eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Özgür ÖCAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sa026 Liste gör
Deneyimli Yazar

S.A
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sa026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 21:26
Hayırlı uğurlu olsun ALLAH utandırmasın
"Irkına, vatanına, tarihine ihanet etmiş olan efrad ve akvamın hiç birini unutma Türk oğlu!...
Unutma!...Ve affetme."

Yukarı
cotuk Liste gör
Yazar

Hüseyin ÇOTUK
  Alıntı cotuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 21:42
Hayırlı olsun. Hoşgeldin Özgür, başarılar...

Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:00
hoşgeldin özgür inşallah burda en parlak yıllarını yaşayacaksın seni hiç izlemedim ama hep olumlu konuşuyorlar korayla sıkı bir rekabet yapacaksınız başarılar
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:15
Hayırlı olsun:)
Yukarı
Murat26_ES Liste gör
Yazar

MURAT
Yer: Kocaeli
  Alıntı Murat26_ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:16
Geçen sene beşiktaşa attığı golünü hatırlıyorum gerçektende iyi bir futbolcu.Umarım bizde de çok iyi işler yapacaktır.Hoşgeldin Özgür hayırlı uğurlu olsun.
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:41
Hayırlı olsun...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:49
İyi gidiyoruz iyi Thumbs%20Up
Hoş geldin Özgür Smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
pasha Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı pasha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 09:30
Alıntı yapılan erman_26

Özgür defansın göbeğinde de oynayabiliyor mu? Eğer oynayamıyorsa bir yedek stoper gerekecek gibi.

özgürün defansın göbeğinde oynadığını hiç görmedim(5 senedir bizim takımdaydı)takıma ilk geldiği yıllarda defansın sağ tarafındada oynadı,ama genelde sağ açık olarak orta sahada oynuyor,bizde oynadığı bazı maçlarda uğur hoca özgürü forvet arkasındada oynattı,buda özgürün kalitesinin bi ispatıdır!defansın sağındada oynayabilir ama özgürün asıl yeri bence orta sahanın sağında ileriye dönük oynamak,bence Esesimin bu seneki en iyi transferi!
Ne Süper Lig,Ne LigA, Amatöre düşsende peşindeyiz.
&KASIMPAŞA&
Yukarı
pasha Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı pasha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 09:33
Alıntı yapılan ekukrer

Alıntı yapılan pasha

5 sezondur takımımızda forma giyen,adam gibi adam özgür öcalıma başarılar diliyorum.. böyle futbolcular kolay kolay yetişmiyor,karakter olarakda doğru düzgün bi insan, takımımızdan giden ve en çok üzüldüğüm futbolcu oldu özgür!Tek sevincim esesime gitmesi, Başarılar kardeşim..yolun açık olsun...

teşekkür ederiz... Yorumun yüreğimize su serpti... isabetli transfer yaptığımızı düşünüyorum... Kardeş takım Kasımpaşa'ya Liga'da başarılar dileriz...

ben en çok esesime geldiğine sevindim,ben teşekkür ederim,gerçekten çok kaliteli bi futbolcudur,özgürümle ilgili bi haber daha,

beşiktaş maçından önce özgürün babası rahatsızdı,sürekli çanakkaleye gidip geliyordu, beşiktaş maçına fırtına gibi başladı ve ilk yarıda iki gol attı(buda ileriye dönükde oynayabileceğinin bi ispatı)devre arasında babasının öldüğünü öğrenince,yıkıldı ama buna rağmen oyundan çıkmayıp,maçı 90 dakika oynadı!

Adam gibi adamdır özgürüm!
Ne Süper Lig,Ne LigA, Amatöre düşsende peşindeyiz.
&KASIMPAŞA&
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 10:17
hayırlı olsun süper lig tecrübesi olan ve küme düşmenin ne kadr kötü olduğunu bilen bir futbolcu umarım faydalı olur
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır