eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 242243244245246 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:08
Alıntı yapılan scarface_hkna

anlamadığım bütün herkes bizim vuckoyla nadareviç e parmak ısırıyor bizim arkadaşlarda beğenmiyor
yok arkadaş 300 milyon euron olacak alacaksın deco yu eto yu öyle rahat edecekler çünkü başarıya endeksli taraftarlar var aramızda tabiki takip edeceğiz eleştireceğiz ama daha sezon başlamamış transferler bitmemiş görende 5 haftadır fark yiyoruz zannedecek taraftarın görevlerinden biride yeri geldiğinde beklemeyi bilmektir 11 tane çocukta çıksa EsEs formasıyla arkasında olmaktır

ClapClapClapClapClap
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:11
Alıntı yapılan dayz26

rıza hoca başkantemi gitmiş m.çakır ankarasporla anlaştığı içinmi valla tebrikler erken gittiniz başkente siz varya kimseyi alamazsınız fahri bjk li olduğu takdirde sende bjk lisin ama fahriyi bile alamazsın kimse seni takmaz hoca ve yönetim tüm taraftara açıklayın paranın olmamasını kimi kandırıyosunuz siz yaptığınız tarnsferlere bakın yazıklar olsun size gidinde bakın bozüyükspora rezil ettiniz bizi defolun gidin bide hergün asansör takım olmayacağız diye demeç vermeyin korkunuz var heralde asansör takım olmayız ki başkan nasıl başladıysak öyle bitiririrz sonuncu sen bu takımın 5 tane galibiyet alacağına inanıyosan diyeceğim bişeyim yok yönetim kurulu olarak izlersin maçları birde çok güvendiğin rıza hocana nerede takımdan kovulan varsa beş para etmez adamları topladı takıma devam etsin korkak adam korkak futbol oynatırmış defansa daha adam alsın orta sahaya adam aramasın 10 numaramız m.akif futbol özürlüsü varya takımda tuttuğun sadece yuhhhhhhhhhhhhh diyorum bu takıma kimse bırak kombine almayı maclara bilet almaz yiyeceğimiz gollerimi sayacaz rıza hoca ve yönetime asıl söyleyeceim sözler var ama lig başlasın 5. hafta söyleyecem zamanı o zaman gelecek takımdan kovulmus kamberı bıle unakıtanın sayesınde zor aldınız zor unutmayın bunu taraftarada ahmeti abdullahı cok ıyı gosterın kım bunlar ya bızımde ishak topçumuz vardı 2.ligin kralı getirin o zamanda onu en azından harbi eses li bırakın bu ayakları rıza hoca izlemeden adam almam dedi kaç defa abdullahı ahmedi yabancıları izledi yalan ya yabancılarda dahil cocuk deılız bız hoca
Afedersin ama sen galiba iyi takip etmiyorsun.Hoca gelirken 1 sezon oyuncu izledim dedi,alınanların hepsini de izlediğini söyledi.Adı sanı bilinmedik oyuncular alıyoruz diyosun,ne bekliyorsun?Geçen seneki gibi elimizde patlayacak adı olan bombaları mı?Ayrıca aldığımız adamlardan Kamber hariç kim kovuldu?Abdullah kim,Ahmet kim diyorsun.O Abdullah hakkında yazılan yazıları duymadın,videolarını izlemedin galiba.Hazırlık maçında bannerin bize aktardığı kadarıyla Ahmet de çok iyi bindirmeler yapmış ancak acemilikleri gözlemlenmiş.Eminim o da kendini geliştirecektir.Abdullah'tan çoğumuz bir yıldız geliyor diye bekliyoruz.Sen bunları bırak 2.lig gol kralı olmuş 30 yaşına merdiven dayamış ishak'ı tercih ediyorsun.Tercih meselesi tabii ki.5 hafta geçsin ondan sonra konuşacağım diyorsun.Şimdiden Hoca'yı idam sehpasına çıkarıyorsun.Pes doğrusu.Ben bu takım inanmayanlara cevabını sahada verecek diyorum ve 5 hafta sonunda bu sözleri söyleyenlere hatırlatacağım.10 numaraya gelince hoca her demecinde bir oyun kurucu alacağız diyor.Yani 10 numara düşünmemesi gibi bir şey yok.Ankara'ya gitmesinin sebebi de Engin Baytar'dır.Bana göre mevkileri farklı olmasına rağmen M.Çakır'dan çok daha kaliteli bir oyuncudur.Taraftarımızın şu anki halini görüp hayretler içinde kalıyorum.Benim büyük tarftarım takımına hocasına yönetimine güvenmeyen takım 1 hazırlık maçı yapmışken idam sehpaları kuran,maddi güçlükleri unutarak her istediği oyuncunun alınmasını isteyen ve alınamaması durumunda suçu yönetimde bulan taraftar değildi.Benim büyük taraftarım soğuk kanlı sabırlı ve inanan taraftardır.Unutmayın ki bizler inanmadıkça takım hiç inanmaz
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:21
Alıntı yapılan dayz26

rıza hoca başkantemi gitmiş m.çakır ankarasporla anlaştığı içinmi valla tebrikler erken gittiniz başkente siz varya kimseyi alamazsınız fahri bjk li olduğu takdirde sende bjk lisin ama fahriyi bile alamazsın kimse seni takmaz hoca ve yönetim tüm taraftara açıklayın paranın olmamasını kimi kandırıyosunuz siz yaptığınız tarnsferlere bakın yazıklar olsun size gidinde bakın bozüyükspora rezil ettiniz bizi defolun gidin bide hergün asansör takım olmayacağız diye demeç vermeyin korkunuz var heralde asansör takım olmayız ki başkan nasıl başladıysak öyle bitiririrz sonuncu sen bu takımın 5 tane galibiyet alacağına inanıyosan diyeceğim bişeyim yok yönetim kurulu olarak izlersin maçları birde çok güvendiğin rıza hocana nerede takımdan kovulan varsa beş para etmez adamları topladı takıma devam etsin korkak adam korkak futbol oynatırmış defansa daha adam alsın orta sahaya adam aramasın 10 numaramız m.akif futbol özürlüsü varya takımda tuttuğun sadece yuhhhhhhhhhhhhh diyorum bu takıma kimse bırak kombine almayı maclara bilet almaz yiyeceğimiz gollerimi sayacaz rıza hoca ve yönetime asıl söyleyeceim sözler var ama lig başlasın 5. hafta söyleyecem zamanı o zaman gelecek takımdan kovulmus kamberı bıle unakıtanın sayesınde zor aldınız zor unutmayın bunu taraftarada ahmeti abdullahı cok ıyı gosterın kım bunlar ya bızımde ishak topçumuz vardı 2.ligin kralı getirin o zamanda onu en azından harbi eses li bırakın bu ayakları rıza hoca izlemeden adam almam dedi kaç defa abdullahı ahmedi yabancıları izledi yalan ya yabancılarda dahil cocuk deılız bız hoca

bu ve bunun gibi mesajlar yayınlandıkça nereye varırız???moderatörlere bunu sormak istiyorum...Fikir ve ifade özgürlüğüne eyvallah ama bu ve bunun gibi mesajlar ki nedense bu arkadaşımın tüm mesajları hakarete varıyor neyi amaçlıyor acaba???siteye çok uzun zaman izleyici olarak katıldım sonra üye oldum ama bunları okudukça herşeyden soğuyorum...Bir de futbolcuları,hocayı düşünün ne hisseder???Biz büyük taraftarız değil mi???
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
black_red_026 Liste gör
Yazar

ethem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:25
Alıntı yapılan dayz26

ya bu nsahıs kjimse bakın butun mesajları hep kotulemekle moral bozmakla alakalı bu sahsı kaale almamanızı onemle duyuruyorum takıma camiaya zara baska bişey degil bos bos konusuyo işte
inadına eses
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:26
 İş Bitti Parasını İstiyor
yönetimi devrederken büyük nutuklar atan ve "bu mevkilerde olanlar almaya değil vermeye gelecek kardeşim" diyen Eski başkan Nebi Hatipoğlu şimdi Eskişehirsporun enzorlu dönemecinde transfer zamanında alacaklarını almak için düğmeye bastı ve geri adım atmayacağını belirtti.
Başkanlığı 8,5 milyon YTL borç ile devralan Halil Ünal, Nebi Hatipoğlunun kendisine ait alacaklarına koyduğu temliği kaldırması konusunda görüştü. Maddi konuda sıkışan Ünal yönetiminin talebine ise ret cevabı geldi.
UZLAŞMA SAĞLANAMADI
Eskişehirspor’da Halil Ünal yönetimi maddi konuda sıkıştı. Genel Kurulda Nebi Hatipoğlu’nun bırakıyorum demesi ile 8,5 milyon YTL’lik borcu kabul ederek göreve gelen Başkan Halil Ünal ve ekibi transfer piyasasının çok yüksek olmasından dolayı evdeki hesabı çarşıya uymadı. Futbolcuların el yaktığı ayrıca hepsinin bonservis bedellerinin bulunmasından dolayı kara kara düşünen ve kaynak arayan yönetim çareyi Nebi Hatipoğlu ile görüşmekte buldu. Daha önce Hatiopoğlu ile görüşen yönetim, Hatipoğlu’nun kendi alacağına koyduğu temliği kaldırmasını rica etti. Ancak sonuç olumsuzdu. Birkaç gün önce ise Başkan Halil Ünal ile Nebi Hatipoğlu bir araya geldiler. Uzun süren görüşmede yine sonuç çıkmadı. Halil Ünal, Hatipoğlu’na, “Alacaklarına karşılık koyduğun temliği kaldırır mısın” dedi. Hatipoğlu ise, “Borcu kabullenip kulübü aldınız. Her gün gazetelerde boy boy çıkıyorsunuz. Kaldıramam” dediği öğrenildi. Böylelikle ikilinin görüşmesinden uzlaşma çıkmadı. Ünal ve Hatipoğlu’nun ilerleyen günlerde tekrar bir araya gelmesi bekleniyor.

BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:29
...........dayz26 yazdıklarınızı sanırım istifa etmemekte direnen GG bile düşünmez ve söylemez. Bu nasıl bir mantıkdır ki; daha doğmamış çocuğa don biçiliyor. Yoksa bu ES ES sitesinde beşinci kol faaliyeti ile özel görevliler mi türüyor.
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:41

İster kabul edelim ister etmeyelim taraftarın büyük kısmı dayz26'nın hissettiklerini hissediyor. dayz26 kantarın topuzunu biraz kaçırmış orası ayrı. Çoğu taraftarda bir tedirginlik hakim. Bu mesajları silerek onların tedirginliklerini gideremeyiz. Bu tür mesajları görmek istemiyorsak nedenlerini niçinleri güzelce anlatıp tedirginliklerini gidermemiz lazım. Vay sen ne diyorsun, vay bu mesajların burada ne işi var diyerek çözemeyiz bu sorunu.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:44
http://www.istikbalgazetesi.com/index.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=23999
Galiba Dahmane forvet olarak alınacak.Açıklamaya göre 2 orta saha bir sol açık ve bir forvet deniliyor.Dahmane gelirse forvet almayacağız deniliyor
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:48
Alıntı yapılan banner

İster kabul edelim ister etmeyelim taraftarın büyük kısmı dayz26'nın hissettiklerini hissediyor. dayz26 kantarın topuzunu biraz kaçırmış orası ayrı. Çoğu taraftarda bir tedirginlik hakim. Bu mesajları silerek onların tedirginliklerini gideremeyiz. Bu tür mesajları görmek istemiyorsak nedenlerini niçinleri güzelce anlatıp tedirginliklerini gidermemiz lazım. Vay sen ne diyorsun, vay bu mesajların burada ne işi var diyerek çözemeyiz bu sorunu.

Biz de onu anlatıyoruz geçerli nedenler de söylüyoruz ama arkadaşlar diretiyor.
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:48
Tedirginlik ile 5inci haftaya kabadayı ağzıyla randevu vermek aynı duygularmı sizce?
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 242243244245246 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,707 saniyede hazırlanmıştır