eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:26
şimdi sararın yaptıgı jestin aynısını sayın nebi hatipoglundan bekliyoruz. hadi nebi hatipoğlu kardeşim kaldır şu temliği lütfen kaldırr
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:31

Ya biz bu işi çok iyi biliyoruz yada Antalya hiçbirşey bilmiyo, yada tam tersi...

Biz bir sürü ya tutarsa mantığı ile 21 yaşında gençleri, ve 2 ay önce başkana veya yönetime sorsanız hiçbirisinin ismini bile duymadığı yabancıları topladık ve toplamaya devam ediyoruz.
Antalya ise ne yapıyor? bekliyor.. neyi?  yerli ve yabancı büyük klüplerin kadrolarında düşünmediği futbolcuların açıklanmasını. Doğru mu, yanlış mı? Bence doğru, çünkü büyük klube gelmiş adam mutlaka kalitelidir. O yada bu nedenden kadroda düşünülmediği için gönderilir yada kiralanır. örn: bizden gönderilen Zafer, Ferhat, Coşkun ve Ulaş gibi adamalara kötü topçu diyebilirmisiniz.
Şimdi Antalya gönderilen bu adamları meyva toplar gibi toplayacak, belkide bizim yarı paramıza.

Bir şey daha eklemek isterim, öyle bir takım kurduk ki, ya hiç gol yemeyiz yada kevgire döneriz.Bunu ortası yok bence. 
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:37
transferler kapalı kutu çok doğru.elimizde 3 tane hırvatımız var.iyi olduklarını umuyoruz.hemde takımı tutup götürecek kadar iyi olmaları gerekir.onlarda zaten umulan gibi çıkmazsa vay halimize.anderson kumaşı iyi diye düşünüyorum ama şu ana kadar kronok sakatlıkları rizede bekleneni verememiş olması düşündürücü.eyüplü ahmet,murat önür,abdullah gençlikleriyle geldiğine sevindiğimiz oyuncular ama hepsinin süper ligte direk oynayabilecek yetenekte olması lazım.bakın sol kanat gökhan çalışala kalacaksa halimiz harap.orta sahada umarım oğuz manisadaki arda örneğini oynar yoksa bir tek doğa kalıyor elde.serkan yaşı ileri ve kronik sakatlığı ile bana hiç güven vermiyor ancak belki iyi bir yedek olur.anlaşılan aylarca oyalandığımız takımın ilk ve en umut verici transferi gözüyle bakılan dahmane işide olmadı.tunuslulardan haber yok,hatiboğlunun bahsettiği 21 yaşındaki isveçli milli forvetin adı bile geçmiyor.rıza hocada zaten ofans oynamayı hiç sevmiyor biz kiminle nasıl gol atarız bilmem.lige neredeyse bir ay kaldı sayın yönetim ve biz yepyeni bir takım kurup uyum sağlamak zorundayız ama ilk kamp döneminde bence ilk onbirin altısı eksik.umarım kumar oynamıyoruzdur yoksa işimiz çok zor.yaptığımız transferlerden 2 si bile umduğumuz gibi çıkmazsa bu ligde çıra gibi yanarız.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:39
Çalışkan’dan Çalımbay’a övgü

Eskişehirspor'un geleceği hakkında neler düşünüyorsunuz?
Eskişehirspor'un Süper Lig'e yeniden çıkması, sadece kentinizde değil, bana göre tüm ülkede büyük sevinç oluşturdu. Buna en çok sevinenlerden biri de benim. Çocukluğumun geçtiği Eskişehir'de, daha 12-13 yaşlarındayken arkadaşlarımla birlikte stada girer ve büyük bir heyecanla o efsane Es-Es'i izlerdim. Rıza hoca yeniden yapılanmada Eskişehirspor'a büyük hizmetler verecektir. İşini çok seven, iş ahlakına sahip, dürüst ve karakterli bir arkadaşımızdır.
- Transferleri nasıl buluyorsunuz? Ayrıca sizden rica edilmesine rağmen çok iyi biliyoruz ki transfer çalışmalarından uzak durmak için azami gayret sarf ettiniz. Bunun sebepleri nedir?
- Bu güne kadar yapılan bütün transferler hocanın bizzat izleyip yönetime sunduğu isimler. Zaten transferlerde de sistem budur. Güvenilir bir hoca aldığınız zaman onun listesindeki oyuncuları takıma kazandırırsınız. Yönetim böyle davranarak bana göre en doğrusunu yaptı. Benim uzak kalmamın sebebi yapılan transferlerde bana ihtiyaç olduğunu düşünmememdir. 10'a yakın futbolcu alındı ve bunların hepsi de görev adamı.
-Mohamed Dahmane transferinde gelişmeler ne durumda?
-Dahmane, 2007 Haziran ayında 900 bin euro bedelle Belçika'nın 1'inci Lig takımı Mons'tan, Genk'e transfer oldu. Ancak 2008 Ocak ayına kadar kulübüyle bir takım sorunlar yaşayınca, sözleşmesini tek taraflı feshederek eski takımı Mons'a geri döndü. Dahmane Mons'la 6 aylık yeni mukavele imzaladı artı 3 yıl da opsiyon koydurdu. Bu şu demektir: 6 aydan sonra iki taraf anlaşırsa sözleşme 3 yıl daha uzar. Ben bu şartların tamamını bildiğim için, normal FIFA kurallarına göre bu futbolcunun bonservissiz olarak transfer edilebileceğini biliyorum. Konuyu Belçika Futbol Federasyonu ile de görüşerek Dahmane'yi Eskişehir'e getirdim ve ön anlaşmayı yaptırdım. Ancak Mons Kulübü kurallara aykırı davranarak futbolcunun sözleşmesini tek taraflı uzattı ve Belçika Futbol Federasyonu'na sundu. Burada yapılacak şey, futbolcunun FIFA'ya gitmesidir. Bu da yaklaşık 6-7 ay sürecek bir prosedürdür. Yani Dahmane'nin 6-7 ay futbol oynamaması söz konusu. Ben kendisiyle sürekli görüşüyorum. Eskişehirspor'a kesinlikle gelmek istiyor. Gidip Mons kulüp başkanıyla bizzat görüşüp sorunu en kısa zamanda halletmeye çalışacağız. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki; Dahmane Eskişehirspor'un Mons Kulübü'ne bir ödeme yapması halinde, bunu kendi alacaklarından düşmeyi de kabul etti. Bu konudaki düşüncesini başkan Halil Ünal'a çektiği faks mesajında da teyit etti. Yani Dahmane Eskişehirspor'da oynamayı işte bu kadar istiyor.
- Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan futbolcuya ve size bir ödeme yapıldığını söyledi. Bu konuda ne söyleyeceksiniz?
- Bir yanlış anlama söz konusu. Futbolcuya hiçbir şekilde ödeme yapılmamıştır. Dahmane'nin Belçikalı menajeri için bir çek kesilmiştir. Bu çek de istenildiği dakikada Eskişehirspor yönetimine iade edilir.
- Mohamed Dahmane'nin özellikleri nelerdir, Eskişehirspor'a yararlı olur mu?
- Dahmane çabuk, topla direkt kaleye giden, kolay rakip ekarte edebilen çok yönlü bir futbolcu. Turkcell Süper Ligi'nden en az 5-6 kulüp kendisini istedi. Hatta 400-500 bin euro bonservis bedeli ödemeye hazır kulüpler bile vardı. Ama ben mukavelesindeki boşluğu bildiğim için Eskişehirspor'a katkı olsun diye bedava almak için çaba harcadım. İnşallah çabalarımızın karşılığını alırız.
09.07.2008
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:42
yönetim tecrübesiz olursa böyle olur rızda hocada birşey bildiği yok zaten kaçar gider burası süper lig yönetim oftaşa özeniyor heralde orada cavcav var adam kurt olmuş kolej takımı yapacaklarmış burası okul deil yönetim şakasıda yok bu işin burası eskişehir bu takım bırak gol atmayı pozisyona bile giremez sen oynat orta sahada m.akif  denen herifi adam bank asyada oynayamadı rezıl ettı bızı buradamı oynayacak sonra gokhan calısal denen zat ne yaptı kulubede yattı durdu bır faydası olmadı onunda pesınden kosun aman baska takıma felan gıder yazık olmasınn ne yapıyosunuz?ferhat gıbı yuregıyle oynayan adamı yolla bu fotboldan anlamayan adamları takımda tut yuhh yaa bu kadar olurr bari çoşkunu yollamayında gol atacak adamımız olsun ....
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:44
yeni gelen futbolculardan tayfun, oğuz, nadereviç, anderson, murat önür çok kaliteli topçular bize kesin faydalı olacaktır diğer yeni gelen futbolcularında nesıl performans göstereceklerini merak ediyorum inşallah başkanın dediği gibi hepsi birer aslan parçasıdır bütün rakipleri parçalarız
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:45
nefret ettim su super denen ligten ya... 12-13 yasindan beri izlermis oymus buymus. nerdeydiniz daha once madem bu kadar sevincektiniz bi katkiniz oldumu. sevmiyorum menejerleri, super ligte donen dalgari, basariya bagli taraftari... 2B deyken ne bunlar vardi nede istanbul ozentileri...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 23:48
Alıntı yapılan dayz26

yönetim tecrübesiz olursa böyle olur rızda hocada birşey bildiği yok zaten kaçar gider burası süper lig yönetim oftaşa özeniyor heralde orada cavcav var adam kurt olmuş kolej takımı yapacaklarmış burası okul deil yönetim şakasıda yok bu işin burası eskişehir bu takım bırak gol atmayı pozisyona bile giremez sen oynat orta sahada m.akif  denen herifi adam bank asyada oynayamadı rezıl ettı bızı buradamı oynayacak sonra gokhan calısal denen zat ne yaptı kulubede yattı durdu bır faydası olmadı onunda pesınden kosun aman baska takıma felan gıder yazık olmasınn ne yapıyosunuz?ferhat gıbı yuregıyle oynayan adamı yolla bu fotboldan anlamayan adamları takımda tut yuhh yaa bu kadar olurr bari çoşkunu yollamayında gol atacak adamımız olsun ....
tamam yukarda negüzel yazmisin cavcav kurt diye buna katiliyomda bu kurt sayin cavcav anlayamadimi ferhatin bukadar iyi bir kaleci oldugunu Wink
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 00:04
Arkadaşlar "ya tutarsa mantığıyla alınan futbolcular" eleştirisine katılmıyorum. Anladığım kadarıyla Dahmane dışında alınan futbolcular Rıza hocanın bizzat izleyip istettiği oyuncular. Sanırım Dahmane bülent uygun'un tavsiyesi Rıza hocaya.türkiye'de 4 klüp birden istedigine göre kötü topcu degildir heralde.alınan alındı. su saatten sonra bize destek vermek düser. 
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 00:09
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Ya biz bu işi çok iyi biliyoruz yada Antalya hiçbirşey bilmiyo, yada tam tersi...

Biz bir sürü ya tutarsa mantığı ile 21 yaşında gençleri, ve 2 ay önce başkana veya yönetime sorsanız hiçbirisinin ismini bile duymadığı yabancıları topladık ve toplamaya devam ediyoruz.
Antalya ise ne yapıyor? bekliyor.. neyi?  yerli ve yabancı büyük klüplerin kadrolarında düşünmediği futbolcuların açıklanmasını. Doğru mu, yanlış mı? Bence doğru, çünkü büyük klube gelmiş adam mutlaka kalitelidir. O yada bu nedenden kadroda düşünülmediği için gönderilir yada kiralanır. örn: bizden gönderilen Zafer, Ferhat, Coşkun ve Ulaş gibi adamalara kötü topçu diyebilirmisiniz.
Şimdi Antalya gönderilen bu adamları meyva toplar gibi toplayacak, belkide bizim yarı paramıza.

Bir şey daha eklemek isterim, öyle bir takım kurduk ki, ya hiç gol yemeyiz yada kevgire döneriz.Bunu ortası yok bence. 

Ya bakın işte 96 da sizin dediğinizi yapmıştık sözde büyük olan takımların futbolcularını toplamıştık.Şimdi Antalyanın yapacağını biz yapsak buradan bir feryat kopardı küme düşeriz diye.Gençlerin içinde tanıdığım veya adını duyduğum tek isim Oğuz Sabankay ki bence süper bir performans göserecek allah onu ve tüm futbolcularımızı sakatlıktan ve cezalardan korusun.Ben ne ümitliyim nede ümitsiz lig başlayınca göreceğiz herşeyi ama 2 iyi transferle ümitlerim yeşerir.
S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 207208209210211 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır