eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 17:46
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Diyarbakırlı Sinan Turan İmkansız Gibi Birşey Çünkü Diyarbakır Yönetimi Sinan Turanın Bonservisini 1,5 Milyon YTL olarak Açıkladı

Belediyeli Erman İse Uzun Süreli Anlaştı Sanırım  Belediye İle.Ne Abdullah Hoca Ne de Başkanları Bırakmaz.

Kartallı İskenderi ise Yönetim Ceza Niteliğnde bir kararla Transferine İzin Vermeyecekmiş Başka Bir Takıma

Diyarbakir'li sinan icin onlar 1,5 milyon isteyebilirler... marifet onun fiyatini istenenin altina indirip  alabilmekte zaten... yonetim kurulu da bu nedenle var...

Istanbul Belediye'deki Erman elbette kolay degil... peki G.Birligi'ndeki  Mehmet Cakir'i almak mi  daha  kolay ? tıkanan transfer gorusmelerinde araya hatirli kisileri sokmayi planlayan baskan Halil Unal'in kendisi... Akparti'li bir belediye takiminda oynayan oyuncuyu almak bence Cavcav'dan M.cakir'i almaktan daha zor olamaz...

Kartalspor eger o dedigin sekilde bir ceza olayina giderse akillanmadiklari ortaya cikar.. Yaser'i de ellerinden bedava kacirdilar.. oysa sezon ortasinda Trabzon istediginde  satabilirlerdi...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 18:08
Bu Göztepeli Sergio nereden çıktı?Kimdir neyin nesidir bilen var mı?
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 18:09
Ayrıca ne kalecisi bu haber uydurma galiba
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 18:22
ali 2-3 sayfa onceye bakarsan bulursun hepsini 
DSİ Es Es
Yukarı
34_26_34 Liste gör
Yazar

SERDAR
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 18:23

Transfer dönemi hızlı gidiyor bakalım sonunu bağlayabilecekmi yönetim,birkaç olumlu transfer'den sonra yapılacak hatalı bir-iki transfer takımın dengesini bozabilir.Mesela 2 yabancı kaleci alıp birde yerli kaleci almak bana pek mantıklı gelmiyor

KADERİMSİN ES_ES'İM
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 18:27
su forumu MSN gibi kullanmasaniz artik iyi olacak... arka arkaya iki mesaj yazacaginiza onceki mesajinizi editleyip icine diger mesajinizi koymak zor olmasa gerek... ayrica futbolcu transferi denilen sey bir oyuna bakarak yapilamayacak kadar ciddi bir istir... elbette bahsi gecen oyunun ciddi bir calisma ile bunlari yaptgini biliyoruz ancak transferler bizzat sahada izlenmis oyuncular uzerinden yapilir...  bizde 8-9 sene once oynuyorduk o oyunlari... iclerinden cikan iyi isimler oldugu gibi bir numara cekemeyenlerde cok oldu.. neden dunyanin en buyuk yildizi maxim tsigalko degil diye de dusununun ara sira ve seyrettiginiz oyuncular uzerinden yorumlar yapin bence...
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 18:49

A.İhsan Sarıçoban

ÇOK ARARIZ ULAŞ'I !..
Takımda huzursuzluk çıkarmadın.
Bazıları gibi tesislerde " Para, para " diye bağırmadın.
Sergen'e gidip, " Paralar ödenmezse idmana çıkmayız, Karşıyaka maçına gitmeyiz. " türünden konuşmadın.
Kafa izni yapmadın. Gereksiz kart görmedin. Formayı çıkartıp kulübeye atmadın. Bazıları lig bitmeden haftalar önce evini taşımasına karşın sen evini hala taşımadın.
Hakkın olduğu halde bile mütevazı davranıp eski takımına karşı kaptanlık bile yapmadın. Gereksiz sakatlanmadın. Sonuna kadar savaştın forman için, ekmeğin için.
Yöneticilerle içli dışlı olmadın. Aynı masaları ve kadehleri paylaşmadın. İşini yaptın ve şampiyon olan kadroda tarihe geçen isimlerden oldun. Gece kulüplerine gitmedin.
Kulübü icraya vermeyi düşünmedin. Bildiğim kadarıyla sözleşmene ek maddeler koydurup kulübü sıkıntıya sokmadın. Hakkın ne ise onu istedin.
Neden gittiğini, niçin istenmediğini kimse pek açıklayamadı. Sadece " Bu bölgeye yeni isimler alıyoruz. " türünden açıklamalar geldi ama bunlar başta beni ve taraftarları fazla tatmin etmedi.
Pek futbolcudan yana tavır almayı sevmem.
Benim gönlümde önce Eskişehirspor gelir.
Kim Eskişehirspor'a zarar vermeye kalkarsa gücüm ölçüsünde karşı koymaya çalışırım.
Ulaş gibi bir ismi bu takım kaybetmemeliydi. Aynı şekilde Zafer Şahin'i de .
Bu kulüp önce vefalığı öğrenmeli. Gönderecekse bile 4 yılda kaptanlık yapan, iki şampiyonluk yaşayan bu futbolcuyla medya önünde güzel bir fotoğraf ile ayrılık olabilirdi olmadı. Zaten bu takımda kaptanlık yapan çoğu futbolcu buradan gönlü kırık ayrıldı senelerce.
26.06.2008
Ali İhsan Sarıçoban ne güzel yazmış.Her harfine katılıyorum.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 19:22

Beşiktaş'tan sonra eski hocası çağırdığı için Portekiz'in ünlü takımı Porto'ya giden Sonkaya, daha sonra Akademica'ya kiralık olarak giderek geride kalan sezonu orada tamamladı.

FIFA Resmi Menajerlik Bürosu Kovalig'in Türkiye'deki tek temsilcisi Menejer Erdoğan Belkıs ile birlikte çalışan Fatih Sonkaya, Konyaspor, Eskişehir ve Bursaspor ile dirsek temasında.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/9249868.asp?gid=214&sz=72604

Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 20:00
Heralde bu martin_mistre yi izliyor yönetim bu oyuncuyu tavsiye etmişti bende katılıyorum süper bir oyuncu
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2008 saat 21:14
TRANSFERDE SONA YAKLAŞILIYOR
TRANSFERDE%20SONA%20YAKLAŞILIYOR       Karosunu güçlendirmeye devam eden Eskişehirspor'a yeni isimler geliyor. Hırvat Jurica Vucko ve Mersin İdmanyurdspor'dan Abdullah bugün resmi sözleşmeye imza atacaklar. Tunuslu Mikari'nin transferinde ise sona yaklaşıldı. Es Es'de yine yoğun bir program daha başlıyor. Transferde yine hareketli günlere giren kırmızı siyahlı kulüp bugünde anlaşma sağladığı oyunculara imza attıracak. Hırvat Jurica Vucko ve Mersin İdmanyurduspor'dan Abdullah'ın bugün resmi sözleşmeye imza atacakları belirtildi. Beşiktaş'tan Fahri için ise görüşmeler sürerken, transferin bir iki gün içerisinde netlik kazanması bekleniyor. Tunus'ta futbolcu izleyen teknik direktör Rıza Çalımbay'ın ise Grashoppers'li Yassin Mikarinin transferinde önemli aşama kaydettiği öğrenildi. Kulüp Başkanı Halil Ünal, takıma iyi ve kaliteli oyuncular aldıklarını belirterek, hedeflerinin Süper Ligde ses getirecek bir takım olduğunu söyledi. Öte yandan kırmızı siyahlılar 3 Temmuz'da Eskişehir'de toplanarak yeni sezon hazırlıklarına start verecekler.

Tarih : 30.06.2008

milli irade gazetesi..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır