eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 248249250251252 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 21:52
Alıntı yapılan gyannes

yöneticilik başkanlık buysa gerçekten yazık...

evdeki hesap çarşıya uymadı herhalde sayın başkan...seçildiğiniz ilk günlerde atıp tuttunuz,şöyle yaparız böyle yaparız demek kolay.biliyordum ama böyle olacağını ben.kombinelere insaflı bir fiyat belirleseydiniz,uçmasaydınız şimdi elinizde 3 milyon ytl ye yakın sıcak para olurdu.transfer için para isteyen bir yönetimden başka projelere kaynak yaratmasını beklemem bekleyemem.erkenden eleştirmek de içime sinmiyor ama şu taraftarı umutlandırıp umutlandırıp aynı senaryoları yaşatmalarından bıktım usandım artık...

tabi ki nebi hatipoğlu ve yöneticilere de giderayak kulüpten alacaklarını istedikleri için ayrıca teşekkür etmek lazım...bu takıma başkan ve yönetici olarak elde ettiğiniz prestij sayesinde verdiğinizden fazlasını aldınız belki de ama hala alacaklarınızın peşindesiniz.kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez diyeceğim ama buna bile uymuyor gerçekten yaptığınız,gelen kaz yetmedi verdiğiniz tavuğun peşine düştünüz...

umarım bir gün şu kulübün başında çıkar gözetmeksizin oturan bir başkan görebiliriz...

Önce ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Sonra soruyorum.Bu 5 milyon avro ile eski yönetimin parasını mı ödemeyi düşünüyorlar yoksa?AngryAngryAngryAngry 
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 22:01
[
Önce ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Sonra soruyorum.Bu 5 milyon avro ile eski yönetimin parasını mı ödemeyi düşünüyorlar yoksa?AngryAngryAngryAngry 
[/QUOTE] dimi ama nıye 5 mılyon avro yanı 8.9 mılyon ytl nedne 6 mılyon avro degıl 5 i veren adam 6 mılyo navroyuda verır ):
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 22:01
Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

nerde o gunler sanlı eskısehprsporumuz hıc bu kadar alcalmadı hıc bu kadar rezıl edılmedı ama sanlı tarıhı boyuncu taraftarı sayesıyle yazılıp cızılenler taraftarı arkasında duran o koskoca taraftarı sayesınde kotu olaylarla dıle getırılmek ıstesede her lafın en basında taraftar vardı ancak son 2 sezondur kendımızı yıtırmek uzereyız bızı uyutuyorlar hep cıkar oyunalrına davet edılıyoruz olan bızım saygıdeger halkımıza eses sevdalılarına oluyor nedne bu boyle gerceklesiyor neden son 2 sezondur unakıtanın takımı adıyla anılıp partıcılık yapan bı kımsenın sozlerıne alet oluyoruz neden 3 uncu lıgde mutluyduk bu kadar harap edılmıyorduk taraftarımızın ustune bıber gazı sıkılmıyordu kopeklerle hucum edılmıyordu stada gırerken hayvan muamelesı gormuyorduk sanlı tarıhımızde nedne bu oyunalra alet oluyoruz ve olmaktayız sezon absı butce 40 mılyon ytllerle hesap edılırken rıvaldolarla ugrasılırken  sımdı 2 ıncı lıgde bıle oynıyamayan sol bek oyuncularınla adımız anılıyor bu sozler nerde acıktakı localar kale arkaları 2 sene ıcınde yenı bır stadyum arkadaslar acıkcası ben gelecekten pek bı umıdım yok keske suan 3 uncu lıgde oynasakta gene efsane nerde deseler suan superlıge cıktık dogru duzgun anılmıyoruz anılıyoruz evet nasıl anılıyoruz evet ısmını anmak ıstemedıgım kısılerle ve kelımelerle anılıyoruz kı  buna aslıdna bızde ınanıyoruz ama ıcımızdekı bısey ınandırmak nedır bılmek ıstetmıyor ve kendı kendımızı kandırıyoruz bakalım sonumuz ne olacak sımdıden daha cıcegı burnunda yonetımımız 40 mılyon ytl derken trasfere suana kadar 3.7mılyon euro harcamıs olarak kı paraları daha odenmedı 5 mılyon avroya ıhtıyac var yardım dıyen bı polıtıka ıstemıyorum benım gıbı herkes sınırlenmekte olup sonumuzun ıc acıcı olcagını tehlıke canlarının sımdıden caldıgının farkında ama herneyse suankı durumum ıle 3 uncu lıgde olalım ancak efsane taraftar 25 bınlerle anılalım rekorlarla anılalım bu sekılde anılmayalım daha efsanelıgımız ıyıtırmedık ama su onumuzdekı 1 sene ıcınde efsane dıye bı takım kalmıyacak kale dıye bı yer kalmıyacak sımdıde sevgılerımı sunuyorum ve allah sonumuzu hayır etsın dıyorum saygılarrr...

Kardeşim biraz sakin ol. Bir nokta. bir virgül, birşey koyda yazdığından birşey anlayalım...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 22:02
   olaya  bakın.

1.Halil ÜNAL  başkan, Nebi HATİPOĞLU temlikçi
2. Nebi HATİPOĞLU başkan, Halil ÜNAL temlikçi

Kulübün kimlere ne kadar borcu var diye soruyoruz.
Kimse bilmiyor,
kalender
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 22:06
Burada çok yazıldı, al takke ver küllah muhabbeti işte. Sonrada 5 milyon euro'ya ihtiyacımız var derler.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 22:09
Alıntı yapılan kalender 26

olaya  bakın.

Kimse bilmiyor,

Biz buna al takke ver külah diyoruzSmile
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz

olaya  bakın.

Kimse bilmiyor,ikisinin arasında konuşuldu ve bitti.

Aynen.Geçmiş yönetiminden anladığım kadarıyla;
Halil Başkan'ın yönetiminde bütün herşey kapalı kapılar arkasında olup biter.
Maalesef Şeffaf bir yönetim beklentilerimizi unutalım.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Alıntı yapılan Team26

Burada çok yazıldı, al takke ver küllah muhabbeti işte. Sonrada 5 milyon euro'ya ihtiyacımız var derler.

Siz benden çok yaşıyacaksınızLOLLOLLOL
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 22:13

olaya  bakın.

Kimse bilmiyor,

Buradan Nebi başkana çağrı yapalım bir daha, TEMLİKLERİ kaldır diye ne olacak ki. O da diyecekki ben aldığımda da vardı...
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 22:15
bu sene en buyuk transferımız BUYUK BAŞKAN HALİL ÜNAL!! tüm türkıye tanıyacak...!!!
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 248249250251252 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır