eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 237238239240241 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 15:55
Alıntı yapılan eskikurt

inşallah düşündüğümüz gibi olmaz ama bu sekilde biz asansör takım değil avaraj takımı oluruz,piyasada alınacak iyi  futbolcuda kalmadı,kalanlarıda birer birer kaptırıyoruz ,yönetim bu sekilde giderse sezon sonunu görecek gibi gelmiyor bana çünkü işbasına geleli kac gün oldu para bitti ,işler hiç iyi gitmiyor.

bu kadar kolay pes edilmez anlamiyorum taraftar olarak bize dusen destek vermek simdiden bu kadar olumsuz dusunmek ne kadar dogru takim 4x4 luk deyil bunu herkes biliyor
HEr yerde  Her zaman en buyuk  /ES ES /
DSİ Es Es
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 16:11
Alıntı yapılan cresadur

Alıntı yapılan eskikurt

inşallah düşündüğümüz gibi olmaz ama bu sekilde biz asansör takım değil avaraj takımı oluruz,piyasada alınacak iyi  futbolcuda kalmadı,kalanlarıda birer birer kaptırıyoruz ,yönetim bu sekilde giderse sezon sonunu görecek gibi gelmiyor bana çünkü işbasına geleli kac gün oldu para bitti ,işler hiç iyi gitmiyor.

bu kadar kolay pes edilmez anlamiyorum taraftar olarak bize dusen destek vermek simdiden bu kadar olumsuz dusunmek ne kadar dogru takim 4x4 luk deyil bunu herkes biliyor
HEr yerde  Her zaman en buyuk  /ES ES /
Biz destek vermicez demiyruzki şu andaki durumun kötü olduğunu söylüyoruz.Küme düşsekte tüm türkiye Taradtar ne dmek gösterircez ama takım gösterebilmesi imkansız bu kadroyla.Senin söleidğin şekilde gerçekleri görmezden gelirsek kendimizi kandırırız.
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 16:17
Ha ha ha birkaç sayfadaki yorumlara baktımda resmen gülmekten öldüm.Bu ne arkadaşlar?Transfer sözle olmuyor,parayla oluyor.Yalnız bizlerin gözlemleri ve yalnız bizlerin oyuncu bilgisi yok.Sanki transfer sezonu bitti de eksiklerimiz kaldı.Evet eksikler var ama bunu yalnız bizler görmüyoruz.Hoca nın ve yönetimin aklında olan isimler vardır mutlaka.Yapılan transferlere gelince de izlemediğimiz oyuncuyu almadık dediler daha size ne desinler!Afedersiniz ama Lafa gelince biz cefakar taraftar,hep destek tam destek,ölene kadar,Türkiye'nin en büyük taraftarı.Böyle büyüklük olmaz hiçbirşey yokken senaryo yazmaya devam eden arkadaşlarımız var.Lütfen onlar kendilerine saklasınlar çünkü futbolcular da bu forumu takip ediyor.Diğer takımlara gelince Antalya'nın ve Denizli'nin durumunda olmayı hiç istemezdim,Ben 3 transferle rahat orta sıralarda yer edinebileceğimizi düşünüyorum.Son söz kötü düşüncelerini ve paranoyalarını kendine sakla,güzel olanları ise dışa yansıt
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 17:28
Alıntı yapılan oldcity__

bu mehmet çakır da çok uzatıldı ama..kendisi gençlerbirliğinde ne oyunu kurmuşta bizde ne kuracak..mehmet çakır oyunkurucu falan değil,ayrıca bu kadar ahlar vahlar çekilecek adamda değil..benim görüşüm tabi..

Sana tamamen katılıyorum kardeşim, bu yorumu ben M.Çakır adı geçtiğinde yapmıştım. Bu transfer bence inşallah yatmıştır.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 18:13
Kac defa izledinizde bu takımın küme düşmesiyle ismini yan yana getirebiliyosunuz pess ya bi hazırlklar bitsin bi görelim bi özel maçlar yapılsın sonuçları bi görelim daha bu takım 10 gün bile olmadı yan yana top oynamaya baslayalı pess diyorumda başka bişey demiyorum. bu takımı görün ondan sonra bi yorum yapın yaa bekleyin bi ne kadar sabırsızız biz yaa. kac kere izledin nadarovici vuckoyu abdullahı andersonu oğuzu özgürü ivasayı tayfunu murat önürü.... allah aşıkna bi bekleyelim ya olumsuz olumsuz valla içim karardı ya inanın beni bile inandırcaksnız bu takımn düşeceğini. pes diyorumda başka bişey demiyorum....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 18:23
Arkadaşlar olumsuz olmayın daha şimdiden ya nedir bu karamsarlık inşalah Mohamed Dahmene işi de olumlu çözülür se işler yavaş yavaş oturur...Big%20smile
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 18:38
Mehmet Çakır'ı Ankaraspor'a , Necati Ateş'i Antalyaspor'a , Serhat Akın'ı da Kayserispor'a kaptırmak üzereyiz. Hücum yönümüz çok zayıf bu takım kimseye kolay kolay gol atamaz. Rıza hoca da bunun farkındaki sol açık , 10 numara ve seri forvet istemiş ama bu mevkilere üst düzey isimler alınmaz ise yine olmaz işimiz. Kocaelispor Jestrovic'i aldı çok önemli bir golcü Antalyaspor Necati ile anlaşmak üzere diye dedikodular var herkes golcü almaya çalışıyor Ankaraspor'da De Nigris diye leb lebi gibi gol atan bir adam var. Biz de böyle golcü almalıyız.Takımı yönetecek orta sahaya bir maestro almalıyız ve ya sağ ya da sol kanada hızlı , teknik ve iyi orta açan bir kanat elemanı almalıyız. Savunmamız gayet iyi görünüyor ama hücum hattımız ise tam tersi bir görüntü içinde .
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 19:08

Antalya'da Karaman krizi!

İHA'nın haberine göre Süper Ligi'nin yeni takımlarından Antalyaspor'un, teknik direktör Hikmet Karaman ile yollarını ayırmak istediği ancak Karaman ile sözleşmedeki tazminat maddesi nedeniyle yolların ayrılamadığı öne sürülüyor!

Ajanspor kaynak

adamlar bak hocası ıle bıle sorun yasyr lig baslamadn...

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 19:32
antalya bizden daha beter durumda maddi açıdan.Necatiyi falan alamazlar.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 19:49

bir zamanlar gençlerbirliğinde kona,moşe,kuşe bunlar gibi ucuz afrikalı bulamazmıydık bizde

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 237238239240241 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır