eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 238239240241242 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 19:51
Alıntı yapılan olumune_eses

Antalya'da Karaman krizi!

İHA'nın haberine göre Süper Ligi'nin yeni takımlarından Antalyaspor'un, teknik direktör Hikmet Karaman ile yollarını ayırmak istediği ancak Karaman ile sözleşmedeki tazminat maddesi nedeniyle yolların ayrılamadığı öne sürülüyor!

Ajanspor kaynak

adamlar bak hocası ıle bıle sorun yasyr lig baslamadn...

aslında nejat hoca yerine karamanı biz de getirebilirdik ama maliyetinin fazla ve kısa sözleşme istemediği için almadık iyiki de almamışız
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 19:53
ya işte bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz sen istediğin kadar mücadeleci bir takım kur ,koş didin eğer elinde kaliteli ayakların yoksa bal yapmayan arı misali vızıldayıp durursun , bu saaten sonra alınacak adamlar şu ana kadar yapılan transferlerden farklı olması lazım  artık sıradan adam alarak kadro tamamlamak yerine biraz fedakarlıkla takım hüviyeti kazanılması lazım yoksa dediğim gibi bal yapmıyan arı gibi vızıldayıp dururuz
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 20:30

Dagano, Katar yolcusu

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Sochaux forması giyen Burkina Fasolu golcü oyuncu Moumouni Dagano, Katar'ın Al Khor takımıyla anlaştı. 27 yaşındaki golcünün, Al Khor'a iki yıllığına "evet" dediği öğrenildi.

2005 yılında Sochaux'ya gelen ve bu takımda bir Fransa Kupası şampiyonluğu yaşayan Dagano 66 lig maçında 9 gole imza attı.

13.07.2008
Kaynak : Sporx.com dış haberler

Biz de ilgilenmiştik kendisiyle.! Neden olmadı, bize gelmedi bilen var mı?
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 20:48
Alıntı yapılan crales

ya işte bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz sen istediğin kadar mücadeleci bir takım kur ,koş didin eğer elinde kaliteli ayakların yoksa bal yapmayan arı misali vızıldayıp durursun , bu saaten sonra alınacak adamlar şu ana kadar yapılan transferlerden farklı olması lazım  artık sıradan adam alarak kadro tamamlamak yerine biraz fedakarlıkla takım hüviyeti kazanılması lazım yoksa dediğim gibi bal yapmıyan arı gibi vızıldayıp dururuz
Arı örneğini vermişsiniz de, benim bildiğim, arılar hep beraber çalışır, balı hep beraber yaparlar. Biri diğerinden üstün ya da alçak değildir, ne yaparlarsa beraber yaparlar. Kraliçe arıyı sorarsanız, o farklıdır. Ona da teknik direktör ya da başkan diyebiliriz. Yani sonuçta iş takım oyununa çıkıyor.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 21:02
Katar da Avrupalı Oyunculara Verilen parayı bana versinler bende giderim...Tongue
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 21:03
iki maçtada izlediğim sivasın rakibi grabalji deki geçen maç takımının iki golünüde frikikten atan 16 numaralı françeskoviç yanılmıyorsam orta sahada bayağı hoşuma gtti.attığı paslar isabetli,ortaları çok iyi frikikleri mükemmel.yaşını bilmiyorum ama eğer gençse maliyetinin düşük olacağını düşündüğüm bu adam ortasahamız için düşünülebilir.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 21:09
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan crales

Arı örneğini vermişsiniz de, benim bildiğim, arılar hep beraber çalışır, balı hep beraber yaparlar. Biri diğerinden üstün ya da alçak değildir, ne yaparlarsa beraber yaparlar. Kraliçe arıyı sorarsanız, o farklıdır. Ona da teknik direktör ya da başkan diyebiliriz. Yani sonuçta iş takım oyununa çıkıyor.

takım süper oldu içiniz rahat olsun..1-2 takviye daha yapılırsa başka hiç bir transfere ihtiyacımız yok..yönetimin transfer politikası gereçekten taktire şayan.alınan topçular en başta denildiği gibi elimizdekilerden daha iyi.transfer olsun diye transfer yapılmadı.aslında rıza hocanın listesinde çok daha sağlam isimler var ama iş dönüyor dolaşıyor paraya geliyor.nebi hatipoğlunun alacaklarına karşılık temlik koyması kulübün elini kolunu bağlayan çok yanlış bir tutum.kendisine bir ödeme planı yapılabilir ve bunu uzun vadeye yayabilirdi.benden sonra başarılı olamasınlar mantığımı vardır nedir anlamadım.kısacası şu yönetim transferde çok daha iyi işler yapabilirdi ama nebi hatipoğlu sayesinde resmen kıvranıyoruz..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 21:18
Transferde çok çok geç kalmış değiliz. En azından takımın askerlerini tamamladık. Şimdi 3 kilit mevki kaldı. Üçü de kritik, Türkiye'de zor bulunan mevkiler. Ama +2'yi saymazsak, Dahmane'nin gelmeyeceğini varsayarsak ilk 11 için 2 yabancı hakkımız kaldı. Dahmane gelirse 1 yabancı hakkımız kalır. Problem burada. Bu 3 mevkiden birine yerli bir futbolcu alabilseydik 2 yabancı daha alır transferi kapatırdık. Ortanın solu, ortanın ortası ve bitirici forvet Türkiye'de zor bulunan mevkiler. Pahalı mevkiler. Bana kalırsa kalitelerini kanıtlamış olan Necati Ateş, Serhat Akın gibi isimler bitirici forvet olarak alınmalı, yabancı hakkı ortanın solu ve ortanın ortası için kullanılmalı. Ortanın solu ve ortanın ortası için şu şartlarda alınabilecek Türk futbolcu aklıma gelmiyor benim. Bu isimler de giderse eksik kalan mevki için çok daha fazla para harcamak zorunda kalabiliriz. Ya da çok iyi araştırma yapıp bu eksik mevkilere gurbetçi futbolcu bakacağız. Başka da alternatifimiz yok. Ya da hep beraber dua edeceğiz, Oğuz, Abdullah, Mustafa çok iyi performans sergilesinler, hiç sakatlanmasınlar diye. Bitrici forvetimiz yine olmuyor ama dua etsek de.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 21:20
mehmet çakır ankarasporla anlaşmış
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 22:28
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan crales

takım süper oldu içiniz rahat olsun..1-2 takviye daha yapılırsa başka hiç bir transfere ihtiyacımız yok..yönetimin transfer politikası gereçekten taktire şayan.alınan topçular en başta denildiği gibi elimizdekilerden daha iyi.transfer olsun diye transfer yapılmadı.aslında rıza hocanın listesinde çok daha sağlam isimler var ama iş dönüyor dolaşıyor paraya geliyor.nebi hatipoğlunun alacaklarına karşılık temlik koyması kulübün elini kolunu bağlayan çok yanlış bir tutum.kendisine bir ödeme planı yapılabilir ve bunu uzun vadeye yayabilirdi.benden sonra başarılı olamasınlar mantığımı vardır nedir anlamadım.kısacası şu yönetim transferde çok daha iyi işler yapabilirdi ama nebi hatipoğlu sayesinde resmen kıvranıyoruz..

Evet Nebi Hatipoğlunun hesap vermesi gerekiyor, Valimizin söylediğine göre tesisleri il özel idaresi ve Unakıtan yaptırmış. Nasıl oldu bu 8,5 trilyon borç ?????????????????
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 238239240241242 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır