eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212213214215216 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 00:00
Alıntı yapılan ES_Kadir

Evet ama burda değil başka bir yerde ben bizzat sormuştum o kişi de sağ bek demişti her neyse 2  bölgede de oynayabiliyor sonuçta. Eğer sizin dediğiniz gibi sağ açık olarak alındıysa 3 tane sağ açığımız oluyor ve gereksiz bir şişlik oluşuyor bu bölgede ve Koray'dan başka sağ bek kalmıyor o zaman sizin de dediğiniz gibi sağ bek almak gerekir . Ancak başkan Ünal kadro yapmıştı tahtaya sağ beke Sezgin ile Koray'ın adını yazmıştı bence yetersiz olur bu ikili çünkü Koray ne yazıkki  çok iyi değil Sezgin'in de asıl mevkisi değil.

aslinda ben Ozgur Ocal sag acik oynuyor diye hic birzaman cumle kurmadim.. hep ortanin sagi oynuyor dedim... 4-4-2 formasyonunda ortasahanin saginda oynar Ozgur... 4-2-3-1 seklinde olan bir diziliste 3'lunun saginda oynayanlar genelde sag acik oluyor... Serdar mesela buna ornektir...Ozgur'de sag acik oynar...oynamaz diye birsey yok..ama asil verimli oldugu yer ortanin sagi... Serkan ozdemir'e gelince ... onu alternatif ofansif ortasaha olarak gormek daha mantikli... burada asil problem ES-ES'in gelecek sene hangi taktikle oynayacagidir..

sagbek gerekli mi konusuna gelirsek... bence gerekli... o yuzden Fatih Sonkaya konusu onemli... konuyu tekrar okursunuz diye mesaji bir kez daha kopyaliyorum..

Alıntı yapılan Martin_Mistre

Sinan Turan'a yazik olmus...cezayi mutlaka haketti ...fakat begendigim bir oyuncuydu.... doping yetenekleri artirmaz... 23 yasinda ve 2 yil sonra hala genc olacak... seneye bosa cikacagini dusunursek bence akilda tutmak lazim... herneyse biz yine bu seneye bakalim..

gecen gun Kasimpasa'nin 10 numarasi ANDRE MORITZ demistim.. tekrar hatirlatiyorum... 21 yasinda ve gercekten istenilen ofansif ortasaha ozelliklerine de sahip bir oyuncu... ucuza alinabilir...

Zelimir TERKES , Hirvatistan ligi gol krali 29 macta 21 gol atmis... 27 yasinda... Bosna hersekli...muhtemelen de sozlesmesi bitmis olmasi lazim... takimimiza golcu lazim... alin bir tane leblebi gibi gol atan adam... yoksa isimiz zor... bakin Kocaelispor gitti Jestrovic'i aldi...32 yasinda ama yillarca Belcika'da filan gol kraliydi.. gecen sene de Sirp liginde 15 gol atmis... 

SERHAT AKIN'in da sozlesmesi kulubuyle sona ermis durumda..

ELKIN SOTO, bu ismi herkesin arastirmasini istiyorum... Mainz'da oynuyordu gecen sene... sakatliklarla bogustu ama son maclarda toparlandi.. halen bir sakatligi yok..  gercekten cok iyi bir ortanin solu ve sol acik oyuncusu.... Kolombiya milli takim formasini defalarca giymis... bir donem G.Saray'in gundemine gelmis ve alamamisti... suanda bonservisi yok... 28 yasinda... sol kanat icin aranilan adam olabilir...

ZLATAN BAJRAMOVİC, bu oyuncuyu ben degil Almanya'dan yazan arkadaslar tanitsa daha iyi olur.. Adnan Erden bey ve diger gurbetci ES-ES'liler de benimle hemfikir olacaktir ki bu oyuncu ES-ES'e sinif atlatir... Schalke 04'le gecen sene pek cok onemli maca cikti... Bosna Hersek'li... 28 yasinda... defansif ortasaha pozsiyonunda oynuyor.. ligin sonuna dogru sakatlandi ama hizla iyilesiyor... sozlesmesi suanda bitti ve bosta... E.Frankfurt kendisiyle ilgileniyordu...

Mutlaka ama mutlaka bir 2. kaleci transferi yapilmali..G.Saray Itandje transferini yaparsa Orkun Usak buyuk ihtimalle takimindan ayrilacak.... uzerinde dusunulmesi lazim..ya da  Ferhat Odabasi yine yapilabilecek uygun bir transfer olabilir bu nokta icin..

Ayrica bana bir turlu anlasilmamis bir konu gibi gelen sagbek pozisyonu var... Ozgur Ocal sagbekten cok ortanin sagi oynar... bunu gecen sene ligi seyreden herkes gordu...eger Ozgur ortanin sagi ise o zaman Koray'dan baska elimizde direk sagbek olarak kimse yok demektir... Koray iyi bir oyuncu ama super lig icin biraz gelistirmeli kendini ...o nedenle FATIH SONKAYA'yi defalarca yazdim FC PORTO takimindan kiralik veya satilik almak mumkun..kadrosunda 2 yildir dusunmedigi cok acik...

her yil  Turkcell super ligine cikan 3 takimdan 1 tanesi dusuyor 2 tanesi kaliyor gibi bir istatistik var ortada..  takimi yeniden yapilandirma konusunda iyi gidiyorduk ama durduk....para bittiyse yandik demektir... 4-5 transfer daha lazim yoksa alinan bunca transfer de bosa gidecek...

buradan Teknik Direktorumuz Sayin Riza Calimbay'a bir soru yoneltmek istiyorum... neden yakin bir donem oncesine kadar milli takim ve hatta G.saray, Besiktas'in kadrosuna katmayi dusundugu Emre Toraman'a HAYIR diyorsunuz... Emre Toraman'dan ne kadar daha kaliteli oldugu bilinmeyen, bunca yildir Kayserispor'da oynamasina ragmen kimsenin farketmedigi KAMBER konusunda bu kadar israrlisiniz??? Kamber de Emre'de ilk 11 oynayamaz diyorsak o halde Emre kalsa da hic degilse Kayserispor'a bosuna bonservis odemesek daha iyi olmaz mi?

Ulas, Ferhat, Emre Toraman ve Ersin... bu adamlar pekalada yedek olarak bile bir kadro derinligi saglardi... oysa simdi Gokhan Calisal'lar, Kamber'ler filan... gercekten anlamakta zorluk cekiyorum..

suanda herkes bekleme pozisyonuna gecmis, istanbul takimlari kimleri kadrodan cikaracak onlari bekliyor... umarim biz de bunlardan biri degiliz... Eskisehir'în daha yapabilecegi mantikli transferler var... yeterki istesin.

Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 00:11
"Ses getireceğiz"

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal "Bu Es-Es çok konuşulacak ve çok ses getirecek" dedi.
Dün Gerede kampına giden Başkan Ünal'ın ziyareti herkesi mutlu etti.
Dünkü antrenmanı baştan sona izleyen Halil Ünal gazetecilere "Kolej takımı gibiyiz. Herkes bize imreniyor, gıpte ile bakıyor. Kimseye bu havayı bozdurmayız. Biz ayaklarımızı yere sağlam basarak kısa ve uzun vadede önemli çalışmalar yaptık. Genç ve tecrübeli futbolculardan kurulu bir kadro oluşturduk." dedi.
Sözlerine sağlıklı bir yapılanma içinde olduklarını belirterek devam eden Ünal "Sahaya yüreğini koyan ve yılmadan sonuna kadar mücadele eden bir kadroya sahibiz. Bizim diğer takımlarla aramızda bir fark yok. Kimse o takımları gözünde büyütmesin, biz süper ligde ses getirecek ve en çok konuşulacak takım olacağız, sabır gösterirsek çok daha güzel günler bizi bekliyor" Şeklinde konuştu.
TRANSFER PLANLAMASI
"Transferde nokta atışlar yapacağız. Sola, ortaya ve forvete en az üç futbolcu daha transfer edeceğiz. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor." diyen Başkan Ünal, Mehmet Çakır transferi ile ilgili gelişmeler hakkında da bilgi verdi. "Gençlerbirliği'nden almak istediğimiz Mehmet Çakır'ın talipleri çok. Gençlerbirliği 2 trilyon bonservis ücreti istiyor" dedi.
Halil Ünal'ın transfer çalışmaları için salı günü Belçika'ya gideceği öğrenildi.

İVESA'YA HEDİYE
Baba olan Eskişehirspor'un 2.05'lik file bekçisi İvesa'ya doğum hediyesi getiren Halil Ünal'ın gelişi ile kamp hareketlendi. İvesa aldığı hediye için Ünal'a teşekkür ederken, Ünal pek çok futbolcunun ödemelerinin yapıldığını ödeme yapılmayanlara da ödeme yapılacağını söyledi.
11.07.2008
Sakarya Gazetesi
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 00:18
sayın başkan şu sesimizi önce bir stadımızda duyabilsek.başkan bizim stadda ses yok ses çünkü stadın kale arkaları yok çünkü mstadın üstü açık çünkü stadın akustiği yok ülkenin en büyük taraftarının takımına 12.adam olacağı bir stad yapabilirseniz işte o zaman bahsettiğiniz ses amerikadan bile duyulur.hadi başkan göreve adam gibi kale arkası trübünlerini yapmaya.
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 00:33

dikkat ediyorum başkan transfer dışında hiçbirşey konuşmuyor...transfer önemli elbette ama başkanımızın biraz da kurumsallaşma,tesisleşme,stadyum vb. projelerden bahsettiğini görebilsek çok iyi olucak.yapılan transferler hakkında söylenenler de hep aynı bunları duymaktan sıkıldım artık,kolej takımı,genç ve dinamik bir takım bilmem ne...ne neymiş nasılmış zaten sezon başlayınca görücez,bize başka şeyler söyleyin sayın başkan artık...

Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 00:34
bu yönetim hiç bir şey yapamaz sadece 2.ligden ve takımından kovulanları alır mehmet çakır dedıler yalannn ankaraspor alacak .birde her demeçte kolej takımı yapacaz demeleri yokmu midemi bulandırıyor ne koleji ya burası eskişehir başkan okul taımı deil kolej takımı yapacam dersen 5. hafta rıza ile birlikte gidersiniz millet bize gıpta ile bakıyomus milletin işi gücü yok bize gıptayla bakacak ne transfer ettinde gıptayla bakacak taraftarı kandırmayın lutfen bu transferlere en pahalı bileti satan sizsiniz yıllardır bu böyle ..EN BÜYÜK TARAFTARDIR TARFTAR OLMASA SİZ BİR HİÇSİNİZ.
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 00:59
Alıntı yapılan dayz26

bu yönetim hiç bir şey yapamaz sadece 2.ligden ve takımından kovulanları alır mehmet çakır dedıler yalannn ankaraspor alacak .birde her demeçte kolej takımı yapacaz demeleri yokmu midemi bulandırıyor ne koleji ya burası eskişehir başkan okul taımı deil kolej takımı yapacam dersen 5. hafta rıza ile birlikte gidersiniz millet bize gıpta ile bakıyomus milletin işi gücü yok bize gıptayla bakacak ne transfer ettinde gıptayla bakacak taraftarı kandırmayın lutfen bu transferlere en pahalı bileti satan sizsiniz yıllardır bu böyle ..EN BÜYÜK TARAFTARDIR TARFTAR OLMASA SİZ BİR HİÇSİNİZ.
Aynen katılıyorum.Kimse kendini kandırmasın.Umarım yanılırım ama ligin en zayıf takımlarından biriyiz.Bu zayıflığımızı taraftar desteğiyle azaltabiliriz ama bu bilet fiyatlarıyla tribünler dolmaz.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 01:02
Toraman-Üzülmez Antremanda

Kampta kavga ettikleri gerekçesiyle satış listesine konan Beşiktaş'ın iki kaptanı için Sinan Engin'den af talebi geldi. Oyuncular antrenmana çıktı.

http://www.haber7.com/haber/20080711/ToramanUzulmez-antrenmanda.php
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 01:04

Son transferlerimizi merakla bekliyorum eğer vasat isimler alırsak işimiz çok zor gerçekçi olmak gerekirse.Ligde kalmak için iç saha performansı çok önemli keşke paraya kıyıpta açığın üstünü kapatıp kale arkası yapsaydınız en iyi transferi yapardınız. Bunları yapsaydınız stad ful çeker ve inlerdi bu sayede de yenilmemiz hayli güç olurdu. Millet 2.ligde stadına tadilat yapıyor biz Süper Lig'e çıktık hala tık yok Angry

Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 01:06
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Toraman-Üzülmez Antremanda

Kampta kavga ettikleri gerekçesiyle satış listesine konan Beşiktaş'ın iki kaptanı için Sinan Engin'den af talebi geldi. Oyuncular antrenmana çıktı.

http://www.haber7.com/haber/20080711/ToramanUzulmez-antrenmanda.php
BJK bu.Her işte geri adım atar.Geçen senede ağlayıp ,Sivas maçına pafla çıkacaz dedi başkanları.Sonra ne oldu?Yemedi.Sözünü yedi.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 01:10
Bence,bonservislerin astronomik boyutlarda olduğu bu piyasada ,bonservisi elinde olan geçen sezon rize'de oynayan Altan alınabilir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212213214215216 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır