eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 268269270271272 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:33
FORZA 26 aynen söylediklerine katılıyorum bu yönetimden hiç bir şey olmaz ancak kapı kapı dolaşıp para isterler.başkan bugunde söyler çok can yakacağız süperlig de diye gazatelere ;rıza hoca da bıkmadı defans adamı almaktan kaliteli adamların hepsi tek tek gitti .zaten kalsa ne olacak alamıyacağımıza göre sonuç hüsran sadece başkan bol bol taraftara sallıyor.yönetim daha lig başlamadan kredisini bitirdi.
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
MarcEs Liste gör
Yazar

Göktuğ
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:42

beyler herkes gibi ben de yönetimin yetersiz olduğuna katılmıyor değilim ancak biraz bekleyelim takımımız için hazırlık maçlarında görelim bi nasıl bi ekip oluşmuş şu an pervasızca eleştiri yapmanın bi anlamı yok hepimiz lige ses getirmeyi istiyoruz ancak bir parça sabır... hazırlık maçlarında takım kötü giderse bişekilde bunun önüne geçilir diye düşünüyorum ama yönetim dik başlılığı bırakıp biraz şeffaf olmalı neler oluyor neler dönüyor bizleri bilgilendirmeli bence

ESKISEHIRSPOR
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:42

Fahri Tatan çok öfkeli

Beşiktaşlı futbolcu Fahri Tatan, kulübünün kendi fikrini almadan Konyaspor ile transfer görüşmeleri yapmasına tepki gösterdi. Siyah-beyazlı ekiple birlikte Avusturya kampından dönen Fahri, bu sabaha kadar kendisinin konuyla ilgili hiçbir bilgisinin olmadığını söylerken, tamamen kendisinin dışında gelişen bir durum olduğunu ifade etti. sporx.com

* Fahri konusunda az da olsa ümit var... Bjkte oynayamıyacağını anlamıstır... Rıza hocalı ESESi tercih eder... bizimkilerde azıcık konyaya yakın bir bedel verseler... bu iş olur... ama zor gibi...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:50
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan omerbihlar

İlyas Kahraman sanırım İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile sözleşme yenilemedi ve şu anda boşta. Orta saha için aradığımız isim olabilir. 32 yaşında ve tam bir Süper lig topçusu.

İlyas%20Kahraman
Adı Soyadı : İlyas Kahraman
Oynadığı Takım : İstanbul BB
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 31.03.1976
Boy : 1.78
Kilo : 74
Mevki : ORTA SAHA
A Milli : -
Sözl. Bitiş Tarihi : 31.05.2008
Ülke : Türkiye
Oynadığı Takımlar : Galatasaray, G.Antep, Yozgat, Denizli, Malatya, Bursa, Diyarbakır, Antalya

İşte tam bir 10 numara. Futbol oynadığım dönemlerde örnek aldığım bir oyuncuydu. Nefis frikik golleri ve harika uzun şutları var. Geçtiğimiz sene 38 metreden attığı bir gol var.WinkSmile

Futbol gezgini İlyas Kahraman
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 20:13

"6 transfer daha yapacağız"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 6 transfer daha yapmak istediklerini söyledi. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp yapan Süper Lig'in yeni takımlarından Eskişehirspor, Avusturya'ya gitmeye hazırlanıyor.

Gerede kampını değerlendiren teknik direktör Rıza Çalımbay, kampın her açıdan çok iyi geçtiğini ifade ederek, ''Çalışma şartları her açıdan mükemmel. Ancak dezavantajımız, kamp sezonunu biraz erken açmamız oldu. Ligin en çok transfer yapan takımlarından biri sayılırız ama halen 6 eksiğimiz var. Bu transferleri de gerçekleştirmeye çalışacağız. Maç bölümlerine Avusturya'da hazırlanacağız. Hem lige hazırlık açısından hem de uyum sağlanması açısından Avusturya kampının çok iyi olacağını düşünüyorum. Oynayacağımız özel maçların hiç önemi yok. Sonuçlarının da önemi yok. Bizim için önemli olan lige kadar hazırlanmaktır. Avusturya'da 4, Türkiye'de ise 2 hazırlık maçı yapacağız. Bu sayede lige hazır bir hale geleceğiz'' ifadelerine yer verdi.

Kampta 4 yabancı futbolcunun bulunduğunu ifade eden Çalımbay, ''4'ü de seyredip aldığımız oyuncular. Hepsinden de memnunuz. Biz transferlerimizi yaparken hem bugünü hem de yarını düşünerek yaptık. Ama 2 tane orta sahaya, 1 tane sol tarafa oyuncu almamız lazım ve forvete çok iyi bir oyuncu almamız gerekiyor. 6 tane daha oyuncu alıp transferi kapatmayı düşünüyoruz'' diye konuştu.  kaynak : ligtv.com.tr sporx.com

Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 20:48
i.b.b. li ilyas şu anda takımıyla kampta.
dün trt spor haberlerinde okan burukla birlikte röpörtajı yayınlandı, yeni sezondan umutluyuz falan dedi.
sözleşme yenilemiş herhalde...
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:45
ALTI TAKVİYE YAPILACAK YAPILACAK
ALTI%20TAKVİYE%20YAPILACAK%20YAPILACAK       Kırmızı siyahlı takım Gerede kampının son günlerine yaklaşırken, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Takımı ve transferleri değerlendirek teknik direktör Rıza Çalımbay, kampın olumlu yönde sürdüğüne belirterek, takıma altı oyuncu daha takviye yapacaklarını söyledi. Yeni sezon için kadrosunu güçlendirmek isteyen Eskişehirspor'da transfer çalışmalarına hız verildi. Teknik Direktör Rıza Çalımbay, 6 transfer daha yapmak istediklerini söyledi. Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp yapan Süper Lig'in yeni takımlarından Eskişehirspor, Avusturya'ya gitmeye hazırlanıyor. Gerede kampını değerlendiren teknik direktör Rıza Çalımbay, kampın her açıdan çok iyi geçtiğini ifade ederek, ''Çalışma şartları her açıdan mükemmel. Ancak dezavantajımız, kamp sezonunu biraz erken açmamız oldu. Ligin en çok transfer yapan takımlarından biri sayılırız ama halen 6 eksiğimiz var. Bu transferleri de gerçekleştirmeye çalışacağız. Maç bölümlerine Avusturya'da hazırlanacağız. Hem lige hazırlık açısından hem de uyum sağlanması açısından Avusturya kampının çok iyi olacağını düşünüyorum. Oynayacağımız özel maçların hiç önemi yok. Sonuçlarının da önemi yok. Bizim için önemli olan lige kadar hazırlanmaktır. Avusturya'da 4, Türkiye'de ise 2 hazırlık maçı yapacağız. Bu sayede lige hazır bir hale geleceğiz'' ifadelerine yer verdi. Kampta 4 yabancı futbolcunun bulunduğunu ifade eden Çalımbay, ''4'ü de seyredip aldığımız oyuncular. Hepsinden de memnunuz. Biz transferlerimizi yaparken hem bugünü hem de yarını düşünerek yaptık. Ama 2 tane orta sahaya, 1 tane sol tarafa oyuncu almamız lazım ve forvete çok iyi bir oyuncu almamız gerekiyor. 6 tane daha oyuncu alıp transferi kapatmayı düşünüyoruz'' diye konuştu.

Tarih : 17.07.2008

milli irade gazetesi
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 22:14
benim anlamadığım herkes ver yansın. lig bittiğinde bu kadro dağıtılmasın , süper ligi götürür deniyordu.
trilyon borçla  devredilen bir yönetim. Şu ana kadar 10 tane transfer ve bunlardan 8 i 3 yıllık, bir tanesi 2 , bir tanesi kiralık. geçen seneden her kesin kalmasını istediği 11 futbolcu kaldı.
Daha futbolcu alacaz deniyor.
herhalde herkes bir kaç yıl içerisinde buraya geldiğimizi, ne günler geçidiğimizi unuttu. Bence herkes havaya girdi.
herhalde yönetim cebine 30 trilyon koyacaktı, ligin en iyilerini toplayıp takımı bu sene avrupa kupalarına sokacaktı.
yok böyle birşey.
Bu yıl yapılacak olan ligde kalmak ve ileriye yatırım yapmak. Sanki diğer takımlar bizden farklı transferler yaptı. Tabiki yönetim destek arayışına çıkacak. Bulabildiği kadarı ile de bir şeyler yapmaya çalışacak. Şu anda hoca bu takıma bakacak ve gerekli yerleri söyleyecek. önemli olan ikinci etap kampa yeni oyuncuları takviye etmektir.
Beklemek ve görmek gerekiyor. Önemli olan 20 tane futbolcu almak değil takım olabilmek.
Bir çok kişi stadı beğenmez oldu, transferleri beğenmiyor trilyonluk adamlar istiyor, bir çok beklenti beklenti.....................
Eleştiri yapacaksak şimdilik kombine fiyatlarını ve güvensoyu eleştirmeli, takımı bekleyip görmeliyiz. niçin.
1-Bu sene gerçekten yeni bir dönem ,yıllardan sonra süper lig. bu şehir ,bu seyirci bunu yaşayarak görecek. onun için her maçta full bir stad, müthiş seyirci desteği lazımdı eses ime.
2- bu şehir, bu kulüp özünü kaybetmemeli. piyasa takımı, her gelip geçenin takımı olmamalı. bu kulüpte kalbi farklı atan, o asiliği taşıyan, anadolunun sesini yükselten insanlarala dolup taşmalı.
3- ünlü büyük futbolcular şu anda kampta olan o 26 genç arkadaş gibilerinin içinden çıkıyor.
bu çocuklar 2,3 takviye ile takım olurlarsa tüm ülke gerçek KIRMIZI ŞİMŞEKLER kimmiş görecektir.
şimdi birlik zamanı.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:06
Alıntı yapılan banner

Bizim aslında transferdeki en önemli sıkıntımız bakanı devreye sokarak işi bedavaya getirmeye çalışmamız. Siz Beşiktaş yönetimi yerinde olsanız 1 lira alamayacağınız Eskişehirspor'a mı Fahri'yi verirsiniz, yoksa parayı basacak olan Konyaspor'a mı? Aynı şekilde Cavcav'ın yerine kendinizi koyun. Bakan devreye girdi demek biz bu futbolcuyu almak istiyoruz ama para vermek istemiyoruz demektir. Er ya da geç parasını alabileceğiniz Ankaraspor'a mı Çakır'ı verirsiniz, yoksa para alamayacağınız Eskişehirspor'a mı? Kulüplerin tercihi doğal olarak para alabilecekleri kulüplere futbolcularını vermek oluyor. Bunu doğal karşılamak lazım. Ben şuna eminim Konyaspor 1,6 trilyon vermiş Fahri'ye. Biz 1 verseydik kesin biz alırdık. Çakır Ankaraspor'a kaça gitti bilmiyorum ama 2 trilyon diyelim kabaca. Cavcav'ın eline 1 trilyonu saysaydık onu da alır gelirdik. Ama parasını alamayız, işin içinde bakan var, ondan nasıl para isteriz diyerek kulüpler bize futbolcu vermekten çekiniyorlar. Haklılar da bana göre.

bu kulübün cebinde ne zaman para oldu sevgili banner.Biz istediğimiz hangi topcuyu parayı bastırıp ,babalar gibi  alabildik.Parayı gösterdiğin zaman adam başbakan,bakan dinlemez verir.Sanki bakan durun para vermeyin ben bedava alırım diyor.Dünya kurulalı bu böyle.Peki geçen sene serdar'ı ve ömer'i  parayı bastırarak mı aldık.Bırakalım bu işleri.Bu siyaset bakanla gelmedi eskişehir'e zaten vardı.Bakanın AKP li olması bir dezavantaj.CHP li olsaydı hiç bir medyada çıkmazdı bu.Bu bir gerçek.Chp li belediye başkanı celal doğan Belediyesinin tüm imkanlarını Gaziantepspor'a aktarırken ve o gaziantep 4büzzüklere kafa tutarken hepimiz alkışlıyorduk.Helal olsun diyorduk.Celal doğan seçimleri ne diye arka arkaya kazandı zannediyorsun.Futbolu siyasete köküne kadar sokup bizimde alkışmamamız sayesinde.Medyanında buna helal olsun demesiyle.Lütfen.
 Başkanın seçimlerden sonra ki açıklamaları bence bu senenin en büyük gafı ve hatası.O ilk açıklamalar  fahri'yi bile düşündürmedi Rivaldolardan bahsedildi bize.Fahri kaç kişinin aklına geldi.Ama şimdi Keşke fahri demeye başladık.Sonrada olay sizin söylemlerinize geldi .Bakan olmasa bile fahri hayal bu takıma.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 23:08

AMANNN bide İlyas Kahraman çıkarmayın ya bak bu forumu takip edip transfer yapan başka kulupler var, biz anca ah çekmelerle kalıyoruz. şşşşşşş:))

seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 268269270271272 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır