eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:14
Simşek65 kardeşim düşüncelerine kesinlikle katılmıyorum. Eskişehirspor Ankaragücü bursa kocaelispor kardeşiz demek neden bu kadar gücümüze gidiyorki...??? Ben ankarada yaşıyorum Ankaragüçlü biton arkadaşım var ve hepsi o siteye(061626) üye bende üyeyim ve hepsi eskişehirsporumuza sempati duyuyor kardeşiz diyorlar ne güzel işte sevinmemiz gerekir , Esesimizi bitek ESKİŞEHİRliler desteklemiyor Ankaradan bursadan kocaelinden destekleyen onbinlerce arkadaşlarımız var. SPOR öle deplasmanlara gidipde sopayla karşı takımları kovalamak deildir spor kardeşlikdir bunu hepimiz biliyoruz. Kim ne derse desin ben ölümüne Eskişehirsporluyum Ankaragücü bursa kocaeli hatta Sakaryaspor taraftarları bile kardeşimdir. Benim düşünceme göre Eskişehirsporluluk budur işte.. Kim katılır kim itiraz ederse SAYGIM sonsuzdur....
Ankaradan Sevgilerle EsEsLi Kardeşlerim..
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:16
Alıntı yapılan esesli_-sarı-_1965

şimşek65 taraftarın ne yapacağına senmi karar vermeye başladın ???
taraftar rengini bilen adamdır.yazıktır arkadaşlar gençlerimiz olumsuz etkileniyor.bu kardeşlik masallarını savunanların bakıyorum çoğu gençlerimiz ve belkide ilk kez esesimizi süper ligte izleyecekler,kafaları karıştırılıyor ne deniyor kendi maçları varken bizim maçlara gelmişler iyi etmişler demekki sizlerinde bizim maçımız varken onların maçına gitmeye niyetiniz var.böyle bir zihniyet esesimizin hiçbir maçına gelmesin kardeşlerinin maçına gitsin,kendi maçı varken başka maçlara giden adamda bize esesliyim demesin.hele gel sende bizimle kardeş ol esesin maçını boşver kardeşinin maçına gel diye propaganda yapmasın.
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:18
Kimseyle düşman olmayalım zaten bu bizi diğer takımlardan farklı bir yere koyar.
Onunla bununla kardeş dost olacağımıza önce biz kendi kendimizle barışalım.
Tek tribün olalım.Biz bize yeteriz.Eses efsanesi her zaman var olacak.Kardeşlik konusunu diğer takımlara bırakalım onlar düşünsün....
Biz bize yeteriz.. 
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:43
Birdaha kardeşlik muhabbeti yapan adamlar gelmesin bu siteye burası eskişehirsporun resmi sitesidir sadece biz konusuluruz burda.Biz kardeş istemiyoruz beni esesden başka hiç bir takım etkilemez ne oldu kardes dediğimiz takımlar kazandı  örnek verıom e sonra ne  dıyecek esesli genc kardeslerımız olsun kaybettık ama kardesımız kazandı bugun hem kaybettık hem kazandık dıyecekler emin olun.Banane kardesım diğer takımlardan beni tuttuğum takım ESKİŞEHİRSPOR ilgilendirir.Ben izmir karşıyakada oturuyorum karşıyakada hangı takımı tutuyorsun dedıklerı zaman göğsümü gere gere eskişehirspor diyorum.Demek istediğim ESESDEN başka hiç bir takıma en ufak destek vermem ve sempati duymam .Çoğunuz uyuyor ama uyanın artık hepsi bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor tıpki antalyanın yaptığı gibi
Semt-i Mukaddes Örnekköy (İZMİR-ESES)----   CaDDe-i KıZıLCıKLı!!!   ----EMRAH !!!
Yukarı
FoRZa 26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:46
Bu konu 061626 dostlugu için açılmış
Asıl bu dostlugu desteklemeyenler yazmasın
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:02
Alıntı yapılan essmrah

Birdaha kardeşlik muhabbeti yapan adamlar gelmesin bu siteye burası eskişehirsporun resmi sitesidir sadece biz konusuluruz burda.Biz kardeş istemiyoruz beni esesden başka hiç bir takım etkilemez ne oldu kardes dediğimiz takımlar kazandı  örnek verıom e sonra ne  dıyecek esesli genc kardeslerımız olsun kaybettık ama kardesımız kazandı bugun hem kaybettık hem kazandık dıyecekler emin olun.Banane kardesım diğer takımlardan beni tuttuğum takım ESKİŞEHİRSPOR ilgilendirir.Ben izmir karşıyakada oturuyorum karşıyakada hangı takımı tutuyorsun dedıklerı zaman göğsümü gere gere eskişehirspor diyorum.Demek istediğim ESESDEN başka hiç bir takıma en ufak destek vermem ve sempati duymam .Çoğunuz uyuyor ama uyanın artık hepsi bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor tıpki antalyanın yaptığı gibi

Bu site Eskişehirspor Kulübünün Resmi Sitesi değildir
Tüm hakları Es İletişim'e aittir
© 2001-2008 ES İletişim
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:28
Alıntı yapılan essmrah

Kardeşlik muhabbeti yapanın da yapmayanın da bu sitede yeri vardır. Sen kimseye "buraya gelmesin" diyemezsin. Burası Eskişehirspor resmi sitesi değil taraftarın sitesidir. Ayrıca burası Eskişehirspor taraftarlarına ait bir site olsa bile 131 profesyonel futbol takımının taraftarının hatta amatör takım taraftarlarının bile buraya yorum yazma hakkı vardır. Şimdi sen burda "hiçbir takıma destek vermem ve sempati duymam" diyorsun. Ama aramızın kötü olduğu takımları yaz deseler "düşmanlarımız" der yazarsın.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:29
Ben bu projeye katılıyorum çok da anlamlı buluyorum. Bazılarına göre biz bunu destekleyince ESES li sayılmıyoruz ya da az seviyoruz yok böyle bişey!

Biz kendimize yeteriz diyosunuz emin olun Bursa da kendisine yeter, bunu zaten hepimiz biliyoruz ancak beraber olduğumuzda çok güçlü olabileceğimizi düşünüyoruz.

Bursalı ancak Eskişehirde ikamet eden bi arkadaşımızın stada gelip ESES diye bağırmasında ne sakınca var. Yeni yetişen ESES lilerin, Bursa atkılı o arkadaşı görüp ESES den vazgeçeceğini mi düşünüyorsunuz?
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:31
Alıntı yapılan FoRZa 26

Bu konu 061626 dostlugu için açılmış
Asıl bu dostlugu desteklemeyenler yazmasın
  taraftarın bi kısmı bunu tartışıyorsa zaten sizin dostluk diye tabir ettiğiniz şey olmaz demektir. stadın yarısı a.güvüyle dost yarısı nötr olamıcağına göre bu projeyi daha farklı anlamda hayata geçirmeye çalışmak gereklidir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:50
Maç günü göreceğiz herşey. herhalde...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 109>