eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 233234235236237 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 10:16

Mehmet Çakır takımından ayrılacaksa gideceği takım ESES olmalıdır..Cavcav kesinlikle bu sene takımımızda kalacaktır diye açıklama yapmıştı...Bakalım Ankaraspor'a gidecek haberinden sonra da jet hızıyla açıklama yapacakmı..Sayın Halil Ünal:20 trilyonluk bütçe dediniz,ligi sarsacağız dediniz,bu sene sadece ligde kalmaya razı bu taraftara bomba transfer yapacaksanız bu Mehmet Çakır olmalıdır.Bu takımın onun özelliklerine sahip lider bir oyuncuya ihtiyacı var,lütfen başka takıma kaptırmayın..Ancak Gençlerbirliği satmazsa anlayabilirim ama başka takıma giderse önceki söylediğiniz hiç bir beyanatın benzerini dahi vermeniz bu taraftarı güldürmekden öteye gitmeyecektir..

SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 10:57
  Anlamak istemiyosunuz galiba. Kim gelecek bu takıma Esteben cambiasso, Alvaro Recoba vb adamlar mı bekliyonuz. Ayıp ya. 20 trilyon denen bütçe sadece transfer için değil büyütmeyin bunları. Futbolcunun bonservisine 100 veriliyosa kendisine de 150 verilir. Ayrıca transfer taksitleri falan hepsi bnu 20 trilyonun içindedir. Biz değil bütün kuluolerde de bu böyledir. Çok bilen varsa çıkarır cebinden oarayı arkadaş para bu bu adamıda alacağız der. Nedir bu yönetime karşı tavır anlamıyorum. Kim sokacak elini taşın altında varmı başka halil ünaldan başka. sarar para derdinde. nerde şehri,n zenginleri. Helal olsun diyoruym Halil Başkan transferlerde süper gidiyo. O 3 oyuncununda Eses ruhu taşıyacana eminim en kısa takımdaki yerlerini alacaklar inşallah.
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 11:18
    3-4 futbolcu daha alacağız ve bunlar kilit adamlar olacak.Özellikle seri bir forvet,orta sahaya oyun kurucu ve sol kanat oyuncusu alacağız.

Buna göre kaleci mevkiinde Ivesa-Sinan-Kayacan üçlüsü görev alacak...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 11:19
bence mehmet çakırı felan bıraksınlar ısaac alınsın ,benim bildiğim kadarıyla ısaac promise gençlerden ayrılmak istiyor ve ipler tam anlamıyla mehmet çakırdaki gibi cavcavın elinde değil bu futbolcu bizde iş yapar kulübü 500 veriyorsa 100 fazla versinler cavcava 90 dan bir gol atalım nefret ediyorum bu cavcavdan mehmet çakırı biz isteyince yok ankaraspor isteyince var resmen dalga geçiyor eskişehirspor camiasıyla
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 11:25
modifiyeli_26,
Son kelimeye dikkat edersen eğer,Esmaris bey'in dediği başkanın verdiği beyanatlarla yapılan konusunda ayrımın olması.''Mehmet çakırla her konuda anlaşıldı'' diyor.Çakırda ''benim kimseyle anlaştığım yok'' diyor.Zaten cavcav kendisinden habersiz herhengi bir futbolcusu başka kulüple anlaşsa adamın hayatını bitirir.Bizimkilerin tezatı zaten burada başlıyor.Bizim kulüp KİMİ  transferlerde taşın altına elini koymuyor koyacakmış gibi yapıyor yani ''feyk atıyor''.Sen koyacak zannediyorsun.Yaşa bravo diyorsun.Kombinelerde yapmadımı.Ne beyanat verdi geldiğinde.Şimdi ne yaptı.Ölümüm gösterip sıtmaya tabi olmadık mı?Birde geçmişi bilmesek yazınızdan bu memlekette bu kulübe ''halil ünaldan başka bu kulübe çivi çakan yok'' zannedeceğiz.Ayıp ya.
 Herneyse ben bu seneden  ümitliyim.İnşallah bu yıl bizim için iyi gider.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 11:42
Alıntı yapılan crales

bence mehmet çakırı felan bıraksınlar ısaac alınsın ,benim bildiğim kadarıyla ısaac promise gençlerden ayrılmak istiyor ve ipler tam anlamıyla mehmet çakırdaki gibi cavcavın elinde değil bu futbolcu bizde iş yapar kulübü 500 veriyorsa 100 fazla versinler cavcava 90 dan bir gol atalım nefret ediyorum bu cavcavdan mehmet çakırı biz isteyince yok ankaraspor isteyince var resmen dalga geçiyor eskişehirspor camiasıyla

Isaac Promise transfer sezonunun başında Rusya'nın Terek takımıyla anlaşmıştı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 12:01
bu takıma iyi orta saha oyuncuları lazım yeter artık bıktık savunma oyuncularının isimlerinden.kim pozisyon yapacak.kamber mi.?doğa mı? m.akifmi ? savunma yaparakl ligmi biter.alacaz diyolar.kimi alcaksınız?kalmadı kardeşim.bu saate kalan hücum youncusu iyi orta saha oyuncusu kalırmı ? Ben kendi sahamda savunma yapan bir takım istmiyorum.ama rıza ile öyle olacak sanırım.
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 12:45

Htipoğluna söyleyin o zaman bir çivi çaktı 20 çivilik yer boşalttı. Nerde şampiyonluk primleri gelen yönetime neden yıkıldı. Nerde iddaa gelirleri Federasyon tedbir koydu demi? Başkana yüklenmenin bi anlamı yok. Burada ne yazarsanız yazın onlar istedikleri topçuları getirecekler zaten.

BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 12:52
  İlhan CAVCAV'ı hepimiz tanıyoruz,anasını boyar babasına satar.Mehmet ÇAKIR'ı Eskişehirspora ucuz bir fiyata vermez,Eskişehirsporda Mehmet ÇAKIR için yüklü  bonservis bedeli ödeyemez.Bu futbolcuyu bonservisi yüzünden Trabzonspor bile alamadı,biz hiç alamayız.Bence Mehmet ÇAKIR olayı kapanmıştır.
  Rıza hocanın forvet arayışı devam ediyor,hafta içinde fransaya gideceği söylenen sn.başkanın Dahmane ile birlikte bir forvet oyuncusu getirme olasılığı  yüksektir.
kalender
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 12:59
Sayın cav cavda ozaman alsın başına çalsın mehmet çakır'ı ne diyelim.. Herşeyin en hayırlısı esesim için olur inşallah
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 233234235236237 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,602 saniyede hazırlanmıştır