eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:57

bu gibi internet dostlukları kalıcı olmuyor asla. bırakın adamlar 06-16 kalsınlar. aralarında özel muhabbet vardır biz neden buna dahil olalım. o iki takım taraftarıda bize saygı duyuyor zaten bizde onları biliyoruz. geldiklerinde misafir edilsinler bizde gittiğimizde aynısını görelim yeter. hala da anlamıyorum neden böyle dostluklara ihtiyaç var. ne arkadaş olalım ne düşman arası yokmu bizde bunun.

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
kızılcıklı_elif Liste gör
Yeni Yazar

elif
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:07
bencede çok haklısınız tamamiyle katılıyorum size çok haklısınız yani ne gerek var ki biz kendimize yeteriz dediğiniz gibi bırakalım onlar 06-16 olarak kalsınlar biz istemiyoruz böyle bişey
ThE HeLL oF KIZILCIKLI..
neyleyeyim SİYAH dediğimde KIRMIZI demeyen arkadaşıı !
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:36
Alıntı yapılan kızılcıklı_elif

bencede çok haklısınız tamamiyle katılıyorum size çok haklısınız yani ne gerek var ki biz kendimize yeteriz dediğiniz gibi bırakalım onlar 06-16 olarak kalsınlar biz istemiyoruz böyle bişey

Biz olarak itamda bulunmassan daha sağlıklı olur...En az istemeyenler kadar bu oluşumu destekleyenler de mevcut durumdadır...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sz Liste gör
Yazar

Şükrü ZenbeL
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 20:30
ben desteklemekteyim!
[ z n b L >
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:19
Ben sadece 06-16-26 birlikteliğini değil ANADOLU BİRLİĞİ diyen tüm gönüldaşlarımın bu forumda "En çok nefret ettiğiniz üç takım" başlığı altında ilk iki sırayı alan Sakaryaspor ve Karşıyaka ile de sıcak, sağlıklı ilişkiler kurmasını diliyorum.

Bursaspor ile dost olmanın Kocaeli'yle hasım olmak anlamına gelmediğini belirterek bu dostluklar için adım atılması gerektiğini inanıyorum. 1965 yılında kutlu yola çıkanların hedefleri Anadolu kulüpleri olmamıştı. Bugün bile birçok Anadolu kentinde ES ESimize duyulan sempatinin nedeni futboldaki başarısı kadar Anadolu kulüplerine karşı geliştirdiği dostane yaklaşım değil miydi?

33 yaşında az çok mürekkep yalamış bir gazeteci olarak Sakaryalı, Sin-Kaflı hatta benle aynı renklere gönülvermiş 18-20'li yaşlardaki gençlerin güdebileceği fanatizmi içimde taşımıyorum. Aklımda ve yüreğimde olan; ANADOLU BİRLİĞİ'nin 65 ruhuyla gerçekleşebileceğidir ki bunun da yolu üç dükanın dışında her Anadolu kentinin taraftarıyla elele vermektir. Bu adımı Anadolu'da atacak olan taraftar bizden başkası değildir!

Büyümenin yolu, kaybetmek değil kazanmaktır ve bizim Anadolu'da kazanacağımız inanın yüzbinlerce yürek mevcuttur. Atılacak adım o kadar basittir ki, Karşıyaka ve Sakarya'nın deplasmandaki(istanbul) iki maçına 10-15 ES ES'linin atkısıyla "Sizi desteklmek için buraya geldik!" demesi yılların kininin bir anda gitmesini sağlayabilir. Özellikle Süper Lig'deyken atılacak bu olgun ve anlamlı adım yine bize yakışan adım olur. Örnek Taraftar Oluşumu'na sahip, 65 ruhunu taşıyan bir camia için söylediklerim ütopik şeyler değil, kendi varlığımız kadar somut elle tutulur gerçeğimizdir...
EStanbul'dan sevgilerle...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:23
Alıntı yapılan Baba

Ben sadece 06-16-26 birlikteliğini değil ANADOLU BİRLİĞİ diyen tüm gönüldaşlarımın bu forumda "En çok nefret ettiğiniz üç takım" başlığı altında ilk iki sırayı alan Sakaryaspor ve Karşıyaka ile de sıcak, sağlıklı ilişkiler kurulmasını diliyorum.

Bursaspor ile dost olmanın Kocaeli'yle hasım olmak anlamına gelmediğini belirterek bu dostluklar için adım atılması gerektiğini inanıyorum. 1965 yılında kutlu yola çıkanların hedefleri Anadolu kulüpleri olmamıştı. Bugün bile birçok Anadolu kentinde ES ESimize duyulan sempatinin nedeni futboldaki başarısı kadar Anadolu kulüplerine karşı geliştirdiği dostane yaklaşım değil miydi?

33 yaşında az çok mürekkep yalamış bir gazeteci olarak Sakaryalı, Sin-Kaflı hatta benle aynı renklere gönülvermiş 18-20'li yaşlardaki gençlerin güdebileceği fanatizmi içimde taşımıyorum. Aklımda ve yüreğimde olan; ANADOLU BİRLİĞİ'nin 65 ruhuyla gerçekleşebileceğidir ki bunun da yolu üç dükanın dışında her Anadolu kentinin taraftarıyla elele vermektir. Bu adımı Anadolu'da atacak olan taraftar bizden başkası değildir!

Büyümenin yolu, kaybetmek değil kazanmaktır ve bizim Anadolu'da kazanacağımız inanın yüzbinlerce yürek mevcuttur. Atılacak adım o kadar basittir ki, Karşıyaka ve Sakarya'nın deplasmandaki(istanbul) iki maçına 10-15 ES ES'linin atkısıyla "Sizi desteklmek için buraya geldik!" demesi yılların kininin bir anda gitmesini sağlayabilir. Özellikle Süper Lig'deyken atılacak bu olgun ve anlamlı adım yine bize yakışan adım olur. Örnek Taraftar Oluşumu'na sahip, 65 ruhunu taşıyan bir camia için söylediklerim ütopik şeyler değil, kendi varlığımız kadar somut elle tutulur gerçeğimizdir...
EStanbul'dan sevgilerle...

Kavga kimseye bişey kazandırmazClapClapClapClap

Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:29
Kardeş takım ,dost takım muhabbeti iyi güzel ama,gerçekten olmıcak bişey,çünki menfaatler çakıştığı anda bu bitiyor, tabi bu demek değilki herkezle düşman olalım, bence durup dururken kendimize düşman çıkarmayalım gerek istanbul takımları gerekse sakarya,karşıyaka vs.  bu tür olayların kulübe maddi ve manevi çok zorarı olmuştur ,inşallah bu sezon olmaz, istanbul takımlarını tutanları tabiki ayıplıyoruz  ama bu nefreti abartıp büyütmemek lazım,sonuçta Türkiye ligi işte,  ingiliz,sırp filan olsa neyse:) işin şakası tabi

sözün özü gereksiz kardeşlikler ve düşmanlıkla bu takıma çok zarar vermektedir,inşallah bu sene gereksiz cezalar almayız.
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:33
Eskiden Eskişehir Taraftarının diğer şehirlerde gönüllerde taht kurmasının sebebi de zaten  Abilerimizin, amcalarımızın gelen herkesi dostça karşılaması,misafirperverliğimizi göstermeleri ve maç esnasında dostnhane geçimeleri buna karşı da deplasmana gidildiğinde de aynı şekilde karşılanmaları ve efendi duruşları değilmiydi?
KoreoESES
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:53
bencede arkadaslar dost olmamız gerekıyor kavga ettıkde noldu ???????? kım ne kazandı buyuklukmu ????? bence bu sekılde uygulamalar duzenlenmelı hepımız ınsanız daha dosthane yakalsılması gerek anadolu kardeslıgı ayaklanmalı dusman oldugumuz klublerle dost ılıskılerı saglanmalı ordulularla olmaz cunkı onlar dusmanımızken bıle cok adilerrr...... ama karsıyaka sakarya aslan gıbı dusman bunlarla dostluk dusunulmelı ??
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 21:54
061626 projesini destekliyorum süperlikte dostça maç seyretmek kötümü inşallah diğer anadolu takımlarıylada iyi ilişkiler içinde oluruz.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır