eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:09
Sadece söylemek istediğim şey şu:
Futbolda savunma oyuncuları daha az yetenekli,daha kolay bulunan ve Türk olarakta fazlasıyla olan tip oyuncular.Orta saha ve hücum oyuncuları daha özellikli daha az yetişen Türk olarakta sayısı daha az olan tipte oyuncular.
Tablo bu iken kalkıpta yabancı hakkının hemen hemen hepsi stoper ve bek denen sadece fiziğiyle oynayan niteliksiz oyunculara harcanırmı ? Bunun yerine yabancı ,iyi orta saha oyuncuları alarak (ki hem sayı olarak yabancı fazla hem de türklere göre daha az maliyetli) yabancı hakkı kullanılamazmıydı?
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:11
Alıntı yapılan microprocessor26

Futbolda savunma oyuncuları daha az yetenekli,daha kolay bulunan ve Türk olarakta fazlasıyla olan tip oyuncular.Orta saha ve hücum oyuncuları daha özellikli daha az yetişen Türk olarakta sayısı daha az olan tipte oyuncular.
Tablo bu iken kalkıpta yabancı hakkının hemen hemen hepsi stoper ve bek denen sadece fiziğiyle oynayan niteliksiz oyunculara harcanırmı ? Bunun yerine yabancı ,iyi orta saha oyuncuları alarak (ki hem sayı olarak yabancı fazla hem de türklere göre daha az maliyetli) yabancı hakkı kullanılamazmıydı?

Türk futbolunun asıl sorunu defanstır biraz araştır milli takıma bak yidiğimiz komik golleri izle yabancı stoper almak gayet mantıklı.Tabi bu benim görüşüm herkezin görüşü farklıdır.
Yukarı
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:12
Ben takip ediyorumda anlıyorumda.
Şu ana kadar gelişen transferlerden anladığım şu :
Rıza çalımbay fizikli güçlü kazma 2 m.lik oyuncuları yanyana dizerek gelen topu karşılayıp sağa sola vurarak ligi götürmeyi düşünüyo.Kontrataktanda atarsa atacak.Ama onu bile beceremeyecek çünkü kopntra oynayacaksan yani savunma ağırlıklı oyuncular alıyosan ve oyun sistemin bu ise hızlı forvet alırsın.Anderson gibi 2.mlik ağır bir adam değil.
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:18
microprocessor26
Hitabına dikkat et oyuncuları izlemeden kazma diyorsun.Ayrıca rıza hocanın uzun oyuncularla oynaması büyük avantaj tslde en büyük sorun yan toplardır.Ayrıca oyuncuların hızından bahsetmişsin daha transferlerimiz bitmedi aldığımız kanat oyuncuları büyük ihtimal hızlı olucaktır.Rıza hocanın açıklamasında kadronun %80 kafamda kurulu geriye kalan %20 can alıcı noktası dedi.Elbette güzel bir bitirici forvet ve ortasaha oyuncusu alınıcaktır.
Ayrıca iki stoperimizde milli takımlarında oynuyor.
Nadarevic Bosna milli takımında.
Vucko hırvat ümit milli takımında kaptan.
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:20

yanlış düşünüyorsun türk futbolunda çözülemeyen tek sorun yan toplar ve defans bloğu
Yukarı
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:22
Alıntı yapılan gimp

<span id="userPro179151" ="showDropDown'userPro179151', 'proMenu179151', 160, 0;" ="msgSidePro" title="Liste gör">microprocessor26 </span>
Hitabına dikkat et oyuncuları izlemeden kazma diyorsun.Ayrıca rıza
hocanın uzun oyuncularla oynaması büyük avantaj tslde en büyük sorun
yan toplardır.Ayrıca oyuncuların hızından bahsetmişsin daha
transferlerimiz bitmedi aldığımız kanat oyuncuları büyük ihtimal hızlı
olucaktır.Rıza hocanın açıklamasında kadronun %80 kafamda kurulu geriye
kalan %20 can alıcı noktası dedi.Elbette güzel bir bitirici forvet ve
ortasaha oyuncusu alınıcaktır.

Savunma oyuncuları kazmadır.Bu bir hakaret değilki.daha az yetenekli oyunculardır.Hava toplarına hakim olabilirler ama duran top kazanamassın oynamadan.rakip alana yaklaşmak ve orada pas yapabilmek için iyi, orta saha oyuncuların olacak.
.
Yukarı
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:24
Alıntı yapılan larss0n26

Sadece söylemek istediğim şey şu: Futbolda savunma oyuncuları daha az yetenekli,daha kolay bulunan ve Türk olarakta fazlasıyla olan tip oyuncular.Orta saha ve hücum oyuncuları daha özellikli daha az yetişen Türk olarakta sayısı daha az olan tipte oyuncular. Tablo bu iken kalkıpta yabancı hakkının hemen hemen hepsi stoper ve bek denen sadece fiziğiyle oynayan niteliksiz oyunculara harcanırmı ? Bunun yerine yabancı ,iyi orta saha oyuncuları alarak (ki hem sayı olarak yabancı fazla hem de türklere göre daha az maliyetli) yabancı hakkı kullanılamazmıydı?

yanlış düşünüyorsun türk futbolunda çözülemeyen tek sorun yan toplar ve defans bloğu

katılmıyorum.hücum edemiyorsan en iyi savunma olsa takımı kurtaramaz.
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:26
microprocessor26 galiba ben anlatamıyorum yada sen anlamak istemiyosun.Sence şu cümle neyi anlatıyor.Rıza hocanın açıklamasında kadronun %80 kafamda kurulu geriye kalan %20 can alıcı noktası dedi.Yani orta sahaya daha çok önem veriyor !
Ayrıca bir tutturmusun hucum savunmanı adam gibi kurmadıktan sonra dünyanın en iyi forvetlerini getirsen yine tutunamazsın çünkü attıkca yirsin.İlk önce savunmanı kurarsın sonra atağa çıkarsın.
Yukarı
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:28
Alıntı yapılan gimp

microprocessor26 galiba ben anlatamıyorum yada sen anlamak
istemiyosun.Sence şu cümle neyi anlatıyor.Rıza hocanın açıklamasında
kadronun %80 kafamda kurulu geriye
kalan %20 can alıcı noktası dedi.Yani orta sahaya daha çok önem veriyor
!Ayrıca bir tutturmusun hucum savunmanı adam gibi kurmadıktan sonra dünyanın en iyi forvetlerini getirsen yine tutunamazsın çünkü attıkca yirsin.İlk önce savunmanı kurarsın sonra atağa çıkarsın.

Ben forvetten bahsetmiyorum.orta sahadan bahsediyorum.Dünyanın heryerinde başarılı takımların en önemli noktaları orta sahalarıdır.orta sahada çabuk ,teknik oyun kurup pas yapabilen oyuncuların varsa başarılı olursun ancak.Bunun örneğini eses te bile yaşadık.Ömer Közen takıma girip Doğa ve yanında başka bir orta saha ile oynamaya başlayınca takım top oynamaya başladı.
Yukarı
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:30
Alıntı yapılan gimp

microprocessor26 galiba ben anlatamıyorum yada sen anlamak
istemiyosun.Sence şu cümle neyi anlatıyor.Rıza hocanın açıklamasında
kadronun %80 kafamda kurulu geriye
kalan %20 can alıcı noktası dedi.Yani orta sahaya daha çok önem veriyor
!Ayrıca bir tutturmusun hucum savunmanı adam gibi kurmadıktan sonra dünyanın en iyi forvetlerini getirsen yine tutunamazsın çünkü attıkca yirsin.İlk önce savunmanı kurarsın sonra atağa çıkarsın.

Ayrıca amacım sana bişey anlatmak olomadığı gibi senin anlattığına katılmak zorunda değilim.Sadece fikrimi söylüyorum.sende söyleyebilirsin.Rıza Çalımbay futbolu oynamaya değil oynatmamaya çalışan bir teknik adamdır.bense eses imizin başında hücum futbolunu benimsemiş birini görmek isterdim.kendi evimizde başka takımların futbolunu izlemek istemiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190191 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır