eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 228229230231232 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 14:40
hazırlık macıyla toptan anlamanın ne alakası war adı üstünde hazırlık macı yannıs yorumlar yapmayın cefalı taraftar diyoruz kendimize yorumlara bak hep muhalefet oluyoruz yapmayın gözünüzü seveyim
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 15:02

Fanatik'teki haber umarım doğru değildir çünkü Rıza hoca 1 veya 2 transfer yapacağız demiş ancak orta  sahanın ortasına iyi pas dağıtacak(Fahri gibi ) bir oyuncu , sol açık ve bitirici forvet lazım . Bu sene çok fazla pozisyon bulacağımızı zannetmiyorum o nedenle yakaladığı 2 pozisyondan 1 tanesini değerlendirecek bir golcü lazım (Necati gibi ) .

Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 15:14
sol kanatta oğuz sabankay oynayamazmı? sol ayaklı galiba.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 15:25
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

sol kanatta oğuz sabankay oynayamazmı? sol ayaklı galiba.

Aslında ben sol açık lazım dedim ama Dahmane'yi hesaba katmayarak söyledim.Eğer Dahmane krizi çözülür ve denildiği gibi sol açıksa o zaman bu bölgeyi Mustafa Sevgi ile Dahmane götürürler Serkan'ın da sol açık oynayabildiğini düşünürsek 3 oyuncu oluyor ve bu da yeterli olur. Oğuz ise orta sahanın ortasında oyunun 2 yönünü de oynayabilen yetenekli bir isim sol açıkta isteneni veremeyebilir. Eğer dediğim gibi Dahmane gelir ve sol açıksa bu bölgeye transfere gerek kalmaz. Ama oyunu yönlendirecek pas yüzdesi yüksek ve dikine düşünen bir orta saha elemanı ile btirici forvet şart bana göre .
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 16:11
    Bu forumu futbolcularda okuyordur yüksek ihtimal. O yüzden yönetim kimi alırsa alsın alkışlamak destek olmak boynumuzun borcu. Eksik mevkileride görmek hocanın işi. Giresun maçını hatırlayın taraftar susmayınca takım nasıl oynadı. Evet süper lig bekle biz geldik ve asla susmayacağız stadda bu takıma kim gelirse gelsin yüreğiyle oynatacak biziz.
    Elvir Boliç in Türkiye ye ilk gelişini hatırlayanlar bilir. Galatasaray 5 para etmez diye göndermişti antepe. Ama adam fenere hatta avrupaya kadar açıldı. Yakalanacak hava önemli en başta. Unutmayalım bu iş sdece futbolcuda bitmiyo. futbolcu+yönetim+taraftar+basın=başarı   Eleştirmeyi bırakalım artıkta futbolculara arkalarında nasıl bir taraftar var onu gösterelim
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 16:26
@modifiyeli_26
cik haklisin!! simdilik destek vermekden baska birsey yapilamaz.

Takima bir cok yeni oyuncu gelmdi ve cogunun performasini sirf videolardan gördük.
Takim öncelikle bir birine uyum saglamali, seyirci olarak buna katki saglamak zorundayiz.

"Yönetim kötü, transferler yerinde degil, stat yenilenmesi gerek" konularini bu sene arkaya atmak lazim. Simidilik bu konulara atilma lüksümüz yok. Süper liga cikmisiz ve burda kalmak istiyoruz.
Bu sene Ligde kalma mücadelsi verecegiz.
bana göre kurulmus olan takim bunu basarir. Ancak Taraftar olarak sakin olmamiz gerekiyor.
Mesela lige kötü baslarsak

Bence sezon bir baslasin ozaman (tam olarak tanimadigimiz) takimimizi görürz ve süper ligde basarili oluruz!!!

keske Türkiyede olsam maclari canli canli izleye bilsem
Yukarı
19es65es Liste gör
Yazar

kerem
Yer: ESKİSEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 17:31
Gurbetçiler deneniyor

İlk etap kampını Bolu Gerede’de geçiren takımımızda 5 tane gurbetçi oyuncu deneniyor.

Nurnberg takımında orta sahada oynayan 20 yaşındaki Emre,Bochum’da orta sahada oynayan 23 yaşındaki Şuri,Juventus’da orta sol kanatta forma giyen 23 yaşındaki Volkan,Bayer Leverkusen ve Alemenia Aachen’de oynayan 20 yaşındaki stoper Erdal ile Alemenia Aachen’de forma giyen 21 yaşındaki ön libero Burak idmanlarda teknik kadromuza kendilerini göstermeye çalışıyorlar.
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 17:42
Abi hep aynı haberleri kopyalayıp durmayalım kopyalamadan önceki sayfalara bir baksak iyi olur
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 17:57
Eskişehirspor
Süper Lig’de kalıcı bir takım olmak istediklerini belirten Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “1-2 oyuncu daha transfer edeceğiz. Eski oyuncum Ersen Martin ile görüştüm ancak kendisi İspanya’da mutlu olduğunu söyledi” açıklamasını yaptı.
demiş rıza hoca
hani 4 tane nokta transferdi :(
Yukarı
boun26 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Nihat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 18:06
Klübümüz biir zamanlar Gs forması da giren Kongolu Ali Lukunku ile anlaşmıştır.Kendisi pazartesi kampa katılacak olup Eskişehir'e dönüşte de sözleşme imzalayacak.Mevkiisi forvet.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 228229230231232 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır