eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 23:53
Bu gidişle Golü çıkıp biz taraftarlar atıcaz heralde... küme düşen Rize'den alınan Anderson mu? genç Abdullah mı? yoksa geçen sezon toplasan 6-7 maç oynayan Ömer'e mi? güvenip yola çıkacağız... Yönetimin ve Rıza Hocanın bu konuda bir an önce birşeyler yapması lazım... Yoksa Golcüsüz oynayacağız... Sadece defans ve orta sahayla olmaz bu iş,, hemde sağlam bir golcü şart!!!
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 23:56
Arkadaşlar sizce bu neyi anlatıyor :
4 TAKVİYE DAHA
Transfer çalışmalarının devam ettiğini de belirten Akman, "2 yabancı, 2 yerli olmak üzere 4 oyuncu daha almak için yönetim çalışmalarını yürütüyor.
Bu dört oyuncu takımda direk oynayabilecek isimler olacak. Bu transferleri yapmak için sabırlı bir çalışma ürütüyoruz. Hata yapmamak için aceleci davranmıyoruz" dedi.

Yönetim ortasahaya güzel oyuncu transfer etmek için uğraşıyo.3 ortasaha alsalar 1de forvet alırlar tamam.

Ayrıca şu küme düşen oyuncu lafını kullanmayın komik oluyorsunuz küme düşen antalyanın oyuncularının nereye gittiklerini bir araştırın.Manisanın küme düşen oyuncularının nereye gittiklerini bi araştırın.
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:02
Bizim forumdakiler futbol profösörü. Rıza Çalımbay bi naneden anlamaz. Sana katılıyorum Yücel kardeşim.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:02
Biraz daha sakin olsak.O beş hafta izlesek ondan sonra karar versek daha iyi olmaz mı? Çok aceleci davranıyoruz.
4 takviye daha yapılacakmış.Bence bunların 4'ü de ileriye dönük adamlar olacak.Hadi bir tane ön libero alsak,bir sol açık,bir hücuma dönük orta saha,biri de bitirici forvet olacaktır.Hemen yargılamayalım.Önce bir izleyelim,gözlem yapalım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:03
TRANSFER SÜRECEK
Öte yandan transfer çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor’da Başkan Halil Ünal futbolcularla görüşmelerine devam ediyor. Fenerbahçe’nin ilk etap kamp çalışmasının bitmesini bekleyen Selçuk Şahin’in Aragones’in bu futbolcuya yol vermesi durumunda Selçuk Eskişehirspor’lu olacak. Mehmet Çakır transferi için de Bakan Unakıtan devrede.

Sonhaber Gazetesi

07.07.2008
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:05
Maliye Bakanıda devreye girmiş.Bu bize birazdaha kolaylık sağlar.Yönetim şuanda Mehmet Cakır transferine kitlenmiş durumda.ALırsak Cok güzel olucak.
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:08
Alıntı yapılan gimp

KAPTAN SERKAN
Diğer taraftan Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın istediği doğrultusunda takım kaptanlığı görevi ise Serkan Özdemir'e verildi. Geçtiğimiz sezon takımın atom karıncası olan Serkan'ın, yardımcıları ise henüz belirlenmedi.
07.07.2008

Sakarya Gazetesi

Bence Mustafa Sevgi de olabilirdi kaptan. Serkan'ın ilk 11'de çıkacağını düşünüyorlar demek ki kaptan yapmışlar.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:08
Engin Baytarı'da istemişdi bizim başkan cavcavdan enginide alabilirsek güzel olur.
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:14
ZELIMIR TERKES, fikrini bir kac arkadasin daha begenmesi sevindirici... kendisi gecen sezon Hirvatistan liginin gol krali.. Bosna Hersek'li ve sozlesmesi sanirim bitti... 27 yasinda.. takimda bunca Hirvatistan liginden gelen oyuncu varken bize gelmesi zor olmaz diye dusundugum icin dün onermistim... esasen ben Dahmane'nin geleceginden de, gelse bile cok yararli olacagindan da emin degilim... bir ekol takip ediliyorsa  "Zelimir Terkes" mantikli bir secim olurdu..

ANDRE MORITZ, bu adami nasil unuttuk bilmiyorum... 21 yasinda ve Kasimpasa'da ozellikle son maclarda sahada fazla sans bulmaya basladikca basarili olmustu... arka arkaya goller atiyordu... ideal bir hucuma dönük orta saha... Kasimpasa kulubuyle olan iyi iliskilerimiz sayesinde bu oyuncuyu takima kazandirmaliyiz..ilerde cok iyi para da kazanabiliriz... mutlaka uzerinde dusunulmeli.. youtube'ta goruntuleri var..

KEMAL OKYAY, Kayserispor'la ilgili haberlerde herkes Kamber'e odaklanmis oldugu icin bu oyuncunun ismi gozden kaciyor... Engin Baytar'i Genclerbirligi'nden pahaliya alacagina , gecen sene en az onun kadar iyi performans gosteren 23 yasindaki Kayseri'nin U-20 Milli oyuncusu Kemal Okyay'i almak en dogru transferlerden biri olacaktir..

FAHRI TATAN, mutlaka ortasahaya dinamizm arayan, Super Lig tecrubesi eksik takimlarin kadrosunda bulundurmasi gereken genc bir isim... Ugur Inceman transferi ile Besiktas'ta bosa cikti denebilir.. Riza hocanin Besiktas'la olan baglantisini kullanmasi lazim..

yukarida 2 yabanci 2 yerli transferi icin toplam 4 isim onerim var.. ancak bu takima yerli veya yabanci mutlaka Super Lig tecrubesi olan bir kaleci fayda saglar.. goruntuye gore G.Saray bir yabanci kaleci alacak.. o halde ORKUN USAK bizim icin iyi bir secenek olabilir...

bu son 4-5  transferle lige umitle baslayabiliriz diye dusunuyorum... cok fazla pahali olacagini da dusunmuyorum... Oguz Sabankay'in da soylendigi gibi bonservisi alinabilirse mukemmel olur... bence Mehmet Cakir'la, ne yapacagi belli olmayan Dahmane'yi filan bekleyip zaman kaybetmeyelim... Kamber ise bu takima pek bir katki saglayacak oyuncu degil.. bir an once takimin eksikleri tamamlanip Avusturya kampina yetistirilmeli... son transferler cok onemli...
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 00:18
Alıntı yapılan Martin_Mistre

yukarida 2 yabanci 2 yerli transferi icin toplam 4 isim onerim var.. ancak bu takima yerli veya yabanci mutlaka Super Lig tecrubesi olan bir kaleci fayda saglar.. goruntuye gore G.Saray bir yabanci kaleci alacak.. o halde ORKUN USAK bizim icin iyi bir secenek olabilir...

orkun usak gs de yedek kaleci olmak istemiyor onun için ayrılmak istiyor şampiyonlar liginde oynayan takımda yedek kalmak istemeyen bizde hiç kalmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır