eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 218219220221222 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mutluesesli Liste gör
Yazar

İSMAİL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:17
TÜRKİYE'DEN basta trabzon ve beşiktaş olmak üzere avrupanın bir cok üst düzey takımları ilk kamp dönemine 30-35 kişilik kadrolarla giriyor hatta inter gecmiş sezonlarda toplamda 37-38 topcuyu lig maclarında kullandı.tamam biz interin gözden cıkardıgı oyuncuyu alamayız ancak bizimde işimize yarayacak ve kendi takımında yer bulamamış adamlar olabilir yani demem o ki satılık listesine konulmuş her adam kötü degildir bilmem anlatabildimmi? 
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:28
Ben sana anlatamamışım o zaman.Senin hedefin büyükse,büyük takımsan,ona göre futbolcu alırsın.Kamp sonrasında gönderilen futbolcuları alıyorsan,hedefin başkadır.Kendi takımının 24 kişilik kadrosuna giremeyen futbolculardan oluşan piyasadan ne kalırsa onu alacaksan,istediğini değilde,sana kadro dışı olarak sunulanlar arasından tercih yapmak zorunda kalıyorsun.Tabiki arasından iyileride çıkabilir,ama daha önce dediğim gibi,transfer politikan,senin takım olarak hedefinide az çok gösterir.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:30
Alıntı yapılan darknESS

yonetimin artik bir sekilde kaynak yaratmasi gerekli. yaratamiyorlarsa sakin krediyle falan borclanmasinlar bunlarin derdini cok cektik. 

Bankadan 5 trilyonluk kredi çekildi bile.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:38
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan esesliyiz

transferler tıkandı,baş sebepte nebi hatipoğlu.hani genel kurul öncesi takımı avrupa kupasına taşıyacak bir adaya kulübü tesli,m ederim demişti ve bu adayın halil başkan olduğunu söylemişti.eee noldu şimdi 8 trilyon temliklemi avrupa kupasına oynayacak bu takım.nebi başkan gerçektende insafsız çıktın.halil başkanın bu noktadan sonra nebi başkana şu sözü andırır kelimeler sözetmesi gerekir.fatih sultan mehmedin babası sultan 2.murad'dediği gibi 'Kabul ettim. Madem ki ben Devlet-i Aliye'nin padişahıyım, eğer sen padişahsan geç ordunun başına. yok eğer ben padişahsam emrediyorum ordunun başına geçeceksin
  olayi tamamen hatipogluna yikmakta hata olur. halil unal yonetimi birakirken ayni seyleri yapmisti. hatta gorevden ayrilan her yonetim yapti bunu. sonucta hatipoglunun fabrikada islerininde cok yolunda olmadigini biliyoruz yani adamin bu paraya ihtiyaci varsa cokta laf edilmez. yonetimin artik bir sekilde kaynak yaratmasi gerekli. yaratamiyorlarsa sakin krediyle falan borclanmasinlar bunlarin derdini cok cektik. artik elde ne varsa kullanicaz, biz destek olalim elimizden geldigince.
eminmisiniz halil ünalın aynı şekilde görevi bıraktığı zaman tepliğ koydurduğuna bence yanılıyorsunuz çünkü hatipoğlu sezon içinde taksit taksit ödedi ünalın parasını başkanın istediğide bu zaten benim aldığım gibi sende sezon içinde taksit taksit al diyor.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:39
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan darknESS

yonetimin artik bir sekilde kaynak yaratmasi gerekli. yaratamiyorlarsa sakin krediyle falan borclanmasinlar bunlarin derdini cok cektik. 

Angry
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:45
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan darknESS

Bu krediler alınırken ne ipotek ediliyor banner Bey?TFF'den gelecek paralar mı?Öyle ise zaten 4.5 trilyonu Nebi Hatipoğlu'na temlikli,kalanıda banka kredisine mi gidecek?Yoksa yöneticiler kişisel olarakmı kredi alıp kulübe kullandırıyorlar?
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:46
Alıntı yapılan FairPlay

Bu krediler alınırken ne ipotek ediliyor banner Bey?TFF'den gelecek paralar mı?Öyle ise zaten 4.5 trilyonu Nebi Hatipoğlu'na temlikli,kalanıda banka kredisine mi gidecek?Yoksa yöneticiler kişisel olarakmı kredi alıp kulübe kullandırıyorlar?

Yöneticilerin vecibe için verdikleri senetler ipotek edilmiş.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
hunter_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

SALİH
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:57
kayserispor ve kamberle anlaşımış takımımıza hayırlı olsun kaynak kanal26
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 18:04
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan FairPlay

Yöneticilerin vecibe için verdikleri senetler ipotek edilmiş.
Konu başka yere kayacak ama,yeri gelmişken sorayım.Şimdi bu vecibe olayına takıldım.Bu vecibeler peşin olarak verilse,kulüp kredi almak ve faiz vermek zorunda kalmayacak.Ama yönetim kurulu üyeleri vecibelerini ileri tarihli senetlerle veriyorlar,kulüpte bu senetleri ipotek ettirerek kredi alıyor,üstüne faiz ödüyor.Krediler geri ödenincede senetler verenlere iade ediliyor.Bu süreç zarfında yönetim değişirse,bu vecibelik senetler karşılığında yeni yönetimden devir parası alınıyor yada gelirlere  temlik koyduruluyor (son seçimde Nebi Hatipoğlu'nun 4.5 trilyonluk temliği gibi).Doğru  anlamışmıyım?

Eğer böyle ise,yönetim kurulu üyelerinden ve başkandan, karşılıksız olarak yapılan maddi bağışlar olmuyormu hiç? 
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 18:17
Alıntı yapılan hunter_26

kayserispor ve kamberle anlaşımış takımımıza hayırlı olsun kaynak kanal26

kayseri indirim mi yapmış ?
başka transferlerde geçti mi ?
Yukarı