eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 214215216217218 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 02:01
Alıntı yapılan mak

Yapılması düşünülen 5 transfer için; Kaleci-Yasmin Buriç,santrafor-Zelimir Terkes , sol kanat-Kemal Yıldırım, orta saha-Altan , orta saha- Emre Toraman

Bence emre toraman yerine selçuk daha iyi gider.Süper ligde tecrübesi çok.
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 02:13
Bu 5 transfer bence, sadece Mehmet Çakır'a istenen paraya biter.Böylelikle kulübümüz maddi açıdan çok rahatlamış olur. Ve de daha kaliteli transferler yapılmış olur...Bırakalım onlar kadrolarında düşünmedikleri isimleri başka takımlara satsınlar.
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 03:04
Yönetim 3 büyüklerden kadro dışı kalacakları bekliyor olmalı!Zaten yabancılar dışında boşta olup  alınacak oyuncuda kalmadı sanırım!Allah yardımcımız olsun!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 08:24
Alıntı yapılan mr26

Yönetim 3 büyüklerden kadro dışı kalacakları bekliyor olmalı!Zaten yabancılar dışında boşta olup  alınacak oyuncuda kalmadı sanırım!Allah yardımcımız olsun!

Kardeşim ne 3 'ü ne büyüüğü?? lütfen dikkat..
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
çakarşimşek Liste gör
Yazar

şimşek
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 08:25
yabancıların ne olduğunuda bilemiyoruz tabi bomba çıkmasında .........
ölürüm ama ölürken eğzımda o kelime olur...eses
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 08:28
Alıntı yapılan nöbetçi golcü...

Alıntı yapılan dayz26

bu yönetim hiç bir şey yapamaz sadece 2.ligden ve takımından kovulanları alır mehmet çakır dedıler yalannn ankaraspor alacak .birde her demeçte kolej takımı yapacaz demeleri yokmu midemi bulandırıyor ne koleji ya burası eskişehir başkan okul taımı deil kolej takımı yapacam dersen 5. hafta rıza ile birlikte gidersiniz millet bize gıpta ile bakıyomus milletin işi gücü yok bize gıptayla bakacak ne transfer ettinde gıptayla bakacak taraftarı kandırmayın lutfen bu transferlere en pahalı bileti satan sizsiniz yıllardır bu böyle ..EN BÜYÜK TARAFTARDIR TARFTAR OLMASA SİZ BİR HİÇSİNİZ.
Aynen katılıyorum.Kimse kendini kandırmasın.Umarım yanılırım ama ligin en zayıf takımlarından biriyiz.Bu zayıflığımızı taraftar desteğiyle azaltabiliriz ama bu bilet fiyatlarıyla tribünler dolmaz.

bunlar ne tuhaf ne yanlış sözler...kolej takımı denince neyin kastedildiğini anlıyomusunuz???
hocayı ve başkanı 5inci haftada yolladığımızda biriniz yönetim diğeriniz teknik direktörlük yapacak sanırım???başkanı şahıs olarak bende sevmesemde madem gerçekçi olmak istiyosunuz bu şehirde elini taşın altına sokacak kaç adam var bunuda düşünmüşsünüzdür...Bu gereksiz sözlerinizdir asıl mide bulandıran (lig başlamadan,takım tamamlanmadan herşeyi başan yıkan bu sözleriniz) Böyle büyük taraftarlık olmaz tek maç oynamayan takımı küme düşüren taraftar profilisiniz...
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 08:46
Alıntı yapılan escem26

Alıntı yapılan dayz26

bu yönetim hiç bir şey yapamaz sadece 2.ligden ve takımından kovulanları alır mehmet çakır dedıler yalannn ankaraspor alacak .birde her demeçte kolej takımı yapacaz demeleri yokmu midemi bulandırıyor ne koleji ya burası eskişehir başkan okul taımı deil kolej takımı yapacam dersen 5. hafta rıza ile birlikte gidersiniz millet bize gıpta ile bakıyomus milletin işi gücü yok bize gıptayla bakacak ne transfer ettinde gıptayla bakacak taraftarı kandırmayın lutfen bu transferlere en pahalı bileti satan sizsiniz yıllardır bu böyle ..EN BÜYÜK TARAFTARDIR TARFTAR OLMASA SİZ BİR HİÇSİNİZ.
Aynen katılıyorum.Kimse kendini kandırmasın.Umarım yanılırım ama ligin en zayıf takımlarından biriyiz.Bu zayıflığımızı taraftar desteğiyle azaltabiliriz ama bu bilet fiyatlarıyla tribünler dolmaz.

bunlar ne tuhaf ne yanlış sözler...kolej takımı denince neyin kastedildiğini anlıyomusunuz???
hocayı ve başkanı 5inci haftada yolladığımızda biriniz yönetim diğeriniz teknik direktörlük yapacak sanırım???başkanı şahıs olarak bende sevmesemde madem gerçekçi olmak istiyosunuz bu şehirde elini taşın altına sokacak kaç adam var bunuda düşünmüşsünüzdür...Bu gereksiz sözlerinizdir asıl mide bulandıran (lig başlamadan,takım tamamlanmadan herşeyi başan yıkan bu sözleriniz) Böyle büyük taraftarlık olmaz tek maç oynamayan takımı küme düşüren taraftar profilisiniz...

escem çok haklısınClapClapClap
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
mersahin Liste gör
Yazar

Mustafa ERŞAHİN
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 08:51
Alıntı yapılan escem26

Alıntı yapılan dayz26

aynen katılıyorum. daha doğru dürüst takım çalışmadı bile, maç yapmadı ama siz oyuncuları da yönetimi de göndermeye çalışıyorsunuz. isimle olmuyor bu iş gördük.

bir de korkum var bunları söyleyenler "lig başında dediğimiz çıktı" diyebilmek için başarısızlığın yolunu gözleyecekler gibi bi hava estiriyo sanki.

Eskişehirde doğmadım,doymuyorum da ama Eskişehir sevdası sınır tanımaz...
Yukarı
çakarşimşek Liste gör
Yazar

şimşek
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 09:02
Alıntı yapılan mersahin

Alıntı yapılan escem26

Alıntı yapılan dayz26

aynen katılıyorum. daha doğru dürüst takım çalışmadı bile, maç yapmadı ama siz oyuncuları da yönetimi de göndermeye çalışıyorsunuz. isimle olmuyor bu iş gördük.

bir de korkum var bunları söyleyenler "lig başında dediğimiz çıktı" diyebilmek için başarısızlığın yolunu gözleyecekler gibi bi hava estiriyo sanki.

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
ölürüm ama ölürken eğzımda o kelime olur...eses
Yukarı
pelitahmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Pelit
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 09:09
takım daha maç yapmadı kalkıp villa yı felan alacak değiller zaten ligte oynan futbolun kalitesi belli bence bu adamlar bu lig için bize yeterli kimsenin zaten şampiyonluk veya ilk 5 gibi bir iddasi yok bu sene kümede kalalım bu ligte kalıcı olduğumuz gösterelim daha sonra büyük hedefler için futbolcu alınmalıdır. Zaten alt yapınız sağlam olmadıktan sonra ne kadar iyi futbolcu alabilirsiniz bu lige. Bu ligin üstünde futbolcu alabilen tek takım oda fenerbahçe geri kalan bütün transferler fasa fiso. bence bu ligte kalıcı olduğumuzu göstermeliyiz ve bu futbolcular çok kısa boy ortalaması olan ligimizde bize yeter hatta güzel işlerde çıkaracaklardır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 214215216217218 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır