eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 246247248249250 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 17:41
bizim çakma ronaldinho da yalan oldu LOL
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 18:20
Malesef bu takım bana endişe veriyor...3-5 basketbolcu ve 1-2 genç dışında bir transfer yok.... marcelinho ve msampayı  sonra bu sene fatih üstündağı trabzona getiren menejer arkadaşımla beraber Esesimize kazandırmak için geçen sene trabzonspora 2 yıllık imza atan tolgahan koray kilit'i bonservisini biz halledebileceğimiz şekilde getirelim dedik...20 yaşında hamburgtan yetişme , 17 yaş altı milli takıma şeçilme başarısı göstermiş , areliodan da enaz 2 gömlek üstün olduğuna kefil olacağımız  vede eskişehirli ..

Ancak sevgili hocamız bir görüşme bile yapmak istemedi...Eses' e gelmek isteyen çokmuş...falan filan.....Bİz trabzonsorun 2 sene imza attırdığı bir çocuğu söyledik...ve sesiz sedasız hallederiz dedik...şimdi yönetim sorsun bakalım ne kadar bonservis isteyecek trabzonspor?

Geçen sene trabzonsporda neden oynamadığını soracak arkadaşlara özel mesaj olarak ta cevap verebilirim...

Amacımız sadece Eskişehirli iyi bir genci Esesimize kazandırmaktı...Ama olmadı...

Bu önerdiğim ismi hafızanızın bir kenarında tutmanızı rica ediyorum....Zira trabzonda kalırsa kısa bir süre içinde kadrodaki yerini alacaktır. Yoksa Kayserispora her an imza atabilir.

Yönetim umarım bundan sonra düzgün transferler yaparak yüzümüzü güldürür...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 18:35
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal da başarının sırrının birlik ve beraberlikten geçtiğini anlatarak, şunları söyledi:
''Acilen Eskişehirspor'un 4 futbolcuya ihtiyacı var. Takımın temelini oluşturacak bu 4 futbolcu hazırda bekliyor. İsimleri ve takımları belli ama alamıyoruz. Ciddi anlamda maddi sıkıntı içerisindeyiz. Kasada para yok. Eskişehir'in güçlü odaları, iş adamları bize destek çıkmalı. Acil olarak 5 milyon Avro'ya ihtiyacımız var. Kombinelerin bir an önce satılması gerekiyor. ''
Ajansspor'dan aldım transferle ilgili.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 18:57
Alıntı yapılan gimp

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal da başarının sırrının birlik ve beraberlikten geçtiğini anlatarak, şunları söyledi:
''Acilen Eskişehirspor'un 4 futbolcuya ihtiyacı var. Takımın temelini oluşturacak bu 4 futbolcu hazırda bekliyor. İsimleri ve takımları belli ama alamıyoruz. Ciddi anlamda maddi sıkıntı içerisindeyiz. Kasada para yok. Eskişehir'in güçlü odaları, iş adamları bize destek çıkmalı. Acil olarak 5 milyon Avro'ya ihtiyacımız var. Kombinelerin bir an önce satılması gerekiyor. ''
Ajansspor'dan aldım transferle ilgili.
İşte şuanki durumumuzun özeti
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 19:08
  Daha dün göreve gelen Sn.Halil ÜNAL " 4 futbolcu hazırda bekliyor. İsimleri ve takımları belli ama alamıyoruz. Ciddi anlamda maddi sıkıntı içerisindeyiz. Kasada para yok." diyorsa bıraksın gitsin.
kalender
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 19:22
Bence bu kulübü borca sürükleyemiş olanlar bir dah Eskişehirspor diye çıkmasınlar
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 19:31
daha para edecek hangi transferi yaptıkki paraya sıkıştık. yazık be yönetim hiçbirşey yapmaya çabalamıyor. varsa yoksa odalar yardım etsin, belediye yardım etsin, bakan,vali yardım etsin diye ortalıkda dolanıp duruyor. kombineyide yıktı taraftarın sırtına. hiç güvenim kalmadı bunlara. olumlu bişeyler yazmayı çok isterdim ama bu işin olumlu bi tarafafı yok. bunların yaptığı başkanlığı bizde yapardık. 5 kuruş vermeden versende son kuruşuna kadar geri alarak ne güzel başkanlık. 5oo'er ytl lik kombinelerden de şimdi tüm yk üyeleri 40'ar 50'şer alır dostlarına dağıtır. ne güzel yöneticilik. karlı iş. artık saçma sapan çelişkili açıklamalar değil icraat bekliyoruz. şimdiden ağlamaya başlamayın sayın başkan.
ES-ES
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 19:37

yöneticilik başkanlık buysa gerçekten yazık...

evdeki hesap çarşıya uymadı herhalde sayın başkan...seçildiğiniz ilk günlerde atıp tuttunuz,şöyle yaparız böyle yaparız demek kolay.biliyordum ama böyle olacağını ben.kombinelere insaflı bir fiyat belirleseydiniz,uçmasaydınız şimdi elinizde 3 milyon ytl ye yakın sıcak para olurdu.transfer için para isteyen bir yönetimden başka projelere kaynak yaratmasını beklemem bekleyemem.erkenden eleştirmek de içime sinmiyor ama şu taraftarı umutlandırıp umutlandırıp aynı senaryoları yaşatmalarından bıktım usandım artık...

tabi ki nebi hatipoğlu ve yöneticilere de giderayak kulüpten alacaklarını istedikleri için ayrıca teşekkür etmek lazım...bu takıma başkan ve yönetici olarak elde ettiğiniz prestij sayesinde verdiğinizden fazlasını aldınız belki de ama hala alacaklarınızın peşindesiniz.kaz gelicek yerden tavuk esirgenmez diyeceğim ama buna bile uymuyor gerçekten yaptığınız,gelen kaz yetmedi verdiğiniz tavuğun peşine düştünüz...

umarım bir gün şu kulübün başında çıkar gözetmeksizin oturan bir başkan görebiliriz...

Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 19:39
aga sakaryaspor gıbı dernek usulu olucaz bak bunlara ıhtıyac kalıyormu verıcek durumu ıyı olan 100 kısı 50 er mılyaredıcekmı 5 trılyon reklam forma gelırlerı federasyon gelırlerı edıcekmı sana bı 9 mılyon ytl daha sta dgelırlerı kombıne derken toplam 16 17 mılyonu bulucakmı  al sana taraftarın baskan  dernek usulu olacak arkadas bunlar gıbı para yıyen zuppelerın oyuncagı olmamalı bu klub!!!!!
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 19:43
daha 2 ıncı gunde para dıye aglayan baskandan ne hayır gelır nede bısey olur  suraya yazıyorum bu sene bızı cok calkantılı gunler beklıyor bız antalyaspor duscek dıycegımıze kendımıze bakalım kendı durumumuza bakalım bırakın antalyayı genclerbırlıgını geseyı kendı halımıze aglıyalım sonra baskasını dusunuruz bu baskanın bunu deme luksu yoktur adam daha 1 ay once rıvaldoyu alıyordu 2.5 mılyon euroya sımdı 10 futbolcuya 5 6 trılyon ya verdı ya vermedı paraya ıhtıyac var dıyor bu adam kendı cebınden para cıkardı ama kıme cıkardı bılıyormusunuz arkadaslar rıza calımbaya jıııp jeeep verdıya ıste kendı cebınden bı o parası cıktı ıstifa et halıl baskan bune bole sımdıden klubu borc batagına sokacaksın...

Hiç kimse hakkında hele hele (yaptıkları doğru veya yanlış olsun) Eskişehirspor kulübü başkanı hakkında bu forumda küfür ve kısaltmaları kullanamaz...Devamı halinde kişilerin üyeliklerine son verilir...

Mod.
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 246247248249250 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır