eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 241242243244245 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 01:52
şu ana kadar bende pek ışık göremedim yerlilerden yana ee yabancı kontenjanı da doldu sayılır ve hala takımımıza güvenemiyorsak bu taraftarın içine su serpecek bir transfer görmemesidir. bir dahmaneden umutluydum o da yalan oldu sanki. ne olursa olsun biz eskişehirsporumuzun arkasındayız ama böyle de olmazki... Allah hepimize sabır versin...
seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 01:53
rızahoce bizi rizenin taraftarı zannetti heralde biz eskişehirspor taraftarıyız senelerdir alt ligdeyiz rıza hoca taraftar ortalaması süperlige ıyasla çoğu takımdan üstün tarftarız bizi salak zannetme başkaları gibi rıza hocaaa yoksa yanılırsın biz hep buradayız ama sen geçicisin hemende gidersinnnn mecbur kalırsın burada trübün çok öneemli ve kuvvetli rizeye veya başka biyere benzemezzzzzzzzzzzzzzzzzzz
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 01:54
Alıntı yapılan dayz26

rıza hoca başkantemi gitmiş m.çakır ankarasporla anlaştığı içinmi valla tebrikler erken gittiniz başkente siz varya kimseyi alamazsınız fahri bjk li olduğu takdirde sende bjk lisin ama fahriyi bile alamazsın kimse seni takmaz hoca ve yönetim tüm taraftara açıklayın paranın olmamasını kimi kandırıyosunuz siz yaptığınız tarnsferlere bakın yazıklar olsun size gidinde bakın bozüyükspora rezil ettiniz bizi defolun gidin bide hergün asansör takım olmayacağız diye demeç vermeyin korkunuz var heralde asansör takım olmayız ki başkan nasıl başladıysak öyle bitiririrz sonuncu sen bu takımın 5 tane galibiyet alacağına inanıyosan diyeceğim bişeyim yok yönetim kurulu olarak izlersin maçları birde çok güvendiğin rıza hocana nerede takımdan kovulan varsa beş para etmez adamları topladı takıma devam etsin korkak adam korkak futbol oynatırmış defansa daha adam alsın orta sahaya adam aramasın 10 numaramız m.akif futbol özürlüsü varya takımda tuttuğun sadece yuhhhhhhhhhhhhh diyorum bu takıma kimse bırak kombine almayı maclara bilet almaz yiyeceğimiz gollerimi sayacaz rıza hoca ve yönetime asıl söyleyeceim sözler var ama lig başlasın 5. hafta söyleyecem zamanı o zaman gelecek takımdan kovulmus kamberı bıle unakıtanın sayesınde zor aldınız zor unutmayın bunu taraftarada ahmeti abdullahı cok ıyı gosterın kım bunlar ya bızımde ishak topçumuz vardı 2.ligin kralı getirin o zamanda onu en azından harbi eses li bırakın bu ayakları rıza hoca izlemeden adam almam dedi kaç defa abdullahı ahmedi yabancıları izledi yalan ya yabancılarda dahil cocuk deılız bız hoca

Bismillahirrahmanirrahim .
Ne oluyoruz el insaf gece gece şaşkın ettiniz adamı nasıl yorum bu ya daha tek maçını izlemeden neler saydırmışın sen ya .

Ama normal siz kesinlikle süperlige çıkacağına inanmayanlardansınız takımın o dönemdede bu kadar berbat iç karartıcı şeyler yazılıyordu.Aynen devam ben inanıyordum çıkacağımıza şimdide düşmeyeceğimize inanıyorum da bu nasıl yorum yapmak anlaşılmaz bir insansınız daha lig başlamadan böyleysen ligte 2 maç kaybedince açık seçik küfür edersin forumda bune ya
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 01:58
dehmanede yalan oldu bide bizim yönetim çek vermiş o da gitti paramız çok ya bide tecrübeliler siz bugüne kadar imza töreninde başakanın güldüğünü gördünüzmü bütün imza törenine bakın ....................................hep demeçler tarftara salllamalar hep iyi isimler ama sonradan yerlerine 2.ligden adamlar senin sattığın kombineyi alıp eziyet çekiçeğime bozüyüksporun maçlarına giderim daha iyi enazından stres atarım strese girmem yaniii
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 02:05
sen hangi takıma gol atacağına inanıyosun orata sahan varmı golcün varmı kimm sen kendini kandırmaktan başka bişey yapmıuosun geçen seneki kadrodan çok farklı bu kadro eğer futbldan anlıyosan defans adamı hariç kimse taransfer edilmedi hücuma yönelik kim alındı?
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 02:19
yapma ya senin eskiden yazdığın tüm yorumlar okudum sende bir oku şuraya bir tek olumlu yazdığın yazı yok playoflarda diyarbakır çıkar diye yazmışın bu takım çıkamaz ruhsuzlar yok bilmemne futboldan çok anlamam ama senden 50 kat iyi anladığım belli o yüzden şu inanmayanlardan biri olarak hala nasıl yazıyosun buraya hayret ediyorum ayrıca şampiyon olmamızdan sonra bir tane mesajın yok yoksa iyi bişey yazmak senin tarzın değilmi içimizi karartma daha fazla ark niyetli olduğunu düşünmeye başladım neyse uğraşamam lige çıkacağımıza inanıyoruz derken çok uğraştık sen ve senin türevlerinle yoruldum artık
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 02:23
   "dayz26" biraz sakin olursan daha iyi olur bence..Kaygılarını anlıyorum ama bu Rıza hocanın sistemi zaten.Defansa yönelik, önce gol  yemeyelim mantığı...Bu mantığı ve taktiği bende hiç sevmem bunu öncelikle söyleyeyim, ileriye dönük adam konusunda da haklı olabilirsin ama böyle adamları bulmak çok zor.Hem çok pahalı hemde buraya getirmesi zor.Ankaraspor almış çakırı, alır tabi, koca Anakra Büyükşehir Belediyesi var...Onlardaki para bizde olsa biz alacaktık bu kadar basit..Bu hafta çok önemli transfer için..Artık ileriye dönük en azından 1 adam bu hafta içinde bitirilmeli..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 03:06
anlamadığım bütün herkes bizim vuckoyla nadareviç e parmak ısırıyor bizim arkadaşlarda beğenmiyor
yok arkadaş 300 milyon euron olacak alacaksın deco yu eto yu öyle rahat edecekler çünkü başarıya endeksli taraftarlar var aramızda tabiki takip edeceğiz eleştireceğiz ama daha sezon başlamamış transferler bitmemiş görende 5 haftadır fark yiyoruz zannedecek taraftarın görevlerinden biride yeri geldiğinde beklemeyi bilmektir 11 tane çocukta çıksa EsEs formasıyla arkasında olmaktır
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 03:13
yeter artık ya ne zaman çekilecek bu fikstür bileniniz var mı
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 10:04
Alıntı yapılan oldcity__

bu mehmet çakır da çok uzatıldı ama..kendisi gençlerbirliğinde ne oyunu kurmuşta bizde ne kuracak..mehmet çakır oyunkurucu falan değil,ayrıca bu kadar ahlar vahlar çekilecek adamda değil..benim görüşüm tabi..
            katılıyorum sana. Mehmet Çakır ı çıplak gözle izlemenezi tavsiye edrim. Bu kadar büyütmeyin.
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 241242243244245 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır