eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 244245246247248 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:06
Alıntı yapılan hyemen

Alıntı yapılan modifiyeli_26

Anlamak istemiyosunuz galiba. Kim gelecek bu takıma Esteben cambiasso, Alvaro Recoba vb adamlar mı bekliyonuz. Ayıp ya. 20 trilyon denen bütçe sadece transfer için değil büyütmeyin bunları. Futbolcunun bonservisine 100 veriliyosa kendisine de 150 verilir. Ayrıca transfer taksitleri falan hepsi bnu 20 trilyonun içindedir. Biz değil bütün kuluolerde de bu böyledir. Çok bilen varsa çıkarır cebinden oarayı arkadaş para bu bu adamıda alacağız der. Nedir bu yönetime karşı tavır anlamıyorum. Kim sokacak elini taşın altında varmı başka halil ünaldan başka. sarar para derdinde. nerde şehri,n zenginleri. Helal olsun diyoruym Halil Başkan transferlerde süper gidiyo. O 3 oyuncununda Eses ruhu taşıyacana eminim en kısa takımdaki yerlerini alacaklar inşallah.
sayın  başkan göreve geldiğinde 40 trilyonla yola çıkıyoruz bunun yarısını yani 20 trilyonunu transfere harcayacağız diye kanal 26 ekranlarında basbas bağırmıştı ben çok iyi hatırlıyorum  hatırlamayan yoktur herhalde varsada hatırlatalım anlaşılan başkanın hesabı çarşıya pazara uymamış uymasıda imkansız zaten çünkü burası süperlik bank asya 1.lige benzemez orada alırsın bonservisi elide olan  yaşlı topçuları yanlarınada 2.ligden bir kaç genç iyi adam bakarsın keyfine ama burada başarılı olacaksan iyitopçu alacaksın basacaksın kulubüne parayı alcaksın atıp tutmayla bu işler olmaz neyse hayırlısı  bence yabancı transferi gayet iyi lakin yerli tansferde işler hiç iyi gitmiyor bu taraftar daha iyi isimler bekliyor aldıgımız oyuncular mücadeleci  alınacak kambe dahil ama bize birkaçtane de yaratıcı oyuncu lazım kötü oynasanda oyunu çevirecek şuan ise gündemde hiç böyle bir oyuncu yok ben şahsen böyle en az 2 oyuncu bekliyorum herhalde bütün taraftarlarda böyle düşünüyor

Aslında hiç cevap yazmaya gerek duymadım ama gündeme tekrar geldikçe canımsıkıldı..Modifiyeli arkadaş o mesajı benim mesajıma karşılık yazmış....diyeceğim ama aslında öylede yapmamıştı...Halil Ünal'a atıp tuttunuz  bari Mehmet Çakır'ı alın inanadırıcılığınız kayboluyor artık,bu taraftar size gülecek dedik diye sevgili Modifiyeli almış sazı eline yönetime karşı tavır alıyormuşuz v.s.Bu  mesajdan sonrada Nebi'nin adamıyım diye suçlanmaktan korkuyorum ne diyeyim..Canım kardeşim başkanın kanal26'da esip gürlemelerini seyretmedinmi?Hadi acemi diyeceğim ama daha öncede başkanlık yaptı...Kale arkası tribünü dedi sonra pahalı diye vazgeçti..Bedavaya mı yapmayı düşünüyordu acaba?Bu nasıl hesapsız kitapsız bir iştir?Bir projeyi önce yönetim içinde tartışırsın,ölçer biçersin baktın yapacaksın o zaman ortaya çıkarsın..Koskoca Eskişehirspor böyle ciddiyetsiz yönetilmez...Nebi ne demiş;hergün boy boy gazete de çıkıyorsun,esip gürlüyorsun şimdi bana geliyorsun param yok diyorsun..O da ona ayar olmuş belli..Aralarında kıskançlık olduğu zaten biliniyor..1960'lı yılların köylü siyasetçi ağızlarıyla olmuyor..Keşke yapsa da heykelini diksek...
Sevgili başkan gönlümüzden geçenleri söylüyor..Lafla çıtayı çok yükseltiyor ama icraatta çıta düşünce inandırıcılığı kalmıyor..Elinizi vicdanınıza koyun hanginiz şuan ki kadro ile 3 geyiklerin korkulu rüyası olacağımıza inanıyor?Ama başkan bunu söylüyor...Şu an eksik mevkilere alınacak yerli oyuncu hemen hemen kalmadı..Fahri ve Selçuk'da olmayacak belli..Kimse benim ESES'liliğimi sorgulamasın ama şuanki durumlar itibari ile Antalya,Denizli ve bizim diğer takımlardan bayağı aşağıda kaldığımızı ve ligde çok zorlanacağımızı düşünüyorum..Sezginden başka yedek stoper yok,ortasahanın ortasına ve soluna 1'er,santrafora da iş bitirici 1 adam almazsak işimiz zor..

SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:12
Alıntı yapılan escem26

hangi başkan çıkıpta bizim hedefimiz ligi 15ini bitirmek der ki???

tamam atıp tuttu diye kızıyoruz halil ünala ama başka başkan adayı da yoktu ki...
yine zorla birilerine verilmediğine seviniyorum ben açıkçası başkanlığın..Halil Ünalın tavrı üslubu böyle yapacak bişey var mı sizce??Kimseyi değiştiremeyiz kabullenip Es Es nasıl iyi bir yere gelir bunun kavgasını verelim...

Daha önce de bu forumda yazıldı 2 tane daha başkan adayı vardı ama vazgeçirildiler....Başkanın başarılı olmasını hangi ESES'li istemez?
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:14
Dünyanın Neresinde olursa olsun Süper Lig(en üst lig)'e Çıkıldığında ana hedefin Ligde kalmak oldugunu herkes gibi Halil başkanda biliyor.Camia'nın 12 yıl aradan sonra süper Lige çıkan takımdan başarı beklemesi ve Halil başkanında hedefimiz Ligde kalmaktır diye açıklması kendi yönetimine yapılan güveni boşa çıkarır.Ve o yüzden ki Halil başkan'da kendisine yüklenen bu görevi diken üstünde yapıyor.Ve Bu açıklama yerine kendisine bir hedef belirlemiş onu söyleyecek yani.
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:17

ben uzunca bir zaman ayrı kaldım ama başkan adaylarını gerçekten duymadım???

En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:22
Muhammet Dahmane inşallah sorunsuz çözülür takımımıza katılırsa bence hiç bir sorun kalmaz
Yukarı
can başar Liste gör
Yazar

can başar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:45
izcies kullanıcı adıyla yazarken bir iki aydan beri üyeliğim iptal edilmişti yazamıyordum yeniden üye olup tüm es es li lere mrb diyor ve kesinlikle santrafor olarak hırvat ligi gol kralı futbolcuyu transfer etmemizi öneriyorum
en büyüksün sen es es im
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 14:02
Şu an itibariyle asıp kesmeye gerek yok.Evet endişelerimizi dile getirmeliyiz ki bencede şu anki kadromuzla ligin en zayıf  takımlarından biri oluruz.Hele ki yönetimin içinde bulunduğu maddi krizin sezon içindede süreceğini ve takımı olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümüzde işimizin çok zor olduğu ortada .

Ancak daha transfer sezonunun bitmesine uzun bir süre var bu süre içerisinde en az 4 adet kaliteli orta saha ve forvet oyuncularıyla yapılacak takviyeler endişelerimizi giderebilir.Hepimiz isterdik kampa tam takım gitmeyi ancak tranfer döneminde dönen paraları ve oyunları  az çok bilen biri olarak sabırlı olunması gerektiğini düşünüyorum.

Bunların yanı sıra herşeyi güllük gülistanlık gibi görmek veya göstermekte yanlış.Çünkü öyle değil maalesef.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 14:23
orta sahaya teknik yaratıcı iyi oyuncu ve bitirici bir forvet alınması lazım.yoksa düşeriiiiiiiiiiiiiiz.
Yukarı
can başar Liste gör
Yazar

can başar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 14:33
bence forvetten daha ziyade orta saha çok ama çok önemli orta sahan olmazsa top yapamazsın top çeviremeyincede forvetin istediği kadar iyi olsun gol atamazsın onun için öncelikle en 2 orta saha oyuncusu sonra forvet diyorum
en büyüksün sen es es im
Yukarı
mutluesesli Liste gör
Yazar

İSMAİL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 14:37
bu yazımı görmek istedigimiz futbolcularamı burayamı yazayım diye kararsız kaldim ama buraya yazıyorum fb nin iki yıl önce alıp bursaya verdigi mateus diye bi adam vardı hem kanatta hemde forvet oynuyordu bu adam olabilirmi, hani bu sene nerde neyapar bilgisi olan varmı diye yazıyorum
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 244245246247248 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır