eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 19:30
061626 projesinin bir parçası olan Ankaragücü
Ankarada tek seyircisi olan ve takımına ölümüne baglı grup Ankaragücü taraftarıdır en fanatik grupları gecekondudur içlerinde çok sayıda arkadaşım vardır grubun hemen hemen yarısı maçlarda ayık degildir :)stadın 100 metre yakınında emanetleri herzaman hazırda bekler.. :)Ankarada yaşadıgımdan bazı maçlarına fırsat buldukça gittim gerçekten tutkulu ve çoşkululardır Eskişehirsporumuza hep hep süper ligde görmek istemişler ve hep sempatiyle bakmışlardır 061626 projesinde aralarında ilk başlarda kabul etmeyenler çogunluktaydı fakat zamanla benimsemişlerdir onlarda Esesimizi ama tabiki içlerinde bu projeye sicak bakmayan gruplarda bulunmaktadır tıpkı bizim içimizdeki gruplar gibi ..Bursasporla ölümüne kardeştirler en büyük düşmanları Göztepe ve istanbul takımlarıdır...100. yıllarına girilirken hedefleri zirveye çıkabilmektir... anadolu birligi adına biz ve Bursasporla beraber saglam bi kale oluşur .. dostlugumuzun gelişmesi dileklerimle yeni sezonda başarılar dilerim ....
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 19:40
Bursada yaşayan bir Eskişehirli olara bu oluşuma sonsuz destek veriyorum.Ayrıca İnönüde Bursadan kalkıp gelen Bursasporlu arkadaşlarıma benimle omuz omuza tezahurat yaptıkları için  bir defa daha sonsuz teşekkürler ediyorum.Anadolu birleşmeden kahpe bizansı deviremez.Bunun için Anadolu birliği şarttır.Bunun içinde 061626 Anadolunun potansiyel güçleri birleşmelidir.Ben Ankaragücü hazırlık maçını bir fırsat olarak değerlendiriyorum.Dilerim umduğum gibi olur.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 20:18
ya gelenler karşılanır 6. dk da bi ankaragücü çekilir tamam işte bu kadar fazla da abartmaya gerek yok... bu oluşumu bende destekliyorum ama her işi tadında bırakmak lazım
güvensoy istifa
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:07
06-16 ve 26 üzerine...
Dostluk kurabilmenin ilk adımı insanın karşısındakini düşman olarak görmemesi ve güven duymasıdır. Güven duygusu ve karşıdakine duyulan gerek sevgi gerekse saygı; dostluğu isteseniz de istemeseniz de doğurur.
2001 yılında (Sevgili Ateş, Kayhan, Esalettin ve Selahattin ağabeylerin girişimiyle) İstanbul'da Körfeze gönül verenlerle biraraya gelindi ve İstanbul'da uzatılan eller Kocaelisporla ES ESimiz'in dostluk maçı yapmasına kadar uzandı. Süreç basitti... İki ayrı kentin iki ayrı takımına gönül vermiş insanlar birbirlerine önce düşmanca yaklaşmadı ardından karşılıklı gösterilen saygı ve sevgiyle "Dost" olundu. Bir defa şu an bu dostluktan neyin geriye kaldığını lütfen düşünelim. (Kocaeliyle İzmit İsmetpaşa'da oynadığımız maç ve yaşananlar...)
2004 ve 2005'te benzer ilişkiyi (Selahattin ağabeyin girişimiyle) Kasımpaşayla yaşadık. Onların 1'e yükseldiği sezon bizi 2-0 yendikleri maçta kapalı tribünlerinin "Kırmızıııı" diye seslenişini de maçın ardından deplasman takımı olmamıza rağmen bizi bekletmemek için polislerden kapıların açılmasını istemelerini de ben unutamam. Maç öncesi birlikte içilen çorbaları ve ellerinden geldiğince yuvadan gelen taraftarlarımızı ağırlamaya çalıştıklarını anlatmıyorum bile..  Ama Eskişehir'de oynanan maçta 2 otobüs gelen Paşalı'ya astronomik rakamla bilet satıldığı ayıbını da maalesef kendi hanemize çızıktırmamız gerekiyor sevgili gönüldaşlar... İnönü'de Bolu ile oynanan maça ne kadar Paşalı geldi biliyor musunuz?
Sevgili Selim'in bire bir ifadesiyle; "Üst kapalıda 100-150 olmakla birlikte tüm kapalıda parçalı bulutlu 300'e yakın kişi..."
ANADOLU BİRLİĞİ kadar güzel ve kutlu bir ifade olabilir mi? Bence olamaz... teksas.org'ta bizim için açılan bir sayfa var. Konu orada da işleniyor. Bazı gönüldaşlarımın 06-16-26 kardeşliği üzerine yazdıklarına gerçekten bir 5 dakika ayırıp bakmanızı rica ediyorum.
Ben okuduğumda "Biz düşman kazanmayalım da dostluktan falan vazgeçtim" dedirtecek cinstenti. Yani, kaş yapalım derken inanın milletin gözünü çıkaracak yazılar yazılacak neredeyse...
Üç komşu kentin takımlarının taraftarlarının kardeş olması fikrini destekliyorum ama kamplaşmaya karşıyım. Bursayla da Ankarayla da dost olalım ama Kocaelini de Kasımpaşa'yı da unutmayalım. Yani Bursa ile "dost" olmanın bedeli Körfez'i "hasım" saymak olmamalı. Şayet öyle olursa yarınlar da Bursa bize güven duyar mı?
ANADOLU BİRLİĞİ Mİ diyoruz öyleyse en zoru ve en büyük adımı da öneriyorum...
Karşıyaka ve Sakarya'ya da her şeye rağmen elimizi uzatalım.
BU ADIMI BİZ ATALIM! 
EStanbul'dan sevgilerle!

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:18
Alıntı yapılan Baba

06-16 ve 26 üzerine...
Dostluk kurabilmenin ilk adımı insanın karşısındakini düşman olarak görmemesi ve güven duymasıdır. Güven duygusu ve karşıdakine duyulan gerek sevgi gerekse saygı; dostluğu isteseniz de istemeseniz de doğurur.
2001 yılında (Sevgili Ateş, Kayhan, Esalettin ve Selahattin ağabeylerin girişimiyle) İstanbul'da Körfeze gönül verenlerle biraraya gelindi ve İstanbul'da uzatılan eller Kocaelisporla ES ESimiz'in dostluk maçı yapmasına kadar uzandı. Süreç basitti... İki ayrı kentin iki ayrı takımına gönül vermiş insanlar birbirlerine önce düşmanca yaklaşmadı ardından karşılıklı gösterilen saygı ve sevgiyle "Dost" olundu. Bir defa şu an bu dostluktan neyin geriye kaldığını lütfen düşünelim. (Kocaeliyle İzmit İsmetpaşa'da oynadığımız maç ve yaşananlar...)
2004 ve 2005'te benzer ilişkiyi (Selahattin ağabeyin girişimiyle) Kasımpaşayla yaşadık. Onların 1'e yükseldiği sezon bizi 2-0 yendikleri maçta kapalı tribünlerinin "Kırmızıııı" diye seslenişini de maçın ardından deplasman takımı olmamıza rağmen bizi bekletmemek için polislerden kapıların açılmasını istemelerini de ben unutamam. Maç öncesi birlikte içilen çorbaları ve ellerinden geldiğince yuvadan gelen taraftarlarımızı ağırlamaya çalıştıklarını anlatmıyorum bile..  Ama Eskişehir'de oynanan maçta 2 otobüs gelen Paşalı'ya astronomik rakamla bilet satıldığı ayıbını da maalesef kendi hanemize çızıktırmamız gerekiyor sevgili gönüldaşlar... İnönü'de Bolu ile oynanan maça ne kadar Paşalı geldi biliyor musunuz?
Sevgili Selim'in bire bir ifadesiyle; "Üst kapalıda 100-150 olmakla birlikte tüm kapalıda parçalı bulutlu 300'e yakın kişi..."
ANADOLU BİRLİĞİ kadar güzel ve kutlu bir ifade olabilir mi? Bence olamaz... teksas.org'ta bizim için açılan bir sayfa var. Konu orada da işleniyor. Bazı gönüldaşlarımın 06-16-26 kardeşliği üzerine yazdıklarına gerçekten bir 5 dakika ayırıp bakmanızı rica ediyorum.
Ben okuduğumda "Biz düşman kazanmayalım da dostluktan falan vazgeçtim" dedirtecek cinstenti. Yani, kaş yapalım derken inanın milletin gözünü çıkaracak yazılar yazılacak neredeyse...
Üç komşu kentin takımlarının taraftarlarının kardeş olması fikrini destekliyorum ama kamplaşmaya karşıyım. Bursayla da Ankarayla da dost olalım ama Kocaelini de Kasımpaşa'yı da unutmayalım. Yani Bursa ile "dost" olmanın bedeli Körfez'i "hasım" saymak olmamalı. Şayet öyle olursa yarınlar da Bursa bize güven duyar mı?
ANADOLU BİRLİĞİ Mİ diyoruz öyleyse en zoru ve en büyük adımı da öneriyorum...
Karşıyaka ve Sakarya'ya da her şeye rağmen elimizi uzatalım.
BU ADIMI BİZ ATALIM! 
EStanbul'dan sevgilerle!

alper abim tüm samimiyetiyle gerçekleri yazmış yine...Clap destekliyorum
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:21
Alper abi yazdığın şeyler çok doğru. Anadolu Tribünlerinde birbirimizi yemek yerine elele vermeliyiz.
KoreoESES
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:45
abi bunu sitesi bile yapılmıştır isterseniz girin ben üye oldum. tabi ki ben de destekliyorum 061626 ittifakını. site:

www.061626.com 
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 12:25
Alıntı yapılan FoRZa 26

Alıntı yapılan esesli_asik

Bu olay her türlü patlak verir.İlk hazırlık maçında buna şayit olcaksınız!

Sen ve senin gibi dostlugu bozmak isteyenler gelmesse patlak vermez !
Dediğimi yanlış anlamışınız.Onlar tarafından çıkacaktır.Bende düşman taraftarı değilim.Stadda bulunacağım ve hep beraber göreceğiz!(Bu kadarda iddaalıyım)İnş yanılırım... 
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 12:27

ajansspor yorullarında yasasın anadolu takımları

06-16-26-27 diye yazmışlar
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz