eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 267268269270271 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:58
Beşiktaş, futbolcusu Fahri Tatan'ı, 1 milyon 600 bin YTL'lik sözleşme fesih bedeli karşılığında Konyaspor'a verildiğini açıkladı.

Haber7

Gerçekten iyi para.Fahri bu paraya değer ama konya da oynamak istemiyor.Demek ki bizde para olsa  bize gelecekmiş:(
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:03
Alıntı yapılan banner

Bizim aslında transferdeki en önemli sıkıntımız bakanı devreye sokarak işi bedavaya getirmeye çalışmamız. Siz Beşiktaş yönetimi yerinde olsanız 1 lira alamayacağınız Eskişehirspor'a mı Fahri'yi verirsiniz, yoksa parayı basacak olan Konyaspor'a mı? Aynı şekilde Cavcav'ın yerine kendinizi koyun. Bakan devreye girdi demek biz bu futbolcuyu almak istiyoruz ama para vermek istemiyoruz demektir. Er ya da geç parasını alabileceğiniz Ankaraspor'a mı Çakır'ı verirsiniz, yoksa para alamayacağınız Eskişehirspor'a mı? Kulüplerin tercihi doğal olarak para alabilecekleri kulüplere futbolcularını vermek oluyor. Bunu doğal karşılamak lazım. Ben şuna eminim Konyaspor 1,6 trilyon vermiş Fahri'ye. Biz 1 verseydik kesin biz alırdık. Çakır Ankaraspor'a kaça gitti bilmiyorum ama 2 trilyon diyelim kabaca. Cavcav'ın eline 1 trilyonu saysaydık onu da alır gelirdik. Ama parasını alamayız, işin içinde bakan var, ondan nasıl para isteriz diyerek kulüpler bize futbolcu vermekten çekiniyorlar. Haklılar da bana göre.

Sevgili banner, kesinlikle haklısın...

Hatta bu oyunculara biz talip olunca hem Beşiktaş, hem de Gençlerbirliği can havliyle bu oyuncuları "ne kopartırsak kardır" mantığıyla sattılar...

Biraz paramız olsaydı kesinlikle biz alırdık...

Sağlık olsun, diğer oyunculara bakalım artık...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:05

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=118260

Hadi 4 idi 6 oldu.2 orta saha+1sol açık+1 çok iyi forvet=midir 6??İlginç doğrusu.O kadar da emin ki Hoca alınacaklardan hangi parayla hangi bonservisli oyuncularla şaşırdım yaw
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:08
mademki paramız yok o zaman bizimde akıllı bir yol izleyerek kamp donemlerinin sonunu beklemek ve ozellikle trabzonsporla dirsek temasında olmak .cunku trabzon cok fazla oyuncu aldı bunların hepsını oynatması imkansız 4 5 yeni oyuncuyu bu yıl icin kiralayıp hem yılı kurtarmak hem eksikleri gidermek en mantıklı yol diyorum.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:13
Fazla oyuncu kiralamak doğru değildir bana kalırsa
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan eses2606

mademki paramız yok o zaman bizimde akıllı bir yol izleyerek kamp donemlerinin sonunu beklemek ve ozellikle trabzonsporla dirsek temasında olmak .cunku trabzon cok fazla oyuncu aldı bunların hepsını oynatması imkansız 4 5 yeni oyuncuyu bu yıl icin kiralayıp hem yılı kurtarmak hem eksikleri gidermek en mantıklı yol diyorum.

Trabzonspor Değirmenderespor'un adını değiştirerek kendine pilot takım yaptı. İsmide Trabzon Karadenizspor oldu. Trabzonspor da forma şansı bulamayanlar buraya gönderilip forma şansı bulması sağlanacak. Yani Trabzon'un kadrosu kalabalık ama artık iki takım halindeler. Benim aklıma Trabzon'dan Ömer Rıza ismi geliyor alabileceğimiz. Umut Bulut, Gökhan Ünal ve Isaac Promise'nin arkasında fazla forma şansı bulamayacaktır. Öyle Karadenizspor'a filan da gidecek bir topçu değil. Ayrıca önceki sayfada belirttiğim gibi İlyas Kahraman aradığımız futbolcu.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:23
http://www.transfermarkt.de/de/verein/75/unbekannt/uebersicht/startseite_sort_mw.html

Yukarıda ki listede şuan boşta olan isimler var.Çoğu yıldız oyuncu ve takıma faydalı olacak isimler de var ama tabiki bunları takip etmiyordur yönetim veya teknik ekip.
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:44
Alıntı yapılan omerbihlar

İlyas Kahraman sanırım İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile sözleşme yenilemedi ve şu anda boşta. Orta saha için aradığımız isim olabilir. 32 yaşında ve tam bir Süper lig topçusu.

İlyas%20Kahraman
Adı Soyadı : İlyas Kahraman
Oynadığı Takım : İstanbul BB
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 31.03.1976
Boy : 1.78
Kilo : 74
Mevki : ORTA SAHA
A Milli : -
Sözl. Bitiş Tarihi : 31.05.2008
Ülke : Türkiye
Oynadığı Takımlar : Galatasaray, G.Antep, Yozgat, Denizli, Malatya, Bursa, Diyarbakır, Antalya

İşte tam bir 10 numara. Futbol oynadığım dönemlerde örnek aldığım bir oyuncuydu. Nefis frikik golleri ve harika uzun şutları var. Geçtiğimiz sene 38 metreden attığı bir gol var.WinkSmile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:08
Ben kalan oyunculardan alabileceğimiz oyuncularadan ancak;İ.B.B den Ali Güzeldal ve Gökhan Kaba,Ankaragücü'nden Murat Duruer ,Oftaş'tan Kemal Yıldırım,Kemal Akbaba ve Eren Özen adlı oyuncuların artık seçenek olabileceklerini düşünüyorum ve tabii ki de İlyas'ın bonservisi elindeyse alınabileceğini düşünüyorum.Diğer sözleşmesi bitmiş oyunculardan Cem Can ve İbrahim Ege hatta mecbur kalınırsa Kaba Diawara'nın tercih edilebileceğini düşünüyorum
Yukarı
FoRZa 26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:24
Bu yönetim hiç bişi beceremez

Şampiyon şampiyon ESES şampiyon HATİPOĞLU başkan ESES Şampiyon
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 267268269270271 293>