eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:27
fahriyi istedik olmadı kamberi istedik olmadı dahmaneyi istedik oda olmadı mehmet çakır vede engini istedik onlarda olmadı biz kimi istemişsek kapılar yüzümüze kapanıyor biz çok zor transfer yaparız 4 tane adam hazırda bekliyor deniyo ama para yok öyleyse futbolcuda yok durumumuz kötüye gidiyor  destek yok icraat yok birtek taraftar var onlarda hersene elinden gelen desteği veriyor bu senede verecektir umarım zaten başkalarından medet bekleyenler yandı  ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:28
Alıntı yapılan banner

Bizim aslında transferdeki en önemli sıkıntımız bakanı devreye sokarak işi bedavaya getirmeye çalışmamız. Siz Beşiktaş yönetimi yerinde olsanız 1 lira alamayacağınız Eskişehirspor'a mı Fahri'yi verirsiniz, yoksa parayı basacak olan Konyaspor'a mı? Aynı şekilde Cavcav'ın yerine kendinizi koyun. Bakan devreye girdi demek biz bu futbolcuyu almak istiyoruz ama para vermek istemiyoruz demektir. Er ya da geç parasını alabileceğiniz Ankaraspor'a mı Çakır'ı verirsiniz, yoksa para alamayacağınız Eskişehirspor'a mı? Kulüplerin tercihi doğal olarak para alabilecekleri kulüplere futbolcularını vermek oluyor. Bunu doğal karşılamak lazım. Ben şuna eminim Konyaspor 1,6 trilyon vermiş Fahri'ye. Biz 1 verseydik kesin biz alırdık. Çakır Ankaraspor'a kaça gitti bilmiyorum ama 2 trilyon diyelim kabaca. Cavcav'ın eline 1 trilyonu saysaydık onu da alır gelirdik. Ama parasını alamayız, işin içinde bakan var, ondan nasıl para isteriz diyerek kulüpler bize futbolcu vermekten çekiniyorlar. Haklılar da bana göre.

Ben bu durumdan çok sıkıntılıyım. Ama nedense bazı kişiler anlamak istemiyor bunu. Ve daha forumda bari Kemal Unakıtan yardım etsin diyenler oluyor. Bu da beni fazlasıyla üzmekte.Cry
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:30
Alıntı yapılan banner

Bizim aslında transferdeki en önemli sıkıntımız bakanı devreye sokarak işi bedavaya getirmeye çalışmamız. Siz Beşiktaş yönetimi yerinde olsanız 1 lira alamayacağınız Eskişehirspor'a mı Fahri'yi verirsiniz, yoksa parayı basacak olan Konyaspor'a mı? Aynı şekilde Cavcav'ın yerine kendinizi koyun. Bakan devreye girdi demek biz bu futbolcuyu almak istiyoruz ama para vermek istemiyoruz demektir. Er ya da geç parasını alabileceğiniz Ankaraspor'a mı Çakır'ı verirsiniz, yoksa para alamayacağınız Eskişehirspor'a mı? Kulüplerin tercihi doğal olarak para alabilecekleri kulüplere futbolcularını vermek oluyor. Bunu doğal karşılamak lazım. Ben şuna eminim Konyaspor 1,6 trilyon vermiş Fahri'ye. Biz 1 verseydik kesin biz alırdık. Çakır Ankaraspor'a kaça gitti bilmiyorum ama 2 trilyon diyelim kabaca. Cavcav'ın eline 1 trilyonu saysaydık onu da alır gelirdik. Ama parasını alamayız, işin içinde bakan var, ondan nasıl para isteriz diyerek kulüpler bize futbolcu vermekten çekiniyorlar. Haklılar da bana göre.

haklı olabilrsin Müjdat abi. ne kadar düşünsekte bakan araya girince birşeyler olur diye süper ligteki yöneticiler alışkın tabiki bakan ricalarına ehh nasıl savuşturacaklarınıda biliyorlardır. nasıl bir bakan derdiymiş bu ya. milletin diline sakız olduk, millet korkusuna oyuncu vermyior... endişelenmeye başlıyorum artık takım için.  
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:31
Hakkaten o paraya yazık olurdu 1,6 trilyon çok büyük para bizim için daha Fahri'nin alacağı da var . Yönetim öncelikle eksik bölgelere adam alsın . Doğa yeterli ön libero için . Önce hücum hattını bişeye benzetelim . Yalnız piyasada bonservisi elinde olan kaliteli yerli yok gibi . O yüzden işimiz çok zor .
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:35
kalender26'da da yazmış. Manisa'dan Metin Akan anlaşamamış ve boşta. Metin Akan'ı İnegölspor'dan falan yakından tanıyoruz. Faydalı olabilecek bir futbolcu bize.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:38

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080716/besiktas_verdi_fahri_isyan_etti.html

Beni en çok şaşırtan Fahri'yi Rıza Hoca'nın ikna edememesiydi.Meğer adamın satıldığından bile haberi yokmuş
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:41
Pardon Metin Akan'ın sözleşmesi 2010'a kadar sürüyormuş. TFF'ye şimdi baktım.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:44
Fahri'nin açıklaması; "Oynayacak kişi benim ve canım nerede ister orada oynarım."

(Bence Fahri Konyaspor'a sorun çıkaracak.)
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:48
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan banner

Ben bu durumdan çok sıkıntılıyım. Ama nedense bazı kişiler anlamak istemiyor bunu. Ve daha forumda bari Kemal Unakıtan yardım etsin diyenler oluyor. Bu da beni fazlasıyla üzmekte.Cry

ClapClapClapClapClapClapClapClap
Biz başta kimden neyi,nasıl isteyeceğimizi bilmiyoruz ki.Sayın Bakan'dan para iste,futbolcu iste,yönetim kuruluna adam iste.Böyle yaparak hem Es-Es'e hemde Sayın Bakan'a sıkıntı veriyoruz.
Elbette, bu şehrin seçilmiş Bakan ve milletvekilleri Eskişehirspor'a destek olacaklar.
Ama bu parayı ver,futbolcuyu al,yönetimi kur şeklinde olamaz.O zaman Nebi veya Halil Başkan'lara gerek yok.
Siyasiler şehrin dinamiklerini harekete geçirip,herkesin bu takım için bir şeyler yapmalarını yada yapma arzusunu yaratmaları gerekir.
Es-Es'in ortak bir sevda olduğundan hareketle siyasi bir beklenti içinde olmadan meydanda değil perde arkasında kalarak son derece güçlü bir lobi yaratmaları gerekir.
Bu lobi olmadığı sürece Antalya maçında olduğu gibi daha çok penaltı çalarlar aleyhimize.

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:52
İlyas Kahraman sanırım İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile sözleşme yenilemedi ve şu anda boşta. Orta saha için aradığımız isim olabilir. 32 yaşında ve tam bir Süper lig topçusu.

İlyas%20Kahraman
Adı Soyadı : İlyas Kahraman
Oynadığı Takım : İstanbul BB
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 31.03.1976
Boy : 1.78
Kilo : 74
Mevki : ORTA SAHA
A Milli : -
Sözl. Bitiş Tarihi : 31.05.2008
Ülke : Türkiye
Oynadığı Takımlar : Galatasaray, G.Antep, Yozgat, Denizli, Malatya, Bursa, Diyarbakır, Antalya
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır