eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 200201202203204 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 19:10
Ahmet Sağlam solbek değil mi? Murat ve Ahmet Sağlam solbek için yeterli değiller midir?
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:05
Gökhan Çalışalmı hayret sayın rıza hocam eger sen bu trnasferi istiyorsan bende senin  hocalığından inan şüphe duyarım. ya gökhan çalışal bırak top oynamayı kumda bile oynayamaz ya. biz bile tarftar olarak onun futbol ıle uzaktan yakından ilgisi olmadıgını görebildik eger sen göremediysen pes dogursu dahada ben bişey demiyorum.. ya gönderdiğiniz ersin bile bundan 215 gömlek üstün bir futbolcu ya. güldürmeyin adamı allah aşkına yönetimden biri çıkıpda bu şaka desin yaaa. eger gokhan a kaldysak vay halimize bizim...Migdem bulandı bu haberi okuyunca işin açıkcası...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:10
böyle transfer yapacağına hiç yapmayın daha iyi rıza hoca ne yaptığını bilmiyor yönetimde bilmiyor yazık valla olan esesime olacak nerede işe yaramaz adam var transfer ettiler
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:10
Alıntı yapılan olumune_eses

Gökhan Çalışalmı hayret sayın rıza hocam eger sen bu trnasferi istiyorsan bende senin  hocalığından inan şüphe duyarım. ya gökhan çalışal bırak top oynamayı kumda bile oynayamaz ya. biz bile tarftar olarak onun futbol ıle uzaktan yakından ilgisi olmadıgını görebildik eger sen göremediysen pes dogursu dahada ben bişey demiyorum.. ya gönderdiğiniz ersin bile bundan 215 gömlek üstün bir futbolcu ya. güldürmeyin adamı allah aşkına yönetimden biri çıkıpda bu şaka desin yaaa. eger gokhan a kaldysak vay halimize bizim...Migdem bulandı bu haberi okuyunca işin açıkcası...

ünal bey ben haberin yanlış bir anlamadan ibaret olduğunu düşünüyorum açıkçası.  bence  bu haberi geçen arkadaş  bahsi geçen ismi yanlış duymuş ve de basına aktarmıştır.  zira kimse gökhan çalışalın süper ligde oynayabileceğini bana ve de futbol kamuoyuna inandıramaz.  yanlış anlaşılmadır ,  sıkmayın canınızı
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:12
birçok sitede gördüm gökhan çalışalla anlaşmak için görüşme yapacakmışız. nedenide gökhanın kalmak istemesiymiş. heralde kalmak istiycek bide gitcekmi.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:18
Rıza Zeydan :
"Gökhan Çalışal ile görüşmeler yapacağız.Kalmasından yanayız ama görüşmeden de kesin bir şey söyleyemiyoruz."
Bazı arkadaşlarımız rıza hocaya yüklenmiş belkide yönetim istiyordur ?

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:18
umarım sizin dediğiniz gibi olur fırat kardeşim ama ulusal basında yayınladıgı üzere bu haber gerçek bir haber ve rıza zeydanın agzından çıkan sözler.. sayın rıza zeydan siz bu işten anlamıyosunuz kardeşim en iyisi bırakın gidin ya yönetimi. taraftarın istemediği bir futbolucuyu isteyen bir yönetim varsa durmasın gitsin yaa. tarftar bıle bu yönetimden daha iyi yöneticillik ve trnasfer araştırması yapar.. Gökhan ÇALIŞALI İSTEMİYORUZ KARDEŞİMMMMMMMMM
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:21
Alıntı yapılan gimp

Rıza Zeydan :
"Gökhan Çalışal ile görüşmeler yapacağız.Kalmasından yanayız ama görüşmeden de kesin bir şey söyleyemiyoruz."
Bazı arkadaşlarımız rıza hocaya yüklenmiş belkide yönetim istiyordur ?

GİMP kardesım o haberin devamını okursan eger rıza hocanında ıstedıgını gorursun bay ben yazayım haberın devamını kaynak ajanspor
Zeydan, iç transferde Gökhan Çalışal ile masaya oturacaklarını belirterek, Gökhan Çalışal'ın, Eskişehirspor'da kalmak istediğini ifade etti.

Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın da Çalışal'ın takımda kalmasından yana olduğunu anlatan Zeydan, şöyle devam etti:
''Gökhan Çalışal ile görüşmeler yapacağız. Kalmasından yanayız ama görüşmeden de kesin bir şey söyleyemiyoruz. Zafer Şahin ve Emre Toraman'a antrenman çizelgesi verildi. Futbolcular alt yapıda idmanlara çıkacaklar. Hem onların formdan düşmemeleri hem de takım bulmaları için alt yapıda idmana çıkmaları gerekiyor. Kendilerini hazırlayacaklar ve takım buldukları an kulüpten ayrılacaklar. Onlara takım bulmaları konusunda yardımcı olacağız. Emre ve Zafer iyi futbolcular. Ancak, Eskişehirspor kadrosunda bulunamayacaklar.''
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:24
Birde şu var yönetim derseki para yok rıza hoca diye o açıdan dedim.İnşallah kalmaz onun yerine en kötü genç bi yabancı transfer etsek hem aynı maaliyet hem daha verim alırız.

6+2

Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 20:25
ayrıca benim anlamadığım gökhan çalışalla kalması için neden görüşme yapıyorsunuz ki?  kal  dersiniz;  zaten o da göbek ata ata kalır.   çok para falan da istemez korkmayın sakın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 200201202203204 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır