eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:30
Rıza Zeydan,basın toplantısında İbrahim Üzülmez ve Toramanı istemiyoruz,bizim için futbolcunun ahlakı birinci sırada demiş,ardından geçen sene boluspor kampından aleme gidip içip s.çan, kadro dışı kalan Gökhan Çalışal'la anlaşabiliriz demiş.Bu ne perhiz,bu ne lahana turşusuAngry.
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:30
Alıntı yapılan esesliyiz

Rıza Zeydan,basın toplantısında İbrahim Üzülmez ve Toramanı istemiyoruz,bizim için futbolcunun ahlakı birinci sırada demiş,ardından geçen sene boluspor kampından aleme kaçıp  içip s.çan, kadro dışı kalan Gökhan Çalışal'la anlaşabiliriz demiş.bu ne perhiz,bu ne lahana turşusuAngry.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:32
Şaka mı bu ya ? Ne Çalışal'ı bu oyuncuyu tutacağına PAF takımımızın sol bekini oynatalım daha iyi en azından maliyeti olmaz ondan da kötü oynayacağını sanmıyorum ayrıca Eyüpspor'dan aldığımız Ahmet sol beke yedek olsun diye alınmadı mı ? Bu haberlerden sonra anlıyorum ki büyük maddi sıkıntı içindeyiz. Başka türlü kimse bu oyuncuyu kadroda tutmaz.

Bi de inşallah Kamber'i Antalyaspor alır çünkü ne Doğa'dan ne de Birol'dan iyi değil.Ya Selçuk ile Fahri'den birini alsınlar ya da hiç adam almasınlar ön liberoya laf olsun diye para saçmayalım.

Kamber'i almakta zorlanan Gökhan Çalışal gibi 2.ligde bile kötü oynayan bir oyuncuyu kadroda tutan bir yönetimden yıldız topçu beklemek ve Mehmet Çakır , Engin Baytar gibi yetenekli oyuncuları almasını beklemek inandırıcı gelmiyor .
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:38
Gökhan Çalışal kalacağına Ersin kalsaydı... Biz mi anlamıyoruz topçudan yoksa Gökhanda bizim göremediğimiz gizli bir yetenek mi var.... liga bile cok ona... illa biri kalacaksa Ersin olsun bari... hiç değilse canı isteyince top oynuyor...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:46
Gökhan kalacağına git yabancı oyuncu al sonuçta 6+2.Gökhanla aynı maliyetli yabancı oyuncu ondan daha iyi oynar.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:51
Vallahi yönetimi anlamakta zorluk çekiyorum.Ne yapmaya çalışıyolar anlamadım.Gökhan çalışalla SÜPER LİGDEKİ ESKİŞEHİRSPOR'da kalması için görüşceklermiş öylemi.Vay anasını be bu kadar iyiymiymiş bu adam.Geçen sene bazı maçlarda oynadı.İzledik ve görüşüm şudur ki ne ofansta nede defansta Koca bir 0.Hiç birşey göremedim ben gökhanda.Takımda kalması çok yanlış.Benim fikrim Gökhan çalışal bank asya 1.ligde bile ilk 11 de oynayacak bir futbolcu değil.Takımda kalması çok gereksiz ve boşuna para vermiş oluruz...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:56
Alıntı yapılan ekukrer

Gökhan Çalışal kalacağına Ersin kalsaydı... Biz mi anlamıyoruz topçudan yoksa Gökhanda bizim göremediğimiz gizli bir yetenek mi var.... liga bile cok ona... illa biri kalacaksa Ersin olsun bari... hiç değilse canı isteyince top oynuyor...
Bildiğiniz gibi Boluspor Ersin'İ takıma katmak istyor.kimbilir, siz bize Ersin konusunda kolaylık yapın bizde Gökhan konusunda yapalım mantığıda olabilir.Belki de bizim yönetim bedava sirke baldan tatlıdır mantığı sergiliyor.
Az öncede dediğim gibi kimbilir?
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 18:59
Alıntı yapılan esesliyiz

Alıntı yapılan ekukrer

Bildiğiniz gibi Boluspor Ersin'İ takıma katmak istyor.kimbilir, siz bize Ersin konusunda kolaylık yapın bizde Gökhan konusunda yapalım mantığıda olabilir.Belki de bizim yönetim bedava sirke baldan tatlıdır mantığı sergiliyor.
Az öncede dediğim gibi kimbilir?

Sayın esesliyiz gökhan çalışal zaten bizim takımın oyuncusu.Boluyla alakası kalmadı.Bonservisi bizdeydi
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 19:03
Ben kiralık sanıyordum.Teşekkürler...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 19:04
Gerçekten şaka gibi.. Kimse kusura bakmasın da Gökhan Çalışal 2.Lig'de belki yedek bekleyebilecek kapasitede oyun çıkardı bugüne kadar. Onun yerine altyapıdan oyuncu oynatmak bile daha mantıklı olacaktır. Onu geçtim Murat Önür'ün yedeği olarak, Sezgin var. Hiç olmadı Ersin'i düşünebilirlerdi.  Ama bakıyorum da tam bir defans takımı olduk. Takımımızın yarısı defans neredeyse. Herhalde topluca savunma yapmayı planlıyor teknik direktörümüz...
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır