eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 256257258259260 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 20:41

ALLAH AŞKINA PANİK YAPMAYIN DENİYOR GENELDE BAKIN BUGUN KOCAELISPOR AFRIKADAN 2 ADAAM ALMIS ADAMMLAR ARISTIYORLARBIZ NE YAPOIYOZNERDE DUZGUN TRANSFERLER

Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 20:50
Alıntı yapılan aftor

ALLAH AŞKINA PANİK YAPMAYIN DENİYOR GENELDE BAKIN BUGUN KOCAELISPOR AFRIKADAN 2 ADAAM ALMIS ADAMMLAR ARISTIYORLARBIZ NE YAPOIYOZNERDE DUZGUN TRANSFERLER

nerden biliyorsun araştırdıklarını? ayrıca bizim yaptığımız transferlerde araştırma sonucu alınan futbolcular ve bunların iyi mi yoksa kötümü olduğunu sezon başladığında görücez. önemli olan çok futbolcu almak değildir. iyi transfer yapmaktır. inşallah gerekli olan yerlerede en kısa zamanda transferlerimizi yaparız.
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:13
bu yönetim resmen aday olmadan önce sallamış paranız yoksa neden geldiniz bu takımın başına korkmayın yüce eskişehirsporumuz sahibsiz kalmaz hiç bir zaman gerçekten çok üzülüyorum geçen sene bundan daha iyi transferler yapmıştık ben ne yönetime nede rıza hocaya inanıyorum.Hiçbirine ne inancım kaldı nede güvenim dehmaneyi aldık dediler foss çıktı (i yi yada kötü futbolcu)kamber tamam anlaştık dedi başkan kamber kayserispor kampında.Anlamadım ben bu işleri.Bitmeyen transferleri açıklamayın başkanım siz zor durumda kalıyosunuz taraftar önünde...
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:24
arkadaslar 3 .lige dustugumuz sene kocaelıden 4kat fazla para harcadık kume dustuk.kocaelıde 1.lıge yukseldı onemlı olan takım olmak eksıklerımız yokmu var ama ben gıderılecegıne ınanıyorum.inancımızı kaybetmemelıyız
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:29
İlhan Cavcav'dan Trabzon'a tepki
İlhan%20Cavcavdan%20Trabzona%20tepki
15 Temmuz 2008 20:37
Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, Isaac'le anlaşan Trabzon'a tepki gösterek, 'Trabzon'un parası çok Allah'a şükür, bize de 1 milyon dolar verirler' dedi.

Beter ol hep sen mi kazık atacaksın birazda sana böyle ayak üstü oyunlar oynasınlar. İnşallah takımların belini doğrultamaz.

Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:34
Türk futboluna beş kuruş faydası olmayan cebini düşünen bu Cavcav ölmez sürünür..
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
Waddle1 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Bu parasızlıkta ancak o da Beşiktaş salarsa Can Erdem , Ekrem gibi futbolcuları kiralık olarak alabiliriz, onlarda süperligde ne kadar faydalı olur tartışılır. Umarım yönetim bu gibi beklentilere bel bağlamıyordur...
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu

takımın bu hali oynayacağı defans kurgusu düşünülürse ,ligde kalır.zaten yeni çıkan takımların hedefi kümede kalmak olmalıdır.Zor olur ama ligde kalır esesim.Bizim her halükarda beraberliklerle biten maçlarda takıma kızmamaız gerekecek malum senelerdir hep zirveye oynadık ve galibiyetlere alıştık.sonuçta takımın hedefi o maçta beraberlik olacaksa bizde ona ayak uydurmak zorundayız..belliki takım düşmemeye oynayacak(3-4 direk oyuncu şart).Eğer yönetim kuru siteyi takip ediyorsa bir çift sözümde onlara.aman maç başlarını,primleri zamanında ödesinler burası süper lig ihmale gelmez.Gerçi şu anki haliylede pek ödeyecek görünmüyor.allahtan hayırlısı artık diyecek kelime bulamıyorum.Saygılar...

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 21:41
Hiç birşey olmazsa bu taraftar kümede tutar takımı 2 sene önce olduğu gibi ,  forvetinde Mehmet Al ve Ferdi Yanık olan gol atma özürlü takımı iç saha performansımızla kümede tutmuştuk kritik maçları taraftarın müthiş desteği ile ite kaka almıştık ama şimdi açık 30 YTL olursa nasıl dolduracağız merak ediyorum . Madem iyi transfer yapamıyorsun bayli taraftarını arkana al en büyük transfer bu olur .  Yine de 3 transfer şart :)
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 22:00
ya bu yönetim resmen uyuyor, rıza beylerin önceden bildiğimiz futbol anlayışı zaten basiretsiz bir futboldu. mevcut kadromuzda da, oyun içinde yaratılacak tek tük pozisyonlarda oyunu kuracak ve gol atacak adam yok.

elalemin afrikalılarına veya brezilyalılarına laf ediyoruz ama, bu futbolcular abartmadıkça takımın rengidir. her an parlama vs yapabilir, gerekirse köpek gibi koşar. bize de böyle bir adam lazım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 256257258259260 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır