eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 216217218219220 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 14:02
Alıntı yapılan escem26

Alıntı yapılan nöbetçi golcü...

Alıntı yapılan dayz26

bu yönetim hiç bir şey yapamaz sadece 2.ligden ve takımından kovulanları alır mehmet çakır dedıler yalannn ankaraspor alacak .birde her demeçte kolej takımı yapacaz demeleri yokmu midemi bulandırıyor ne koleji ya burası eskişehir başkan okul taımı deil kolej takımı yapacam dersen 5. hafta rıza ile birlikte gidersiniz millet bize gıpta ile bakıyomus milletin işi gücü yok bize gıptayla bakacak ne transfer ettinde gıptayla bakacak taraftarı kandırmayın lutfen bu transferlere en pahalı bileti satan sizsiniz yıllardır bu böyle ..EN BÜYÜK TARAFTARDIR TARFTAR OLMASA SİZ BİR HİÇSİNİZ.
Aynen katılıyorum.Kimse kendini kandırmasın.Umarım yanılırım ama ligin en zayıf takımlarından biriyiz.Bu zayıflığımızı taraftar desteğiyle azaltabiliriz ama bu bilet fiyatlarıyla tribünler dolmaz.

bunlar ne tuhaf ne yanlış sözler...kolej takımı denince neyin kastedildiğini anlıyomusunuz???
hocayı ve başkanı 5inci haftada yolladığımızda biriniz yönetim diğeriniz teknik direktörlük yapacak sanırım???başkanı şahıs olarak bende sevmesemde madem gerçekçi olmak istiyosunuz bu şehirde elini taşın altına sokacak kaç adam var bunuda düşünmüşsünüzdür...Bu gereksiz sözlerinizdir asıl mide bulandıran (lig başlamadan,takım tamamlanmadan herşeyi başan yıkan bu sözleriniz) Böyle büyük taraftarlık olmaz tek maç oynamayan takımı küme düşüren taraftar profilisiniz...
İşte kendisi gibi düşünmeyenleri küçümseyen,onların düşüncelerini yok sayan bir kişi daha.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 14:46
Arkadaşlar veya Kardeşler sezon başladı üç beş maç oynandı hepsinde yenildikte benimmi haberim olmadı ne bu yahu eleştiri tamamda bu artık eleştiri boyutundan çıkmış hakarete varan bir hal almış ne oldu Transfer sezonumu kapandı anlamakta güçlük çekiyorum tamam şu anki transferlerin yeterli olmadığını kaliteli 4 veya 5 adamın daha takıma kazandırılacağı yönetimcede deklere ediliyor o zaman bu kadar stres niye en kötüsü taraftar birbirine bu kadar hakarete varan sözleri nasıl söyler yönetime nasıl söyler futbolcusuna nasıl söyler sezon öncesi yapılması gereken moral mativasyon artık bölemi sağlanıyor insanın forma giresi gelmiyor bırakın abartıyı normal fikir alış verişi dahi yapılamaz hale gelmiş yazık benim taraftarım bu olmamalıydı
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:07
Alıntı yapılan 34mck26

arkadaşlar bende bir gariplikmi var bilmem ama şu kolej takımı lafı bana çok bejeke özentsi bir laf gibi geliyor sizlerde rahatsız olmuyormusunuz ?

geri kalan transferler bence kamp sonrası gelecek gibi duruyor çünkü istenen futbolcular zaten kendi takımlarında oynuyor.
  kolej takimi lafi yillardan beri vardir. genc mucadeleci surekli kosan takim anlaminda kullaniliyor. ozenti falan degil kimseye... ayrica kimse daha dogru durust transfer yapmamis bir kac takim disinda. zaten transferede cok ihtiyaci yok super lig takimlarinin belli kadrolari var. biz bu sene 10-12 ci olmaya calisicaz ve paramiz yok. yonetimede kizmayin parasi yoksa neden geldiler diye. baska adammi vardi deli gibi parasi olan. yaptiklarini elestirin ama gerekceleriyle. yok bu yonetimden adam olmaz, ozenti bunlar demek elestri degildir.  lig baslayincada felekat senaryolari yazilacak. aha dusuyoruz, hoca gitsin yonetim gitsin diye ama kim gelicek sizin bir alternatifiniz varmi yada yonetime talip baska birileri varmi?
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:08
Alıntı yapılan TMR 26

Arkadaşlar veya Kardeşler sezon başladı üç beş maç oynandı hepsinde yenildikte benimmi haberim olmadı ne bu yahu eleştiri tamamda bu artık eleştiri boyutundan çıkmış hakarete varan bir hal almış ne oldu Transfer sezonumu kapandı anlamakta güçlük çekiyorum tamam şu anki transferlerin yeterli olmadığını kaliteli 4 veya 5 adamın daha takıma kazandırılacağı yönetimcede deklere ediliyor o zaman bu kadar stres niye en kötüsü taraftar birbirine bu kadar hakarete varan sözleri nasıl söyler yönetime nasıl söyler futbolcusuna nasıl söyler sezon öncesi yapılması gereken moral mativasyon artık bölemi sağlanıyor insanın forma giresi gelmiyor bırakın abartıyı normal fikir alış verişi dahi yapılamaz hale gelmiş yazık benim taraftarım bu olmamalıydı

bu orta saha ile yenilceğimizi futbolu bilen insanlar görüyo.orta saha transferilazım.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:10
yahu bitmedi daha transfer sezonu... 1.5 ay var daha... sizce ugrasmiyormu yonetim transfer icin? hic aklima gelmezdi halil unal yonetimini koruyacagim ama haksizlik yapiliyor adamlara...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:23
Ayrıca çok büyük paralar dönüyo.Bazı arkadaşlar bu yönleri hiç düşünmüyo.Transfer konusunda yönetimde söylüyo orta sahaya transfer yapıcaz diye aksini iddaa etmiyolar ki.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:30
Olumsuz düşünen Sözde Eskişehirsporlular Lütfen yazmasın bizide ümitsizliği kaptırıyorsunuz...Biz bu takımın arkasındayız ve sonuna kadar elimizden qeldiğince destek cıkmaya calışacagız...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
haydibastıresesim Liste gör
Yazar

Mehmet Yılmaz
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:41
Haydi Halil Ünal güldür şu taraftarın yüzünü
Kalelerde eselim
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:41
neden herkesimin kendi yönetimi var neden bu takımı siyaset arenası gibi kullanıyorsunuz herkez yönetim konusunda tarafsız olmay dikkat etsin takımı görmeden olumsuz demeçler verilmesin eleştirilmesi gereken şey hatiboğlunun alacaklarına karşı koydurduğu tebliğ kararıdır başkan elimiz kolumuz bağlandı tebliği kaldırsın biz ona sezon içinde belirli taksitlerle ödeyelim demiş. kimsenin parası kalmadı bu takımda ne yapmaya çalışıyor anlamadım doğrusu olayları iyi analiz edelim güvensoy istifa hatipoğlu Clap
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
mutluesesli Liste gör
Yazar

İSMAİL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:49

arkadaşalr önümüzdeki 10 günlük süreçte transfer beklemek yersiz .çünkü bütün takımlar ilk kamp dönemindeler ve eksik yönlerini ve fazla yönlerini degerlendiriyorlar ilk kamplar bitince ellerinde fazla olan oyuncuları bırakmayı düşünürler bu bizim icinde gecerli eldeki kadro degerlendirilip eksik yönlere alternatif isimler bakılır performansı begenilmeyen adamlarda satılık listesine koyulur bence geç kalınmış bir durum yok hele bir ilk kamp dönemi bitsin taşlar oturmaya başlasın takviyeler elbet yapılacaktır

bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 216217218219220 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır