eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF Başkanı Hasan Doğan Vefat Etti

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:43
Allah Rahmet eylesin.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:44
Allahınızı severseniz www.gazatevatan.com.tr deki yorumlara bir bakın adamlar allah rahmet eylesin yazanları değil başka şeyleri yazanların yorumlarını yayınlıyorlar.Bunların hepsinin allah belasını versin.
S.nalbant
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:51
Allah rahmet eylesin...
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: Turkey
  Alıntı escem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:55

Özellikle anadolu takımları için büyük şanstı,türk futbolunda 3 eziklere olan torpili kaldıracak kişiydi bence,Adam gibi adamdı,kim gelirse gelsin yeri doldurulmayacak çok zeki ve yetenekli bir insandı.

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:00
Alıntı yapılan escem

Özellikle anadolu takımları için büyük şanstı,türk futbolunda 3 eziklere olan torpili kaldıracak kişiydi bence,Adam gibi adamdı,kim gelirse gelsin yeri doldurulmayacak çok zeki ve yetenekli bir insandı.

Güzel açıklamışsınız.Önceki sayfalarda yazdığım gibi ; biz sadece Hasan Doğan ı kaybetmedik,Türk futbolunun geleceğinide kaybettik ama tek şans var Hasan Doğan gibisi gelir mi bilmiyorum ama onun yolundan gidebilcek, onun kurmaylarından birisi gelirse olabilir.
Yukarı
küçükDOĞAN Liste gör
Deneyimli Yazar

TAMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı küçükDOĞAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:08

galiba hamamdan sonra olay gerçekleşmi                                                                           kışın gidilmi insanı yeri gelir  çarpar hamam sıcak ayda sıcak bir bölgede girilirse ölüme davetiyedir.Türk futbolunun başı sağolsun

NAM-I DEĞER ESKİŞEHİR
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:09
Alıntı yapılan Dorylaion

Forumda da var çevrenizdede vardır kesin, özellikle tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan yaşı 45ten fazla olan abilerim, amcalarım...Gözünüzü seveyim şu sıcak havalarda kendinize dikakat edin..Gerçektende inanılmaz sıcak gidiyor havalar...Tatil yörelerine gidecekseniz Eylülü beklerseniz birşey olmaz sanırım, evlerinde olacaklar ise bu aylarda kendilerine kat kat daha dikkat etmeliler..Arkanızda sevdiklerinizi yalnız bırakmayın Allah korusun.. 

Sevgili kardeşim, önemli bir konu hakkında çok güzel bir yazı yazmışsın, teşekkür ederim...

Benim de kendimce çok önemli gördüğüm bir kaç ekleme yapmak istiyorum; sigarayı tamamen bırakmak...

Sigara hakikaten dünyanın en gereksiz nesnesi, hepimiz iyi kötü internetle haşır neşiriz, arama motorlarından  "sigaranın zararları" yazarak arama yaparsak, bize anlatılanlardan daha fazla zararı olduğunu görüyoruz...

Ne olur kendimiz, ailemiz ve toplumumuz için sigarayı bırakalım...

Ben hayatım boyunca sigara kullanmadım, tek bir tane bile içmedim.Sigara içmemem zararlarını bilmiyorum anlamına da gelmemeli...

Bir diğer önemli konu fazla kilolar.Her gün tempolu 5 km. yürümek bile bir yılda tam 6 kilo verdiriyor.Yani bir diğer deyişle bir yıl boyunca alacağınız 6 kiloyu almıyorsunuz demek...

Bir diğer önemli gördüğüm konu ise aşırı alkol tüketimi.Ben de arada sırada sosyal ortama göre alkol alıyorum ama zevk olsun diye bünyeyi zorlamamak gerek...

Sayın TFF Başkanı Hasan Doğan'ın vefatı için açılan başlıkta uygun kaçmasa da insan uyarmadan geçemiyor...

Tekrar Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun dileklerimizle...  

Yukarı
küçükDOĞAN Liste gör
Deneyimli Yazar

TAMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı küçükDOĞAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:13
Alıntı yapılan alyans999

Allahınızı severseniz www.gazatevatan.com.tr deki yorumlara bir bakın adamlar allah rahmet eylesin yazanları değil başka şeyleri yazanların yorumlarını yayınlıyorlar.Bunların hepsinin allah belasını versin.

insanların değer verdiği olayları dini milli kültürel davaları kendi çıkarları için kullananları kınıyoruz...
NAM-I DEĞER ESKİŞEHİR
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:22
Alıntı yapılan küçükDOĞAN

Alıntı yapılan alyans999

insanların değer verdiği olayları dini milli kültürel davaları kendi çıkarları için kullananları kınıyoruz...

İnsanlıklarını kaybetmişler ya bunlar..Sinirlerim tepeme geldi okuyunca.Onları yazana mı kızmalı yayınlayanamı...
Bende gönderdim bakalım yayınlayacaklarmı:

Eskişehirsporlulular adına;

Bizim için önde gelen insan hayatıdır.Orada Tff başkanı değil bir insan hayatını kaybetmiştir.Yaptıkları, ilişkileri, yanlışları bizim için geride kalmıştır, çünkü insan hayatından daha önemli ve daha kutsal birşeyin olmadığını düşünmekteyiz.İnsan olmanın birinci kuralınında bu olduğuna inanmaktayız.Kaldiki son dönemdeki başarıları ve futbol takımlarına olan ilgi ve projeleriyle son dönemdeki en iyi tff başkanıdır.İçtenliği ve samimiyeti ile tüm Türkiyenin sevgisini kazanan önemli şahsiyeti kaybetmenin üzüntüsü ve acısı içinde tüm ulusumuzun başı sağolsun...
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
burak_batıkent Liste gör
Yeni Yazar

burak
Yer: Turkey
  Alıntı burak_batıkent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:23
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır