındaki insan senden 29 yaş büyük. Paran yoksa gelme o zaman güzel kardeşim git evinde ders çalış adam oldunuz millete ahkam kesiyosunuz ne güzel iş ya ben ayda 30 lirayaveriyorum istediğimi yaparımla olmaz bu işler burası disko değil para veriyorum diye stres atmaya gelemezsin tamammı güzel kardeşim?
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:41
Taraftar olarak yapmamız gerekenler gol atan futbolcumuzu tezahuratımızla ödüllendirmek. Kocaeli maçına Ö-mer Yal-Çın tezahuratı bekledim ama olmadı...
Belki Bir Gün!
Yukarı
süperligeS Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı süperligeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:44
Alıntı yapılan StS

Arkadaşlar maçlarda sadece takımızı destekleyelim küfür olmasın. Herkes ağzını sabretsin. Küfürden kimseye fayda yok. Küfüre sarfedeceğimiz enerjiyi takımımızı Es-Es-Es Ki-Ki-Ki Eski-Eski Es derken harcayalım. Tamam bazen pozisyon icabı insan kendini tutamaz birden bi küfür patlatabilir ama toplu halde yapmayalım ne olursa olsun. Bence bu mesele 2000 veya 15-20 meselesi değil. Küfür etmeyelim çocuklarımızı da bayan taraftarlarını maçlara getirebilelim. Kocaeli maçında bu sinyalleri aldık inşallah istediğimiz gibi olacak herşey.

Keşke herkes böle düşünebilse...
Yukarı
süperligeS Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı süperligeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:46
 Tribün lideri denilen kişi Başta isminden de belli olduğu gibi Lider, Cesaretlendirici, Tatlı Sert olması gerekmez mi?
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:49

tamam ben gibi öğrenciler gelmesin o zaman sende ders çalış falan noluyor ya kim destek olcak çekirdekçiler mi?güldürmeyin beni lüften

Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 14:05
Çekirdekçi dediğin kişilerin bu takımın gerçek eses efsanesi olmasını sağlayan insanlar olduğunu ne zaman anlıyacaksınız.

Sen her zaman genç enerjik kalacağınımı düşünüyosun benim babam istanbul deplasmanlarına gidip gece stadın kapısının önünde yatmış insan şimdi oda çekirdekçi size göre bu stadta takımı için herkes bişeyler yapmıştır zamanında sizler yaşlanınca sizede çekirdekçi diyecekler.
  ayıp ediyosunuz lütfen sözlerimize dikkat edelim kimseyi kırmayalım taraftarı bölmeyelim lütfen.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 14:07
Çekirdekçiler küfürbazlar gibi klübe zarar vermiyo en azından en azından klübe 15 lira para kazandırıyor ama küfürbazlar verdiğinin 100 katı ceza yedirdiği gibi stada gelen analarımızı bacılarımızı küçücük EsEslileri staddan kaçırıyorlar.O bayanları ananızın ablanızın küçük çocuklarıda kardeşinizin yerine koyun öyle küfür edin bu insanlar sizin iğrenç küfürlerinizi dinlemek zorunda değil bu klüp sizin yaptığınız bu aptalca hareketler için ceza ödemek zorunda değil.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 14:08
Alıntı yapılan ccigarr

Çekirdekçi dediğin kişilerin bu takımın gerçek eses efsanesi olmasını sağlayan insanlar olduğunu ne zaman anlıyacaksınız.

Sen her zaman genç enerjik kalacağınımı düşünüyosun benim babam istanbul deplasmanlarına gidip gece stadın kapısının önünde yatmış insan şimdi oda çekirdekçi size göre bu stadta takımı için herkes bişeyler yapmıştır zamanında sizler yaşlanınca sizede çekirdekçi diyecekler.
  ayıp ediyosunuz lütfen sözlerimize dikkat edelim kimseyi kırmayalım taraftarı bölmeyelim lütfen.
biliyorum zaten süper ligi görmüş olanlar onlar bizler değil ama 30 40 dk bağırcak destek olcak kadar yaşlı değiller gol olunca ama herkes 10 15 dk destek veriyor bu neden herkes iğneyi kendisine batırmalı bu böyle gitmez....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır