eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 sezonu Mohamed Dahmane

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cenk26es Liste gör
Yazar

Cenk TOKGÖZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 19:50
dahmane yi bir an önce bitirmemiz lazım. Çok iyi bir futbolcu .
Es Es bize bir alınyazı sevdamız siyah kırmızı. Şampiyonluk görmeye yetmesede nefesim senin için ölmeye değersin ESES im...
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 21:10

Dahmane kulübünden çıkış vizesini alamamış,, büyük ihtimalle bu transfer gerçekleşemeyecek gibi görünüyor... İyi sayılacak transferlerden biriydi,, inş bu pürüzler halledilir... Ayrıca bizimle ön protokol imzaladığı için gelmezse tazminat ödemek zorunda kalacakmış...

**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 21:41
Alıntı yapılan haydibastıresesim

http://www.goal.com/tr/Articolo.aspx?ContenutoId=765486
Arkadaşlar burada da söylemiş Dahmane işi yalan oldu, adam Es-Es imizi yarı yolda bıraktı.
Eğer öyle bişey olursa bu oyuncunun Allah belasını versin.

Ama Mikari yoldaymış. İnşallah hayırlısı olur
  adam gelirken kral sorun cikti gelmedi bela... nasi bi zihniyete sahibiz ya?!
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 21:57

Arkadaslar son duydugum bilgileri paylasmak istiyorum. Burada teknik direktor onu istemiyor ama mons un baskani 500 binden fazla bonservis bedeli istiyor. Adam bedava aldi oyuncuyu simdi bize pahaliya satmaya calisiyor tek problem oymus. Mons taki arkadaslar oyle soyluyolar.

Bu belkide son bilgerimi aktariyorum yarin eskisehire geliyorum tatile. Ama elimden geldigi kadar bilgi vermeye calisacagim bu transfer daha sonuclanmasza belcikadaki arkadaslarimdan bilgi alirim
ANTI BIZANS
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 22:50
Bilgiler için sağol lokerenli.Gelmezse tazminatı öderler..bu kadar basit
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 22:54
    Murat Önür'de bize Konya ile ön protokol imzaladığı halde gelmişti.Bakalım Dahmane durumunda son olarak neler yaşanacak?Bana da  transfer biraz zora girdi gibi geliyor ama yine de belli olmaz.Neyse biri gider,diğeri kalır.Biz büyük bir takımız mutlaka alternatif isimler üzerinde uzlaşı sağlanır ve kadronun devamı sağlanır.
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 23:04
Alıntı yapılan huso_26

Murat Önür'de bize Konya ile ön protokol imzaladığı halde gelmişti.Bakalım Dahmane durumunda son olarak neler yaşanacak?Bana da  transfer biraz zora girdi gibi geliyor ama yine de belli olmaz.Neyse biri gider,diğeri kalır.Biz büyük bir takımız mutlaka alternatif isimler üzerinde uzlaşı sağlanır ve kadronun devamı sağlanır.

Belki iki ön protokol arasındaki şartlar arasında farklılık vardır , tazminat olup olmaması veya miktarın azlığı gibi. Umarım Dahmane gelir , kendisini izleme gibi bir fırsatım olmadı ama kumaşı kaliteli gibi hissediyorum.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 23:13
Sözleşmesi süren bir futbolcu ile kulübünün haberi ve onayı olmadan transfer görüşmesi yapmak bile suçtur. Ön protokol imzalamak daha da büyük suçtur. İmzalanan ön protokolun da hukuki geçerliliği yoktur. Dahmane'nin kulübü bizim kulübü UEFA'ya şikayet etse tazminat kazanabilir, futbolcumuzun aklını karıştırıyorlar, verimini düşürüyorlar, etik olmayan şekilde transfer etmeye çalışıyorlar diye.

Serbest kalmış bir futbolcuya ön protokol imzalatılabilir ve bundan cayması durumunda tazminat talep edebilirsiniz. Yusuf Şimşek, Önder Turacı örneğinde olduğu gibi.

Bizim kulüp Dahmane'nin bonservis bedelini kulübüne yatırmış olsa, Dahmane buna istinaden ön protokol imzalasa, sonradan vazgeçilse o zaman biz haklı oluruz ve tazminat hakkımız doğar. Ama haberlerde sorunun zaten bonservis bedeli olduğu söyleniyor. Bonservis bedeli yatırılmış olsa böyle de bir sorun olmaz zaten.

Benim anladığım Dahmane bizim yönetime ben bonservisimi kulüpten kendim alırım garantisi vererek görüşme yapıldı, şimdi de bonservisini alamıyor, bizimkiler de bonservis ödemeye yanaşmıyor.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 23:36
Bazı arkadaşlar izlemediğimiz bu oyuncuya star muamelesi yapıyorlar şaşırıyorum daha tanımıyoruz bile bu oyuncuyu belki de iyi oyuncudur ama olmazsa olmasın ne yapalım başka oyuncu mu yok ? Varol Aydın araştırmış hocasıyla takışmış lüks ve para düşkünü biriymiş .Benimde Belçika'da oturan akrabalarım var onlara sordum idare eder dediler yani öyle söylenildiği gibi ahım şahım bir futbolcu değilmiş. Hayırlısı ne ise o olsun diyorum ben . Bir an önce netleşse de ona göre transfer rotamızı çizsek .
Yukarı
eski_gurbetci Liste gör
Yazar

Yasin Astarcı
Yer: Gurbet
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 23:37
ben hep neyse onu soylerim, bu cocuk belçikada hiçbir sey yapamadi. ben belcikada oturuyorum, belçika ligini de iyi bilirim
FACEBOOK BÜLENT KOCABEY FAN SAYFASI : http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Bulent-Kocabey/67371906564?ref=mf
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır