eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 09:24
Çalımbay ısrarlı

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaşlı Fahri için ısrarını sürdürüyor. Tecrübeli teknik adam, Siyah-beyazlı yöneticilerle görüşeceğini belirterek, "Fahri tam bizim takıma uygun kişi. Transferi için gerekli yerlerle görüşeceğim" dedi.

Fotomaç
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 09:30
Es Es'in listesi

Süper Lig'in yeni takımlarından Eskişehirspor, transferde dur durak bilmiyor.
30.6.2008

Eskişehirspor, Hırvat Vucko için gün sayıyor... Kırmızı Şimşekler, Fenerbahçeli Selçuk, Beşiktaşlı Fahri ve Kasımpaşalı Özgür’ü de kadrosuna katmak istiyor.

‘3 yıllık imzalayacak’
Süper Lig’in yeni takımlarından Eskişehirspor, transferde dur durak bilmiyor. Önceki gün Göztepe’den Sergio ile anlaşan Kırmızı Şimşekler, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Hırvat savunmacı Jurica Vucko’yu imzaya bekliyor. Kırmızı-Siyahlı kulübün Başkanı Halil Ünal, bir çok takımın peşinden koştuğu Vucko’yu kadrolarına katacaklarını belirterek, “Kendisi en kısa zamanda Eskişehir’e gelecek ve 3 yıllık sözleşmeye imza atacak. Çok yetenekli bir futbolcu, eminim ki takıma çok büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

Ünal: Hedeflerimiz büyük
Teknik direktör Rıza Çalımbay’ın raporu doğrultusunda, yurt içinde de pek çok oyuncuyla görüşmelerin sürdüğünü belirten Ünal, “Fenerbahçe’den Selçuk ve Beşiktaş’tan Fahri Tatan başta olmak üzere listemizde Kasımpaşa’dan Özgür, Mersin İdmanyurdu’ndan da Abdullah bulunuyor. Özellikle Selçuk ve Fahri’yi yeni sezonda kadromuzda görmeyi çok istiyoruz. Daha önce de dediğimiz gibi hedeflerimiz çok büyük. Bu doğrultuda hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Camiamızı ve taraftarımızı mutlu edeceğiz” diye konuştu.

FANATİK
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 09:41
Alıntı yapılan anadolu_fatihi

Ben Ulaş için taraftarın ısrarını anlamıyorum. Rıza Hoca Ulaş'ın yeteneklerini bilmeyecek bir Hoca mı? Ulaş 18 yaşında değil 32 yaşında. Değil Rıza Hoca, Türkiye'deki tüm hocalar Ulaş'ın nasıl bir oyuncu olduğunu bilirler. Sağlam karakterli, formasının hakkını veren bir oyuncu. Ancak, futbol oynamak için önce yetenek gerekli. Bolu maçının tekrarını defalarca D-Smart'tan izledim. Eskişehirspor'u sezon boyunca hiç seyretmemiş olsa bile Rıza Hoca'nın da en azından Eskişehirspor'la anlaştıktan sonra D-Smart'tan tekrar yayınlanan maçları seyrettiğini düşünüyorum. Bolu'nun Ulaş'a göre çok daha kısa forveti İbrahim, Ulaş'ın yanında çok rahat hava topu aldı. Süper ligde İbrahim'den çok daha iyi forvetler olacak. Duygusal olmaya gerek yok. Önemli olan futbolcuya zamanında kulüp bul denilmesidir. Geçen sene, bizim için çok özel bir yeri olan, Kaptanımız Zafer'e yapılan en büyük yanlış hazırlık kampından sonra kendine kulüp bul denilmesiydi. Eskişehirspor'umuza çok önemli hizmetleri geçmiş, fedakarlıkları yıllarca unutulmayacak bir oyuncuya karşı böyle bir tavır takınılması bütün taraftarı derinden yaralamıştı. Zafer hangi takıma giderse gitsin, bizim gönlümüzdeki yeri hep özel olacaktır. Ulaş için şahsen ben aynı duyguları paylaşamıyorum. Eskişehirspor'umuza yetenekleri elverdiğince en iyi şekilde hizmet etmiştir. Bu sene kadroda düşünülmediği de zamanında bildirilerek gereği yapılmıştır.

katılıyorum.halen daha bankasyada oynayacağımızı düşünenler var..ulaş bu takımda misyonunu tamamlamıştır..bizler o gitmesin,bu satılmasın deme hakkına sahip değiliz..ayrıca ulaş geçen sezonda süreklilik sağlayamadı, istikrarsız maçlar çıkarttı ve kesinlikle süper ligi ne yaş nede kapasite olarak kaldıramaz..

eğer taraftarlar o satılmasın,bu satılsın,yok o kalmasın,bu kalsın,yok o adam iyi olsaydı X takım bırakmazdı diye düşünürlerse futbolda transfer denen şey kesinlikle olmaz bir takım heralde bir 15 yıl aynı oyuncularala oynamak zorunda kalırdı..

bence hoca ve yönetim zafer ,ulaş ta doğruyu yapmıştır..verdikleri emekler için sağolsunlar..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 09:59
TRANSFERLER ÇOK BELİRSİZ ADETA HEPSİ BİRER SORU İŞARETİ.YAŞ BAKIMDAN GENÇ BİR TAKIM OLUYORUZ AMA BU TAKIMIN BAŞARILI OLMASI İÇİN DE 3-4 TANE TECRÜBELİ ADAMLARA İHTİYAÇ VAR.MEHMET ÇAKIR NE PAHASINA OLURSA OLSUN ALINMALI KANAATİMCE
ESES1965
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 10:02
Ah başkanım ah hedeflerimiz buyukmuş taraftar her şeyin bilincinde sen bol keseden atmaya devam ediyorsun.Biz ilk sene ligde kalalım yeter
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 10:18
Özgür görüşmeye geldi 
30 Haziran 2008 Pazartesi 

Es-Es yönetimi bir süredir peşinde olduğu Kasımpaşalı Özgür’ü Eskişehir’e davet ederek masaya oturdu.
Sağ kanat için Kasımpaşalı Özgür ile temaslarını sürdüren Eskişehirspor yönetimi tecrübeli futbolcu ve menajeri ile önceki akşam Eskişehir’de masaya oturdu. Başkan Halil Ünal’ın yanı sıra yöneticilerden Mesut Hoşcan ve Ayhan Can’ın da hazır bulunduğu görüşmede Özgür ile büyük ölçüde anlaşma yapıldığı ve sorun olan bonservisinde birkaç gün içinde çözüleceği öğrenildi.
Eskişehir’den mutlu ayrılan Kasımpaşa’lı sağ kanat oyuncusu Özgür önümüzdeki günlerde Eskişehir’e yeniden gelerek resmi imzayı atacak. 
İstikbal Gazetesi
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 10:24
Es-Es’de Sergio sesleri 
30 Haziran 2008 Pazartesi 

n Eskişehirspor transferde Göztepe’li Brezilyalı Sergio Custodio Oliveira ile temasta.
Geçtiğimiz sezon Göztepe formasını giyen ve yasa gereği 3. ligde oynayamayan Brezilyalı futbolcu Sergio Es-Es yolunda.geçen yıl 9’u final maçlarında olmak üzere 26 gol kaydeden Brezilyalı 21 yaşındaki futbolcunun Es-Es’e faydalı olacağını belirten Eskişehirli olan ve geçen dönemlerde Eskişehirspor’da yöneticilik de yapan Göztepe başkanı İsmail Hakkı Gül "Sergio yasa gereği bu sezon 3.ligde forma giyemiyor. Ancak bu oyuncunun taliplisi çok. Ben bu konuda rıza hoca ile görüştüm. Müthiş bir santrafor.Türkçe biliyor. Karakterli ve yaşı da çok genç. Eskişehirspor’a faydalı olacağına düşünüyorum" dedi.
Şu anda ülkesi Brezilya’da olan Sergio hafta içi Türkiye’ye geleceği öğrenildi. Eskişehirspor’lu teknik adamlar Brezilyalı genç santraforu ilk kampta değerlendirecek. 

İstikbal Gazetesi

Sergio transferi gerçekleşeceğe benziyor.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 10:33
Sergio Transferi Biraz Abes Kaçacak ama Faydalı olacaksa Neden olmasın!
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 10:47
Forvet bölgesinde oyuncu derinliği yok o yüzden ben Sergio'nun +2 den biri olarak alınmasından Abdullah'ın da gelecek vaadeden oyuncu olarak takıma kazandırılmasından yanayım
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Anatolian_Legend Liste gör
Yazar

mert tansel
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 11:11

alınan futbolcularım maliyetleri hakkında bilgi verilecekmi acaba?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır