eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 243244245246247 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:57

Onun kantarın topuzunu fazlasıyla kaçırdığının zaten altını çizdik escem26. O mesaja çok alıntı yapılıp, tedirginliğin ve bu uslübun iyi olmadığını belirten faydalı mesajlar atılmış. Onu silersek hepsini silmek zorunda kalacağız. O zaman da siz diyeceksiniz mesajlarımız neden siliniyor.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 11:04
 Sevgili dayzy26 düşüncelerinizi bütün açıklığıyla anlatmaya çalışmışsınız.(her ne kadar bir tane düzgün cümle kurmasanız,Türkçe'nin içine etseniz de) Ne demek istediğinizi anlayabildik.Ama sizde taktir edersiniz, düşündüklerini düzgün cümlelerle anlatamayan birinin düşüncelerine ne kadar değer verilebilir.
 Türkçe'yi düzgün kullanmayanların uyarılmasını,yazılanların silinmesini, buna rağmen düzelmezse üyeliklerinin iptal edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
since1965
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 11:58

Arkadaşlar Sadete gelelim

Hani bu CAVCAV kesinlikle Mehmet Çakır'ı satmayacaktı.Olay para meselesi ve bahsi geçen parada malesef bizim yönetimimizde yok.En büyük sorun da bu ,Şehrin valisi bile çıkıp beyler ne oluyor bu şehrin takımına sahip çıkılsın dedikten sonra yapılacak fazla birşey olduğunu sanmıyorum yine kaderimize razı olup yapılan ve yapılması düşünülen transferlere umudumuzu bağlayarak bu sene tutunmaya çalışıp,tecrübelenip dirayetli bir yönetimle ligtv gelirleri,reklam,iddaa gibi sabit gözüken gelirlerle bu sezonu atlatarak iyi günler ilerde demekten başka şansımız olduğunu sanmıyorum.

Buradan şu alınsın bu alınsın demekle de olmuyor arkadaşlar,ama şahsi düşüncem yapılan transferlerin genç ve uzun vadeli oluşu Rıza hocanını tükenen kariyerini düzeltme çabasındaki açlığı ve iyi niyet  olumlu sonuçlar getireceğini düşünüyorum hepinize saygılar.
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 12:01
Alıntı yapılan escem26

Alıntı yapılan dayz26

rıza hoca başkantemi gitmiş m.çakır ankarasporla anlaştığı içinmi valla tebrikler erken gittiniz başkente siz varya kimseyi alamazsınız fahri bjk li olduğu takdirde sende bjk lisin ama fahriyi bile alamazsın kimse seni takmaz hoca ve yönetim tüm taraftara açıklayın paranın olmamasını kimi kandırıyosunuz siz yaptığınız tarnsferlere bakın yazıklar olsun size gidinde bakın bozüyükspora rezil ettiniz bizi defolun gidin bide hergün asansör takım olmayacağız diye demeç vermeyin korkunuz var heralde asansör takım olmayız ki başkan nasıl başladıysak öyle bitiririrz sonuncu sen bu takımın 5 tane galibiyet alacağına inanıyosan diyeceğim bişeyim yok yönetim kurulu olarak izlersin maçları birde çok güvendiğin rıza hocana nerede takımdan kovulan varsa beş para etmez adamları topladı takıma devam etsin korkak adam korkak futbol oynatırmış defansa daha adam alsın orta sahaya adam aramasın 10 numaramız m.akif futbol özürlüsü varya takımda tuttuğun sadece yuhhhhhhhhhhhhh diyorum bu takıma kimse bırak kombine almayı maclara bilet almaz yiyeceğimiz gollerimi sayacaz rıza hoca ve yönetime asıl söyleyeceim sözler var ama lig başlasın 5. hafta söyleyecem zamanı o zaman gelecek takımdan kovulmus kamberı bıle unakıtanın sayesınde zor aldınız zor unutmayın bunu taraftarada ahmeti abdullahı cok ıyı gosterın kım bunlar ya bızımde ishak topçumuz vardı 2.ligin kralı getirin o zamanda onu en azından harbi eses li bırakın bu ayakları rıza hoca izlemeden adam almam dedi kaç defa abdullahı ahmedi yabancıları izledi yalan ya yabancılarda dahil cocuk deılız bız hoca

bu ve bunun gibi mesajlar yayınlandıkça nereye varırız???moderatörlere bunu sormak istiyorum...Fikir ve ifade özgürlüğüne eyvallah ama bu ve bunun gibi mesajlar ki nedense bu arkadaşımın tüm mesajları hakarete varıyor neyi amaçlıyor acaba???siteye çok uzun zaman izleyici olarak katıldım sonra üye oldum ama bunları okudukça herşeyden soğuyorum...Bir de futbolcuları,hocayı düşünün ne hisseder???Biz büyük taraftarız değil mi???

Herkes görüşünü söylemekte özgürdür. Hakarete ve küfüre dayanmadıkça herkes eleştiri yapabilir. Bu forumda bulunan bütün kullanıcılar takımı ve yönetimi övse bu forumun bir anlamı kalmaz..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
kirif Liste gör
Yazar

Asım
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 12:04
Alıntı yapılan dayz26

rıza hoca başkantemi gitmiş m.çakır ankarasporla anlaştığı içinmi valla tebrikler erken gittiniz başkente siz varya kimseyi alamazsınız fahri bjk li olduğu takdirde sende bjk lisin ama fahriyi bile alamazsın kimse seni takmaz hoca ve yönetim tüm taraftara açıklayın paranın olmamasını kimi kandırıyosunuz siz yaptığınız tarnsferlere bakın yazıklar olsun size gidinde bakın bozüyükspora rezil ettiniz bizi defolun gidin bide hergün asansör takım olmayacağız diye demeç vermeyin korkunuz var heralde asansör takım olmayız ki başkan nasıl başladıysak öyle bitiririrz sonuncu sen bu takımın 5 tane galibiyet alacağına inanıyosan diyeceğim bişeyim yok yönetim kurulu olarak izlersin maçları birde çok güvendiğin rıza hocana nerede takımdan kovulan varsa beş para etmez adamları topladı takıma devam etsin korkak adam korkak futbol oynatırmış defansa daha adam alsın orta sahaya adam aramasın 10 numaramız m.akif futbol özürlüsü varya takımda tuttuğun sadece yuhhhhhhhhhhhhh diyorum bu takıma kimse bırak kombine almayı maclara bilet almaz yiyeceğimiz gollerimi sayacaz rıza hoca ve yönetime asıl söyleyeceim sözler var ama lig başlasın 5. hafta söyleyecem zamanı o zaman gelecek takımdan kovulmus kamberı bıle unakıtanın sayesınde zor aldınız zor unutmayın bunu taraftarada ahmeti abdullahı cok ıyı gosterın kım bunlar ya bızımde ishak topçumuz vardı 2.ligin kralı getirin o zamanda onu en azından harbi eses li bırakın bu ayakları rıza hoca izlemeden adam almam dedi kaç defa abdullahı ahmedi yabancıları izledi yalan ya yabancılarda dahil cocuk deılız bız hoca

Alıntı yapılan eses_gokhan

walllhi yazan ellerin dert görmesin noktası virgülüne katılıyorum

Yarım sayfa yorum yazılmış ama bi tane nokta, bi tane virgül yok Cry 

Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 12:09
dayz26 seni ve yazdıklarını kınıyorum seninde eskişehir sevdalısı olduğuna inanmıyorum yazdıklarındada doğruluk payı yoktur insanları germe 
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
hyemen Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 12:26
Alıntı yapılan modifiyeli_26

Anlamak istemiyosunuz galiba. Kim gelecek bu takıma Esteben cambiasso, Alvaro Recoba vb adamlar mı bekliyonuz. Ayıp ya. 20 trilyon denen bütçe sadece transfer için değil büyütmeyin bunları. Futbolcunun bonservisine 100 veriliyosa kendisine de 150 verilir. Ayrıca transfer taksitleri falan hepsi bnu 20 trilyonun içindedir. Biz değil bütün kuluolerde de bu böyledir. Çok bilen varsa çıkarır cebinden oarayı arkadaş para bu bu adamıda alacağız der. Nedir bu yönetime karşı tavır anlamıyorum. Kim sokacak elini taşın altında varmı başka halil ünaldan başka. sarar para derdinde. nerde şehri,n zenginleri. Helal olsun diyoruym Halil Başkan transferlerde süper gidiyo. O 3 oyuncununda Eses ruhu taşıyacana eminim en kısa takımdaki yerlerini alacaklar inşallah.
sayın  başkan göreve geldiğinde 40 trilyonla yola çıkıyoruz bunun yarısını yani 20 trilyonunu transfere harcayacağız diye kanal 26 ekranlarında basbas bağırmıştı ben çok iyi hatırlıyorum  hatırlamayan yoktur herhalde varsada hatırlatalım anlaşılan başkanın hesabı çarşıya pazara uymamış uymasıda imkansız zaten çünkü burası süperlik bank asya 1.lige benzemez orada alırsın bonservisi elide olan  yaşlı topçuları yanlarınada 2.ligden bir kaç genç iyi adam bakarsın keyfine ama burada başarılı olacaksan iyitopçu alacaksın basacaksın kulubüne parayı alcaksın atıp tutmayla bu işler olmaz neyse hayırlısı  bence yabancı transferi gayet iyi lakin yerli tansferde işler hiç iyi gitmiyor bu taraftar daha iyi isimler bekliyor aldıgımız oyuncular mücadeleci  alınacak kambe dahil ama bize birkaçtane de yaratıcı oyuncu lazım kötü oynasanda oyunu çevirecek şuan ise gündemde hiç böyle bir oyuncu yok ben şahsen böyle en az 2 oyuncu bekliyorum herhalde bütün taraftarlarda böyle düşünüyor

her zaman her yerde ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 12:39
dayz26

Eskisehirspor.com'u Okuyan ve Takip eden Yönetim, futbolcular hatta teknik ekip hakkında burada bugüne kadar yazılan yazıların Çoğu onların üzerinde  olumlu bir etki yapmıştır.Yapılan olumlu veya olumsuz eleştiriler hakkında onlar Bu forumu takip edip kendilerine pay ve ders Çıkarmaktadırlar.Herkes elinden geldiğince Olumlu yorumlar yapmaya Çalışmaktadır.Siz ise tam tersi yönde yorumlar getirmektesiniz.Bu sene süper Lig'de İlk sezonumuz Olduğu için Küme Düşmekten son anda Kurtulsak Bile Desteğimizi sürdürmeliyiz ki Başarı Öyle Gelecektir.Ve İnşallah Gerçekleşmez ama ligin son haftasında küme de kalmayı başarsak asla  bu futbolculara ve teknik ekibe kızmam.Çünkü ilk senemiz ve Desteğe ihtiyaçları var.

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Eskişehirspor
Süper ligde 12 yıl sonra İlk yılları.Yönetimin  Hedefi her ne kadar  Türkiye Kupası ve İlk 5  olsada Gerçek amaç Ligde Kalmak.Türk Telekom Lig A'ya çıktıgımız 2006 da İlk üç maç kazanıldıktan sonra Hedef Şampiyonluk Olmuştu ama Küme düşmekten son haftalarada kurtulmuştu.Bir sonraki sene ise yönetim iyi transferler ile hedef Şampiyonluk oldu.Play-Off tan süper lige çıkıldı.Şimdi İse Süper ligde İlk yıl.Yönetm Hedef İlk 5 dedi.Eğer bir kaç maçtan sonra hedef yeni abartılarsa Yine Üzülürüz.
Ama Taraftar ne olursa Olsun Takıma Her zaman güvenir her zamanda destek olursa ve hiçbir zaman istanbulspor maçından sonraki gibi bir tepki koymaz ise bu sene Süper Ligde Son anda Kalsak Bile Önümüzdeki senelerde İşte Gerçek Efsane O Zaman olruz ve Yeni Bir Ekol Gelir.
-------------------------------Kayserisporun Başarı Öyküsü-----------------------------
(((((Eskişehirspor Taraftarı gibi bir taraftarı olmamasına rağmen)))
Kayserispor Lige 2004-2005 te Çıktı ve o yıl Ligi 15 Sırada 34 Puanda bitirdi.(16.Takımın Puanı 32)
Bir sonraki sezon Ligi 5.sırada Bitirdi 3.Sıradaki bjk ile arasındaki Puan Farkı 3
Bir sonraki sezon Ligi yine 5.sırada Bitirdi 3.Sıradaki gs ile arasındaki Puan Farkı 5
Ve Geçen sezon 
Ligi Yine 5.sırada Bitirdi ve Türkiye Kupasını Aldılar

Yukarı
hyemen Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 12:52

dayz26

Eskisehirspor.com'u Okuyan ve Takip eden Yönetim, futbolcular hatta teknik ekip hakkında burada bugüne kadar yazılan yazıların Çoğu onların üzerinde  olumlu bir etki yapmıştır.Yapılan olumlu veya olumsuz eleştiriler hakkında onlar Bu forumu takip edip kendilerine pay ve ders Çıkarmaktadırlar.Herkes elinden geldiğince Olumlu yorumlar yapmaya Çalışmaktadır.Siz ise tam tersi yönde yorumlar getirmektesiniz.Bu sene süper Lig'de İlk sezonumuz Olduğu için Küme Düşmekten son anda Kurtulsak Bile Desteğimizi sürdürmeliyiz ki Başarı Öyle Gelecektir.Ve İnşallah Gerçekleşmez ama ligin son haftasında küme de kalmayı başarsak asla  bu futbolculara ve teknik ekibe kızmam.Çünkü ilk senemiz ve Desteğe ihtiyaçları var.

Eskişehirspor
Süper ligde 12 yıl sonra İlk yılları.Yönetimin  Hedefi her ne kadar  Türkiye Kupası ve İlk 5  olsada Gerçek amaç Ligde Kalmak.Türk Telekom Lig A'ya çıktıgımız 2006 da İlk üç maç kazanıldıktan sonra Hedef Şampiyonluk Olmuştu ama Küme düşmekten son haftalarada kurtulmuştu.Bir sonraki sene ise yönetim iyi transferler ile hedef Şampiyonluk oldu.Play-Off tan süper lige çıkıldı.Şimdi İse Süper ligde İlk yıl.Yönetm Hedef İlk 5 dedi.Eğer bir kaç maçtan sonra hedef yeni abartılarsa Yine Üzülürüz.
Ama Taraftar ne olursa Olsun Takıma Her zaman güvenir her zamanda destek olursa ve hiçbir zaman istanbulspor maçından sonraki gibi bir tepki koymaz ise bu sene Süper Ligde Son anda Kalsak Bile Önümüzdeki senelerde İşte Gerçek Efsane O Zaman olruz ve Yeni Bir Ekol Gelir.
-------------------------------Kayserisporun Başarı Öyküsü-----------------------------
(((((Eskişehirspor Taraftarı gibi bir taraftarı olmamasına rağmen)))
Kayserispor Lige 2004-2005 te Çıktı ve o yıl Ligi 15 Sırada 34 Puanda bitirdi.(16.Takımın Puanı 32)
Bir sonraki sezon Ligi 5.sırada Bitirdi 3.Sıradaki bjk ile arasındaki Puan Farkı 3
Bir sonraki sezon Ligi yine 5.sırada Bitirdi 3.Sıradaki gs ile arasındaki Puan Farkı 5
Ve Geçen sezon 
Ligi Yine 5.sırada Bitirdi ve Türkiye Kupasını Aldılar

arkadaş bizde biliyoruz amacımızın ligte kalmak oldugunu ama yönetim öyle bir hava yarattı ki takımı sanki şampiyon yapacak.halil başkan ilk 5 hedefi koydu,türkiye kupası hedefi koydu isteriz olsun ama bu transferlerle biraz zordaha iyi futbolculara ihtiyacımız var  
her zaman her yerde ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 12:57

hangi başkan çıkıpta bizim hedefimiz ligi 15ini bitirmek der ki???

tamam atıp tuttu diye kızıyoruz halil ünala ama başka başkan adayı da yoktu ki...
yine zorla birilerine verilmediğine seviniyorum ben açıkçası başkanlığın..Halil Ünalın tavrı üslubu böyle yapacak bişey var mı sizce??Kimseyi değiştiremeyiz kabullenip Es Es nasıl iyi bir yere gelir bunun kavgasını verelim...
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 243244245246247 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,551 saniyede hazırlanmıştır