eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 269270271272273 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:30
fahri tatan görüşlerini okudum çok sevindim umarım konya ile işi olmaz rıza hoca sayesinde onun cabaları ile eses e yeşil ışık yakabilir. Umarım allahımdan öyle de olur..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:35
aslında halil ünal ve yönetimi bu kadar eleştirmek biraz ağır kaçıyor bence..paranız yoksa gelmeseydiniz gibisinden söylenenler açıkçası bize yakışmıyor..

hatipoğlu nu başkanlığı döneminde sonuna dek savunmuştum ama galiba yanıldığımı anlıyorum çünkü bu 8,5 trilyon luk alacak bu sezon ve gelecek adına kulübün temeline dinamit koymak gibi bir şey..

halil ünal ve yönetim  herkesinde bildiği gibi silah zoruyla gelmedi dahası hatipoğluna devam etmesi yönünde herkesçe baskı yapıldı ama o ben misyonumu tamamladım (nasıl bir misyonsa artık?)  deyip ve önce 4,5 sonra 8,5 trilyon alacağım var aslada bırakmam diyerek bir anlamda kaçmayı tercih etti..

bugün yaşanılan sıkıntının temelinde hatipoğlunun bu şark kurnazlığı yatıyor...vede kimse  sanki 3-5 aday daha çıkmışta  kulüp kala kala halil ünala kaldı demesin lütfen..

sabretmeyi öğrenmek durumundayız..bugün kocaeli yaklaşık 50 trilyon borçla süper ligde,antalya dişe dokunur bir transfer yapamamış,denizli  takımın nerdeyse tamamını satıp yerine doğru dürüst adam alamamış,oftaş denen kulüpcük takımı yarısını dağıtmış,diğerlerinde bizim bilmediğimiz sorunlar belki diz boyu..

12 yıl aradan sonra binbir eziyetle gelinen süper lig de halil ünal ve yönetim bu kadar kolay,bu kadar basit  hatalarla düş kırıklığı yaratmayacaklarını elbette bizim kadar biliyorlardır...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
boun26 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Nihat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:56
Alıntı yapılan skinhead

Alıntı yapılan banner

Bizim aslında transferdeki en önemli sıkıntımız bakanı devreye sokarak işi bedavaya getirmeye çalışmamız. Siz Beşiktaş yönetimi yerinde olsanız 1 lira alamayacağınız Eskişehirspor'a mı Fahri'yi verirsiniz, yoksa parayı basacak olan Konyaspor'a mı? Aynı şekilde Cavcav'ın yerine kendinizi koyun. Bakan devreye girdi demek biz bu futbolcuyu almak istiyoruz ama para vermek istemiyoruz demektir. Er ya da geç parasını alabileceğiniz Ankaraspor'a mı Çakır'ı verirsiniz, yoksa para alamayacağınız Eskişehirspor'a mı? Kulüplerin tercihi doğal olarak para alabilecekleri kulüplere futbolcularını vermek oluyor. Bunu doğal karşılamak lazım. Ben şuna eminim Konyaspor 1,6 trilyon vermiş Fahri'ye. Biz 1 verseydik kesin biz alırdık. Çakır Ankaraspor'a kaça gitti bilmiyorum ama 2 trilyon diyelim kabaca. Cavcav'ın eline 1 trilyonu saysaydık onu da alır gelirdik. Ama parasını alamayız, işin içinde bakan var, ondan nasıl para isteriz diyerek kulüpler bize futbolcu vermekten çekiniyorlar. Haklılar da bana göre.

Sevgili banner, kesinlikle haklısın...

Hatta bu oyunculara biz talip olunca hem Beşiktaş, hem de Gençlerbirliği can havliyle bu oyuncuları "ne kopartırsak kardır" mantığıyla sattılar...

Biraz paramız olsaydı kesinlikle biz alırdık...

Sağlık olsun, diğer oyunculara bakalım artık...

Kemal Unakıtan'dan bu dönem transfer beklemeyin.Devre arasında ise kesin adam getirir.Nede olsa seçimler Nisan'da.O ara transferde getirir bizdeki sazanlarda gider bunun için oy verir.Bu da böyle sürer gider.....
Yukarı
aerman Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Londra
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:26
Alıntı yapılan tepebaşılı26

aslında halil ünal ve yönetimi bu kadar eleştirmek biraz ağır kaçıyor bence..paranız yoksa gelmeseydiniz gibisinden söylenenler açıkçası bize yakışmıyor..

hatipoğlu nu başkanlığı döneminde sonuna dek savunmuştum ama galiba yanıldığımı anlıyorum çünkü bu 8,5 trilyon luk alacak bu sezon ve gelecek adına kulübün temeline dinamit koymak gibi bir şey..

halil ünal ve yönetim  herkesinde bildiği gibi silah zoruyla gelmedi dahası hatipoğluna devam etmesi yönünde herkesçe baskı yapıldı ama o ben misyonumu tamamladım (nasıl bir misyonsa artık?)  deyip ve önce 4,5 sonra 8,5 trilyon alacağım var aslada bırakmam diyerek bir anlamda kaçmayı tercih etti..

bugün yaşanılan sıkıntının temelinde hatipoğlunun bu şark kurnazlığı yatıyor...vede kimse  sanki 3-5 aday daha çıkmışta  kulüp kala kala halil ünala kaldı demesin lütfen..

sabretmeyi öğrenmek durumundayız..bugün kocaeli yaklaşık 50 trilyon borçla süper ligde,antalya dişe dokunur bir transfer yapamamış,denizli  takımın nerdeyse tamamını satıp yerine doğru dürüst adam alamamış,oftaş denen kulüpcük takımı yarısını dağıtmış,diğerlerinde bizim bilmediğimiz sorunlar belki diz boyu..

12 yıl aradan sonra binbir eziyetle gelinen süper lig de halil ünal ve yönetim bu kadar kolay,bu kadar basit  hatalarla düş kırıklığı yaratmayacaklarını elbette bizim kadar biliyorlardır...
Bu yaziyi yazanin eline saglik. dusuncelere tamamen katiliyorum.
Yerli futbolcu fiyatlari inanilmaz yuksek. Birde arada cavcav gibi kurtlar cirit atiyor. Menejerler isin cabasi. Yonetim bence elinden geldigince bence dogru adimlar atmaya calisiyor. Belki tek eksiklikleri yurtdisindan yeteri kadar futbolcu izlememeleri-bilmemeleri. Birde ilk zamanlar baskanin cok buyuk konusmalari hata idi.
Ama bakarsaniz bir cok genc oyuncu ile 3 yillik sozlesmeler imzalandi. en onemlisi cok cok buyuk borclarla gelecegimiz ipotek altina alinmiyor. Bu sene cok onemli. Tutunursak bir daha kimse bizi tutamaz. Ha olmadi tutunamadik. Bu kadro 1 sene icinde cok daha guclu olarak geri gelir.  Bu asamada cok buyuk borclarin altina girmeye hic gerek yok. Cunku olmaz ise 10 sene birden gidiyor.
Mehmet cakira fahri ye o kadar para verene kadar daha 2+2 yabanci hakkimiz daha var. eminim iskandinavyada, afrikada bir suru bedelsiz ve en az fahri mehmet kadar yetenekli adamlar vardir.  Fransa afrika kokenli genc oyuncu kayniyor. Git adamlarin 2. liginden al. Ribery nerden gelmisti hatirlayiniz varmi.
Birde hoca istikrari cok onemli. Rizanin oyun sistemini bende beyenmiyorum ama olsun eger bu sitemde oynayacaksak 5 sene en az boyle oynayalim. Bir sure sonra istikrarla birilerinin canini fena halde yakmaya baslayacazdir.
Bazi arkadaslar inanilmaz elestiriyo. Bende isterim hep super ligde oynayalim. UEFA ya gidelim. Ama olmaz isede bu takimin varligi bana yetecektir. Isterse 2. ligde olsun isterse 3.ligde.

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:26
Bir tane adam bile getirmesini istemiyorum.Adam var ya neyse....Ümit haberi ne ya hala defansif yönlü topçu alıyorlar.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 00:30
Alıntı yapılan tepebaşılı26

yok abicim yok bu forum var ya altında da bu klavye yazacak arkadaşlar ne sabır var ne bişey 3 saatte bi futbolcu alınacak olmadı başkana rıza hocaya çamur atılacak
forumuda girilmez hale getirdiler ya ne diyeceksin..ClapAngry
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 01:33

bir defa başkanın yaptığı son açıklamalardan sonra,5 milyon euro ya ihtiyacımız var diyen bir kulübe hiç bir futbolcu güvenip de imza atmaz...çünkü futbolcu olsanız siz de paranızı alabileceğinizden emin olduğunuz bir kulüpte oynamak istersiniz...6 futbolcuya ihtiyaç var diyor rıza hoca ama bu futbolcular sanmayınki bizi tatmin edicek...bu sene bu saatten sonra çok sürpriz transferler beklememek lazım...

yönetimin bangır bangır para yok diye bağrışmasının takıma verdiği zararın farkında değiliz belki de...bize imza atmış futbolcular bile huzursuzdur bu açıklamadan sonra...transfer yapmalarını geçtim umarım futbolcuların alacakları konusunda bir problem olmadan atlatırız bu sezonu...

Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 01:42
Alıntı yapılan FoRZa 26

Bu yönetim hiç bişi beceremez

Şampiyon şampiyon ESES şampiyon HATİPOĞLU başkan ESES Şampiyon

Destek vermezsen güvenmezsen hiç beceremez...Birlik beraberlik lazım herkesin birbirine destek olması lazım yıllar sonra süper lige döndük karamsar tabloyu bi kenara bırakıp nolursa olsun herkesin elinden geleni yapması lazım...Ki Halil Ünalda elinden geleni yapmaya çalışıyor şu sıralar desteğe ihtiyacı var...2 sene önce yere göğe sığdıramadığımız adamı ve yönetimini böyle baştan savma yazılarla eleştirmeye hakkınız yok nedenlerinide açıklayın o zaman çok biliyorsanız!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 01:55
Nebi Hatipoğlu'nun koyduğu temlik çok ağır dile kolay diyeceğim ama dile bile kolay değil tam 8,5 trilyonluk federasyon ve iddaa gelirlerimiz uçup gitti oysa bu temlik olmasa şu anda böyle sorunlarla karşılaşmazdık tabi Halil Ünal bunları bilerek geldiyse onda da suç var . Halil Ünal ve Nebi Hatipoğlu 2 kez görüşmüşler temlik konusunda Halil Ünal kaldır demiş temlikleri 2 görüşmeden de olumsuz sonuç çıkmış . Madem temliği kaldırmıyorsun en azından yarısını bir dahaki sezon alda klüp biraz nefes alsın . Sn. Hatipoğlu alma değil verme yeridir EsEs diyen siz değil miydiniz ?
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 02:12

koskoca esesi şahıslara bağlı hale getiren bizleriz hiç kızmayalım nebi hatipoğluna...adamın umrunda mı?o alır parasını,oynatır reklamlarda futbolcusunu,arttırır prestijini,kurar diyaloğunu devletin büyük(!)leriyle,servetine servet katar...taraftar heyecanla gırtlağı koparcasına bağırır,futbolcu kırar ayağını sahada akıtır terini ve sonuç...nebi hatipoğludur misyonunu tamamlamış olan,giderken alır parasını çeker gider...

ve aynı senaryo,yeni başkan ya cebinden para verir ya da başkalarından para ister takımı ligde tutar misyonunu tamamlar alır alacaklarını çeker gider...ve gelecek başkan...hikaye böyle devam eder gider...biz bekleyeduralım gelecek yardımları,bir gün gelicek çok sancılı bi biçimde uyanacağız...umarım o gün bugün değildir de o güne kadar bir babayiğit çıkar,şu takımı kişilere muhtaç olmaktan kurtarır...koskoca eses birkaç varyemezin oyuncağı olmaz...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 269270271272273 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,590 saniyede hazırlanmıştır